Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Skarżysko-Kamienna

📞 🌐 📧

10 października 2019 22:17
👁 653 (0,49 dziennie)

Firma Gabinet psychologiczny Agata Lichota Skarżysko-Kamienna

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

KONTAKT

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Gabinet psychologiczny Agata Lichota

Powstańców Warszawy 7
26-110 Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
MAPA
O NAS

Nie uczęszczaj do poradni, jaka ma mizerną opinię lub ewentualnie krzywdzi, zamiast pomagać. Skorzystaj z poradni wprawnej, wypróbowanej i odnoszącej sukcesy. Tam psycholog podchodzi do sprawy niesłychanie poważnie. Każdy chory traktowany jest z pewną wyższością. Na tym polega psychoterapia. Jeżeli masz trudności powiązane z psychiką, nie potrafisz sobie z nimi poradzić i nie widzisz życzliwej dłoni - wstąp na witrynę Gabinet psychologiczny Agata Lichota i przekonaj się, że pomoc jest niesłychanie niedaleko. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj do kontaktu i sięgnięcia po pomoc.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Gabinet psychologiczny Agata Lichota Skarżysko-Kamienna
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ośrodek Psychoterapii Empatia

Głogowska 47d/1, Poznań (wielkopolskie)

Prywatny ośrodek psychoterapii skupiający grupę psychologów, psychoterapeutów i współpracujących specjalistów: dietetyka, neurologopedę i specjalistę terapii uzaleznień. Prowadzimy psychoterapię dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży a także rodzin. Zajmujemy się m.in. terapią zaburzeń osobowości, depresji, problemów małżeńskich, problemów w relacjach, zaburzeniami jedzenia, uzaleznieniami, rozwojem osobistym. Prowadzimy warsztaty psychologiczne.... więcej »

Dodano 3 listopada 2016 10:06

👁 1478 (0,61 dziennie)

Gabinet psychoterapii Intellego

Psychoterapia w Rzeszowie, psycholog rzeszów, konsultacje psychologiczne

Ul. Ks. Józefa Jałowego 6a/23, Rzeszów (podkarpackie)

Gabinety psychoterapii i wsparcia psychologicznego Intellego w Rzeszowie. To profesjonalna poradnia psychologiczna, której grono pracowników stanowią wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychoterapii. Świadczone usługi mają na celu zapewnienie wsparcia i pomocy w trudnych chwilach życia. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, połączone z przyjemnym wystrojem pomieszczeń sprawiają, że klienci bezstresowo spędzają wizytę, a tym samym zyskują bezcenne rady, które mogą wcielić w życie. Sprawdź sam.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 17:04

👁 184 (0,16 dziennie)

Psyche

Stefana Żeromskiego 51, Łódź (łódzkie)

Poradnia psychologiczna Psyche mieści się w Łodzi i świadczy usługi już od 2011 roku. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści psychiatrii, psychologii, seksuologii, logopedii, jak i terapii uzależnień. Placówka oferuje konsultacje diagnostyczne, a także terapie indywidualne, rodzinne, dla par i dzieci. Do centrum zgłaszają się osoby przeżywające ciężkie chwile i trudności, borykające się z zaburzeniami nastroju, osobowości i odżywiania, a także pacjenci chorujący na depresję, ADHD, autyzm ...... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2021 08:31

👁 204 (0,26 dziennie)

Warszawskie Centrum Psychoterapii Terapia Nastroje

Mysłowicka 10, Warszawa (mazowieckie)

Prezentujemy państwu Warszawskie Centrum Psychoterapii „Terapia Nastroje”, które powstało z inicjatywy wykwalifikowanych psychoterapeutów, doświadczonych psychologów oraz innych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Pracujemy na terenie całej Warszawy pomagając za pomocą terapii indywidualnej oraz psychoterapii grupowej, pracując z ludźmi w każdym wieku, a naszą specjalizacją jest psychoterapia dzieci i młodzieży. Dzięki nam sięgną państwo w głąb siebie i poznają swoje słabe i mocne strony, ...... więcej »

Dodano 9 maja 2023 09:02

👁 8

CM INTERNUS PSYCHOLOG BARBARA FLASIŃSKA

Psycholog

gen. Fieldorfa Nila 10, Puławy (lubelskie)

W naszym centrum medycznym wykonasz badania psychologiczne, badanie dla kierowców jak i uzyskasz indywidualną poradę od psychologa. Zapraszamy do kontaktu jeżeli pragniesz profesjonalnego podejścia do problemu.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2021 16:13

👁 146 (0,17 dziennie)

POPiRO Ewa Błachnio

Ośrodek psychoterapii

Św. Wincentego 130 lok. 52, Warszawa (mazowieckie)

Praski Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania się z noworoczną ofertą. Prowadzimy terapie dla osób uzależnionych, DDA i DDD. Posiadamy również psychologa dziecięcego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2016 13:57

👁 1648 (0,61 dziennie)

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Pracownia Psychoterapii

Henryka Sienkiewicza, Poznań (wielkopolskie)

Pracownia Psychoterapii w Poznaniu proponuje całą masę propozycji w rozwijaniu swojej osoby i rozwiązywaniu problemów z życia osobistego. Oferujemy terapie osobiste, w grupie, terapię par, a także odrębnie podchodzimy do terapii dzieci jak i osób przechodzących głęboki kryzys. Pracujemy przy ulicy Henryka Sienkiewicza 8/4 w Poznaniu. Różne pytania a także niejasności można kierować również przez specjalistyczny formularz do kontaktu który znajduje się na naszej stronie w sieci pracownia-psychote ...... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2013 11:57

👁 2192 (0,59 dziennie)

Centrum Psychoterapii Solutio

Psychologia Poznań | Psychoterapia Poznań | Psycholog Poznań | Terapia uzależnień Poznań

Nowowiejskiego, 40, Poznań (wielkopolskie)

Centrum psychoterapii Solutio

powstało z myślą o każdym kto potrzebuje wsparcia i profesjonalnej pomocy psychologicznej. Najważniejszy jest dla nas pacjent- jego potrzeby i problemy. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem psychologów, terapeutów i coachów, pomożemy Tobie w wyjściu z kryzysu, osiągnięciu zdrowia psychicznego a także w rozwoju osobistym. Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą, a także dziećmi. Każdy z naszych specjalistów cechuje się em... więcej »

Dodano 1 sierpnia 2017 00:08

👁 1680 (0,79 dziennie)

Psychoterapia Wrocław 

Jaracza 69/1, Wrocław (dolnośląskie)

Depresja to poważna choroba, z którą boryka się coraz większa liczba osób na świecie. Jednym ze sposobów walki z nią jest psychoterapia. Gabinet psychoterapii we Wrocławiu pomaga między innymi w wyleczeniu depresji. Poza tym tu możesz zgłosić się po pomoc, jeśli cierpisz na: bezsenność, nerwice, lęki, anoreksję, bulimię, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia osobowościowe. Możesz poddać się terapii indywidualnej albo grupowej- sam o tym decydujesz. Do gabinetu mogą także zgłaszać się osoby w p ...... więcej »

Dodano 11 marca 2019 13:26

👁 284 (0,18 dziennie)

Milena Rawska Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego "Serenity"

Psycholog w Legionowie - Gabinet Serenity

ul. gen. J, Generała Józefa Sowińskiego 11/119, Legionowo (mazowieckie)

Gabinet Serenity posiada swoja siedzibę w Legionowie i oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną wszystkim potrzebującym. Nasz zespół psychologów oferuje różne typy terapii w zależności od potrzeb pacjenta. Ścieżka terapii ustalana jest po konsultacji wstępnej. Regularne spotkania z psychologiem pozwoliły wielu osobom poradzić sobie z problemami. Pozytywna relacja miedzy psychologiem i pacjentem to bardzo ważny element skutecznej psychoterapii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu... więcej »

Dodano 21 stycznia 2021 14:11

👁 313 (0,36 dziennie)