Dodaj firmę Zaloguj się

 

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Skarżysko-Kamienna

📞 🌐 📧

10 października 2019 20:17
👁 696 (0,42 dziennie)

Firma Gabinet psychologiczny Agata Lichota Skarżysko-Kamienna

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

KONTAKT

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Powstańców Warszawy 7
26-110 Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
MAPA
O NAS

Nie uczęszczaj do poradni, jaka ma mizerną opinię lub ewentualnie krzywdzi, zamiast pomagać. Skorzystaj z poradni wprawnej, wypróbowanej i odnoszącej sukcesy. Tam psycholog podchodzi do sprawy niesłychanie poważnie. Każdy chory traktowany jest z pewną wyższością. Na tym polega psychoterapia. Jeżeli masz trudności powiązane z psychiką, nie potrafisz sobie z nimi poradzić i nie widzisz życzliwej dłoni - wstąp na witrynę Gabinet psychologiczny Agata Lichota i przekonaj się, że pomoc jest niesłychanie niedaleko. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj do kontaktu i sięgnięcia po pomoc.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.201.97.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Gabinet psychologiczny Agata Lichota Skarżysko-Kamienna
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Gabinet psychologiczno - psychoterapeutyczny Monika Michalik

płk. Kilińskiego Jana 80, Nowy Sącz (małopolskie)

Gabinety psychologiczno — psychoterapeutyczne z Nowego Sącza zapewniają profesjonalną pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zespół wykształconych terapeutów zapewnia wsparcie dla osób, które zmagają się z przeróżnymi problemami życiowymi. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu psychicznego, dlatego konsultacje przeprowadzane są w gabinetach, które są przyjazne dla wszystkich klientów, niezależnie od wieku, doświadczeń i trudności. Stwarzamy poczucie bezpieczeństwa, aby w trakcie wizyty ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2022 09:16

👁 193 (0,26 dziennie)

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie Beata Załucka-Gosk

Psycholog

Konwaliowa, Gdynia (pomorskie)

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zarówno z klientami indywidualnymi jak i z parami, małżeństwami i rodzinami.

- przemoc w rodzinie

- towarzyszenie w kryzysie

- problemy rodzinne

- sytuacje traumatyczne

- kłopoty z partnerem

- terapia par

- genogram

- samotność

- problemy wieku dojrzewania... więcej »

Dodano 22 września 2013 04:37

👁 1987 (0,52 dziennie)

Ośrodek Drogowskaz Zmian

Cisowa 13, Ustanów, Piaseczno (mazowieckie)

Drogowskaz Zmian to przyjazna i bezpieczna przestrzeń, w której spotkać można doświadczonych specjalistów. Gabinet świadczy usługi z zakresu psychoterapii, logopedii oraz terapii grupowej, kierowane do młodzieży, osób dorosłych oraz emerytów. W ramach kompleksowych usług każda osoba może skorzystać z pomocy psychoterapeuty, seksuologa, neuropsychologa lub logopedy. To, co wyróżnia Drogowskaz Zmian to: świetna lokalizacja w centrum Warszawy; sprawdzona, pełna empatii i wykształcona kadra składają ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2020 12:57
Aktualizacja 31 sierpnia 2020 12:57

👁 322 (0,24 dziennie)

CM INTERNUS PSYCHOLOG BARBARA FLASIŃSKA

Psycholog

gen. Fieldorfa Nila 10, Puławy (lubelskie)

W naszym centrum medycznym wykonasz badania psychologiczne, badanie dla kierowców jak i uzyskasz indywidualną poradę od psychologa. Zapraszamy do kontaktu jeżeli pragniesz profesjonalnego podejścia do problemu.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2021 15:13

👁 168 (0,14 dziennie)

Ośrodek Psychoterapii Empatia

Głogowska 47d/1, Poznań (wielkopolskie)

Prywatny ośrodek psychoterapii skupiający grupę psychologów, psychoterapeutów i współpracujących specjalistów: dietetyka, neurologopedę i specjalistę terapii uzaleznień. Prowadzimy psychoterapię dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży a także rodzin. Zajmujemy się m.in. terapią zaburzeń osobowości, depresji, problemów małżeńskich, problemów w relacjach, zaburzeniami jedzenia, uzaleznieniami, rozwojem osobistym. Prowadzimy warsztaty psychologiczne.... więcej »

Dodano 3 listopada 2016 09:06

👁 1541 (0,57 dziennie)

Psychoterapia i Warsztaty

Psychoterapia i Rozwój

Zachodnia, Łódź (łódzkie)

Psychoterapia dla osób przeżywających kryzysy w małżeństwie, problemy osobiste, chcące odnaleźć sens życia, przezywające długotrwały stres. Terapia par chcących lepiej komunikować się w związku, przeżywających trudności i poczucie osamotnienia, pomoc dla rodzin i dzieci, osób indywidualnych... więcej »

Dodano 20 maja 2013 08:30

👁 1906 (0,48 dziennie)

Warszawskie Centrum Psychoterapii Terapia Nastroje

Mysłowicka 10, Warszawa (mazowieckie)

Prezentujemy państwu Warszawskie Centrum Psychoterapii „Terapia Nastroje”, które powstało z inicjatywy wykwalifikowanych psychoterapeutów, doświadczonych psychologów oraz innych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Pracujemy na terenie całej Warszawy pomagając za pomocą terapii indywidualnej oraz psychoterapii grupowej, pracując z ludźmi w każdym wieku, a naszą specjalizacją jest psychoterapia dzieci i młodzieży. Dzięki nam sięgną państwo w głąb siebie i poznają swoje słabe i mocne strony, ...... więcej »

Dodano 9 maja 2023 07:02

👁 33

Warszawskie Centrum Psychoterapii Terapia Nastroje

Terapia dla par i małżeństw

Mysłowicka 10, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie psychoterapii par. Prowadzimy Warszawskie Centrum Psychoterapii przy ulicy Mysłowickiej 10. Naszym celem jest pomóc parom poprawić ich relacje, zwiększyć zrozumienie siebie nawzajem i osiągnąć szczęśliwe i zdrowe związki. Sesja terapeutyczna jest prowadzona w atmosferze szacunku i zaufania. Jeśli szukasz pomocy w poprawie swojego związku, skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą sesję. Razem pomożemy Ci oraz Twojemu partnerowi budować zdrowy i trwały związ ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2023 04:14

👁 41

Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna

Żołnierska 14E/36, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Zajmujemy się udzielaniem pomocy psychologicznej, seksuologicznej i pedagogicznej. Wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów otrzymają tu osoby w różnym wieku. Pracujemy również online. Prowadzimy także szkolenia pedagogiczne i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i umiejętności rodzicielskich.... więcej »

Dodano 4 sierpnia 2020 18:26

👁 252 (0,19 dziennie)

Centrum Terapii i Rozwoju

Olesińska 21/122, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszamy do naszej placówki wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy psychologicznej, psychiatrycznej lub ze strony seksuologa. Mamy często różne problemy, z którymi nie wiemy, jak sobie do końca poradzić. Wówczas bardzo pomocne mogą być spotkania z psychologiem lub psychiatrą, któremu będziemy mogli powiedzieć o tym, co nas gnębi i z czym się zmagamy. Jeżeli dopada nas kryzys w małżeństwie, wówczas warto skorzystać z terapii dla par. Spotkania z seksuologiem, psychologiem mogą nam bardzo pom ...... więcej »

Dodano 12 marca 2019 15:27

👁 331 (0,18 dziennie)