Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Polonit Sales Sp. z o.o.

Stryków

📞 🌐 📧

2 listopada 2021 14:40
👁 104 (0,23 dziennie)

Firma Polonit Sales Sp. z o.o. Stryków

Polonit Sales Sp. z o.o.

KONTAKT

Polonit Sales Sp. z o.o.

Sosnowiec 21b
95-010 Stryków, łódzkie

NIP: 8952019703

MAPA
O NAS

Polonit Sales to profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą uszczelnień technicznych. W jej asortymencie znaleźć można artykuły takie jak materiały termoizolacyjne, szczeliwa plecione, płyty uszczelkarskie, uszczelki, maty drenażowe i włókniny. Sprzedawane produkty używane są w różnych gałęziach przemysłu, także w warunkach o podwyższonej temperaturze lub ciśnieniu. Zakład współpracuje z przedsiębiorstwami, stoczniami, elektrowniami, elektrociepłowniami, wodociągami, branżą motoryzacyjną oraz klientami indywidualnymi.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Polonit Sales Sp. z o.o. Stryków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

NETConnect

Marcelego Nenckiego 134, Wrocław (dolnośląskie)

Sklep internetowy gumapoint.pl prowadzony przez firmę NETConnect proponuje bogaty wybór akcesoriów i elementów wykonanych z gumy. Klienci dostaną tu artykuły takie jak wykładziny gumowe, wycieraczki, uszczelki, płyty silikonowe bądź gumowe. Nie zabrakło również klejów, taśmy glinokrzemianowej wykorzystywanej do termoizolacji lub uszczelnień. Wszystkie sprzedawane produkty wykonane są z solidnych tworzyw, są odporne na zużycie i mają wiele zastosowań. Firma zajmuje się także wycinaniem na wymiar ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2021 10:51

👁 113 (0,19 dziennie)

Piastów

ArtBiz Karol Biskup

Błońska 4b, Piastów (mazowieckie)

Firma ArtBiz specjalizuje się w produkcji uszczelnień na zamówienie. Wycinane przez nas uszczelki są najwyższej jakości. Realizujemy zamówienie zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą oraz do składania zamówień na podany adres email.... więcej »

Dodano 5 października 2018 10:04

👁 472 (0,3 dziennie)

materiał do produkcji uszczelek

Rotimpex

Zielona 27 B, Łomianki (mazowieckie)

Firmę Rotimpex da się odpisać w trzech hasłach Terminowość - Jakość - Cena. Fachowy zespół wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów oferując półprodukty bardzo wysokiej jakości przy interesujących cenach. Rotimpex specjalizuje się w sprzedaży płyt uszczelkarskich i papierów (materiały uszczelkowe) stosowanych w przeróżnych gałęziach przemysłu, szerokim zakresie temperatur i ciśnień oraz do kontaktu z różnorodnymi mediami. Materiały nie zawierają azbestu. W razie pytań formularz kontaktowy będąc ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2016 13:21

👁 1023 (0,46 dziennie)

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Fabryczna 1B, Kalety (śląskie)

Przedsiębiorstwo EKO-TECH to znany na terenie Europy Środkowej producent wysokiej jakości materiałów samoprzylepnych. Firma jest odpowiedzialna za produkcję taśmy zbrojonej bazującej na folii poliestrowej, włóknie szklanym i kauczuku syntetycznym. Produkt znajduje zastosowanie między innymi w meblarstwie i handlu wysyłkowym. Taśma łatwo przykleja się do różnych powierzchni i cechuje się dużą odpornością na zrywanie. Klienci mają do wyboru warianty w różnych rozmiarach.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 13:00

👁 134 (0,24 dziennie)

Becker Polska Uszczelnienia Sp. z o.o.

Michałowicza 28, Łódź (łódzkie)

Becker to producent i sprzedawca uszczelnień przeznaczonych przede wszystkim dla podmiotów gospodarczych działających w przemyśle. W ofercie znajdują się wysoce specjalistyczne rozwiązania, tak jak uszczelki wysokotemperaturowe czy modele wykonane z grafitu lub teflonu. Znajdują one zastosowanie w przemyśle chemicznym, budowlanym oraz motoryzacyjnym.
Do produkcji swoich wyrobów firma wykorzystuje maszyny sterowane numerycznie, dzięki czemu są one w pełni dostosowane do indywidualnych wymagań zam ...... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 09:01

👁 114 (0,2 dziennie)

Producent systemów zamykania

RST Roztocze

ul. Zamojska 42A, Tomaszów Lubelski (lubelskie)

Główną działalnością firmy RST ROZTOCZE Sp. z o.o. jest produkcja zamków i zawiasów przemysłowych, zacisków energetycznych typu V-klema, oraz innych specjalizowanych elementów dla branży energetycznej, telekomunikacyjnej, klimatyzacyjnej, kolejnictwa, przemysłu motoryzacyjnego oraz przemysłu maszynowego. W swojej ofercie posiadamy również uszczelki profilowe i płaskie, jak również stopki, gałki i uchwyty wykonane z termoplastów i duroplastów.... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2022 12:32
Aktualizacja 24 sierpnia 2022 12:37

👁 101 (0,63 dziennie)