Dodaj firmę Zaloguj się

 

Fitech sp. z o.o.

Fitech sp. z o.o.

Sucha Beskidzka

📞 🌐 📧

19 stycznia 2022 15:46
👁 273 (0,31 dziennie)

Firma Fitech sp. z o.o. Sucha Beskidzka

Fitech sp. z o.o.

KONTAKT
MAPA
O NAS

Fitech to firma wspierająca przedsiębiorstwa w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia m.in. z zakresu sztucznej inteligencji (AI) oraz prowadząc w tym zakresie własne prace badawcze, zespół Fitech opracował rozwiązania służące np. do kontroli jakości produkcji. Mogą być one wykorzystywane m.in. w branży elektronicznej.
 

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Fitech sp. z o.o. Sucha Beskidzka
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kasza Elektrotechnik Sp. z o.o.

Dębrznik 37, Dębrznik, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Kasza Elektrotechnik z siedzibą w Dębrzniku w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych szaf sterowniczych, które cenione są przez wielu klientów na obszarze Dolnego Śląska i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi elektrotechniczne - wytwarzamy, montujemy i modernizujemy urządzenia, jak również robimy pomiary elektryczne i zapewniamy doradztwo techniczne. Co więcej, zajmujemy się galwanotechniką i elektrochemią przemysłową. Dyspo ...... więcej »

Dodano 20 maja 2021 11:38

👁 264 (0,23 dziennie)

PRO-CONTROL Sp. z o.o.

ul. Serwituty 29, Warszawa (mazowieckie)

W PRO-CONTROL zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest automatyzacja przemysłu oraz wdrożenia z zakresu monitoringu oraz optymalizacji, wskutek tego całym swoim zespołem każdego dnia pracujemy, żeby pomagać wszystkim biznesmenom oraz właścicielom wytwórni w zakresie monitoringu oraz automatyzacji procesów industrialnych 4.0. Obszerne doświadczenie, pasja, zaangażowanie w jakikolwiek projekt i oczywiście nienaganna realizacja - jeżeli taka kultura pracy Państwa interesuje, PRO-CONTROL to właśc ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2021 07:55

👁 115 (0,1 dziennie)

eDokumenty Sp. z o.o.

Elektroniczny obieg dokumentów

pl. Kościuszki 9, Bytom (śląskie)

eDokumenty to jedyny elektroniczny obieg dokumentów, który oprócz zaawansowanej a jednocześnie niezwykle przyjaznej obsługi procesów takich jak: obieg faktury, obieg delegacji, obieg wniosku urlopowego, obieg korespondencji itp. pozwala na stworzenie unikalnego - cyfrowego środowiska pracy. Pracownicy w systemie tworzą zespół, w pełni wykorzystujący efekt synergii wielu ludzi. W systemie obiegu dokumentów eDokumenty można również z łatwością projektować i wykonywać procesy workflow, za pomocą g ...... więcej »

Dodano 28 listopada 2016 22:00
Aktualizacja 12 grudnia 2016 22:36

👁 1193 (0,43 dziennie)

PRZEDSIĘBIORSTWO POMIARÓW I AUTOMATYKI "PiA-ZAP" Sp.z o.o.

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, Puławy (lubelskie)

Głównym zamierzeniem przedsiębiorstwa PIA-ZAP jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze automatyzacji procesów przemysłowych. Współpraca z nami otwiera drzwi do najnowszych technologii, z systemami sterowania oraz automatyką przemysłową jako czołowymi rozwiązaniami. Te platformy umożliwiają usprawnienie procesów technicznych, prowadząc do obniżenia kosztów produkcji oraz podniesienia jakości produktów finałowych. Naszym priorytetem są konsultacje i analizy techniczne, na które kładziem ...... więcej »

Dodano 14 sierpnia 2023 10:55

👁 74

WiR Automation

Automatyka przemysłowa

Falęcin 14, Barwinów, Warszawa (mazowieckie)

Firma WiR Automation zajmuje się automatyką przemysłową oraz automatyzacją produkcji. Dzięki usługom firmy, przedsiębiorstwa w tani i łatwy sposób redukują ilość pracowników a także podnoszą wydajność i optymalizują proces produkcji. Firma ma na celu rozwiązać problemy swoich Klientów oraz wpłynąć na poprawę wydajności zakładów produkcyjnych. W ofercie firmy znajdują się usługi takie jak: programowanie sterowania, okablowanie urządzeń, budowa maszyn czy integracja robotów... więcej »

Dodano 18 grudnia 2019 14:10

👁 223 (0,14 dziennie)

FlexLink Systems Polska

Przenośniki

Szkolna, Plewiska, Poznań (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo FlexLink Systems (oddział w Plewiskach w woj. wielkopolskim) kojarzy się na całym świecie jako marka wyznaczająca kierunki nowoczesnych i niezawodnych technologii w dziedzinie optymalizowania procesów technologicznych.... więcej »

Dodano 14 października 2014 12:06

👁 1247 (0,35 dziennie)

BTW Biuro Techniczne Walusiak

Przemysłowa 45, Rzezawa, Bochnia (małopolskie)

BTW to dynamiczna firma specjalizująca się w projektowaniu, budowie maszyn oraz świadczeniu usług z zakresu montażu i konstruowania maszyn. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań dostosowanych do unikalnych potrzeb przedsiębiorstw. Jako strategiczny partner największych dostawców podzespołów w branży automotive, zapewniamy kompleksowe narzędzia – przeszło 70 rozmaitych narzędzi do operacji takich jak wciskanie, skręcanie, przytrzymywanie, dociskanie, znakowanie, zgrzewanie, a także kontroli wymia ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2024 13:29

👁 60

Air-Com Pneumatyka - Automatyka s.c

Wrocławska 41, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Air-Com jest jednym z liderów w sprzedaży urządzeń pneumatycznych na rynku polskim. Przedsiębiorstwo zapewnia szereg kompleksowych usług w postaci projektowania, montażu oraz serwisu. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej Air-Com. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 8 listopada 2017 08:55
Aktualizacja 8 listopada 2017 08:56

👁 1188 (0,49 dziennie)

https://www.skrawit.pl/

Skrawit to profesjonalna firma zajmująca się obróbką metali

Leśna 50, Wyszków (mazowieckie)

Skrawit to firma z wieloletnim doświadczeniem w obróbce metali, projektowaniu CAD/CAM, a także tworzeniu maszyn do automatyzacji produkcji i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą | https://www.skrawit.pl/... więcej »

Dodano 26 lutego 2019 13:44

👁 500 (0,26 dziennie)

Inee Industry Sp. z o.o.

Cieszyńska 21, Łaziska Górne (śląskie)

INEE Industry to przedsiębiorstwo realizująca wysokospecjalistyczne usługi inżynieryjne z obszaru automatyki przemysłowej. Oferujemy profesjonalne systemy sterowania przy wykorzystaniu sterowników PLC Siemens Simatic oraz innych producentów. Nasza kadra doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką gwarantuje najwyższe standardy realizacji zleceń. Nasza bogata oferta to między innymi: systemy automatyki przemysłowej, programowanie sterowników PLC, programowanie paneli HMI, integracja system ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2021 08:02

👁 173 (0,18 dziennie)