Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

25 lutego 2021 14:56
👁 156 (0,24 dziennie)

CHEREK Sp. z o.o.

Instalacje chłodnicze

KONTAKT

CHEREK Sp. z o.o.

Instalacje chłodnicze

ul. Pamiętna 14
96 -10 Skierniewice, łódzkie

NIP: 8361860975

MAPA
O NAS

Montaż urządzeń, uruchomienie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Instalacje chłodnicze zwł. dla przemysłu spożywczego. Projekt i kompleksowa realizacja.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
CHEREK Sp. z o.o. Skierniewice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Chłodnictwo przemysłowe

Energy Cool

ul. Kamieńskiego 51, Kraków (małopolskie)

Energycool to renomowana firma, prowadząca działalność w zakresie chłodnictwa przemysłowego m.in. absorbcji, dostarczaniu i obsługi absorberów, chłodni wyparnych(wież wodnych) i wytwornic wody lodowej. Energycool posiada wiele rekomendacji i certyfikatów jakości wynikających z udanych inwestycji dla marek takich jak Viessmann, Stalbud czy Geoclima.... więcej »

Dodano 14 lutego 2019 13:39

👁 278 (0,2 dziennie)

P.P.H.U. Termopoli Ice sp. z o.o.

P.P.H.U. Termopoli Ice sp. z o.o.

Wybickiego 8, Zbąszyń (wielkopolskie)

Firma Termopol Ice z Raszyna zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. W Wasze ręce oddajemy systemy klimatyzacji, komory chłodnicze, agregaty, chłodnice powietrza, armaturę i automatykę chłodniczą oraz osuszacze. Specjalizujemy się też w wykonywaniu instalacji chłodniczych i nie tylko. Jeśli potrzebujesz pomocy naszych specjalistów, to już dzisiaj skontaktuj się z nami!... więcej »

Dodano 5 marca 2022 07:01

👁 85

Produkcja zbiorników ciśnieniowych, hydroforowych, buforowych

BEPIS S.A.

Legionów 81, Bielsko-Biała (śląskie)

Firma BEPIS od wielu lat jest sprawdzonym i doświadczonym producentem zbiorników, grzejników oraz elementów instalacji chłodniczych, gazowych i olejowych.

W zakres naszej oferty wchodzi szeroka gama produktów z zakresu wszelkiego rodzaju zbiorników przeznaczonych do instalacji wodnych, parowych, sprężonego powietrza, instalacji CO, instalacji chłodniczych, instalacji gazowych i olejowych. Gamę produktów oferowanych przez firmę uzupełniają grzejniki z rur stalowych oraz elementy urządzeń ... więcej »

Dodano 2 grudnia 2015 14:35

👁 1949 (0,76 dziennie)

MP Chłodnictwo

Dojazdowa 4, Młodasko, Szamotuły (wielkopolskie)

MP Chłodnictwo to firma specjalizująca się w sprzedaży klimatyzacji i urządzeń chłodniczych oraz ich serwisowaniu. Nasz zespół tworzą pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą branżową. Stawiamy na stały rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach. Rozwijamy nasze kompetencje i wprowadzamy najnowsze technologie. Zapewniamy najwyższą jakość realizacji zleceń oraz doradztwo na podstawie dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Posiadamy wszelkie uprawnie ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2022 15:00

👁 101 (0,43 dziennie)

hurtownia klimatyzacji

Stalowa 6, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Klima-Hurt to firma oferująca szeroki wybór najwyższej jakości produktów do klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Profesjonalna obsługa firmy Klima-Hurt zapewnia fachowy dobór najlepszych komór chłodniczych, komór mroźnych, agregatów skraplających oraz innych elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania instalacji wentylacyjnej. Dzięki usługom oferowanym przez firmę Klima-Hurt możliwa jest stała wymiana powietrza w domach i firmach. Fachowcy firmy Klima-Hurt pomagają skutecznie dobrać ...... więcej »

Dodano 6 lipca 2020 16:35

👁 169 (0,19 dziennie)

klimaltech

KLIMALTECH sp. z o.o.

biuro@klimaltech.pl, Dobieżyn, Buk (wielkopolskie)

KLIMALTECH Sp. z o.o. firma specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze klienta w zakresie: techniki chłodniczej, techniki klimatyzacyjnej, wentylacji. Instalacje wykonujemy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Przez kilkanaście lat działalności na rynku wypracowaliśmy dobrą markę naszej firmy. Rzesza zadowolonych z ciągłej współpracy klientów sprawia, że jesteśmy liderem w branży chłodniczej. Dzięki wieloletniej praktyce, wiedzy i kompetentnemu zespołowi jesteśmy w sta ...... więcej »

Dodano 29 maja 2017 13:03
Aktualizacja 29 maja 2017 13:04

👁 1257 (0,62 dziennie)