Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Plastgumet Konopko Sp. j

Syców

📞 🌐 📧

25 czerwca 2021 14:18
👁 153 (0,26 dziennie)

Firma Plastgumet Konopko Sp. j Syców

Plastgumet Konopko Sp. j

KONTAKT

Plastgumet Konopko Sp. j

Kolejowa 3A
56-500 Syców, dolnośląskie

NIP: 9112004723

MAPA
O NAS

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Plastgumet z siedzibą w Sycowie w województwie dolnośląskim. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją wyrobów gumowych. Działalność w branży prowadzimy już od przeszło 20 lat i przez ten czas udało nam się zdobyć szerokie grono usatysfakcjonowanych i wiernych klientów. W sprzedaży mamy wyroby takie jak chlapacze samochodowe, złącza, odbojniki czy wiele innych. Współpracujemy z przedstawicielami branży motoryzacyjnej, przemysłowej i rolniczej. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz własną flotą specjalistycznych pojazdów transportowych, co sprawia, że możemy obsłużyć klientów z całej Polski i zagranicy. Gwarantujemy wysoką jakość asortymentu, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Na witrynie internetowej plastgumet.pl umieściliśmy więcej informacji.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Plastgumet Konopko Sp. j Syców
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Przedsiębiorstwo Kwarciak Sp. z o.o.

Główna 5, Kłomnice, Częstochowa (śląskie)

Przedsiębiorstwo Kwarciak z Kłomnic w województwie śląskim jest szanowanym producentem wyrobów gumowych. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia doświadczonych pracowników, dzięki czemu jest w stanie zaproponować wysokiej klasy produkty. Narzędzia takie jak ploter CNC, maszyny wtryskowe oraz prasy hydrauliczne wulkanizacyjne pozwalają na precyzyjną i wydajną pracę oraz wykonanie elementów na indywidualne zamówienie. W ofercie znaleźć można części do maszyn rolniczych, artykuły ...... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2021 10:41

👁 105 (0,2 dziennie)

Zgumy.pl

TG - PARTNER TOMASZ GOCKOWIAK

Toruńska 300, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Firma TG-Partner Tomasz Gockowiak z siedzibą w Bydgoszczy zajmuje się przede wszystkim produkcją i sprzedażą technicznych wyrobów gumowych. Oprócz szerokiego wyboru elementów z gumy, oferujemy także produkty z elastomeru poliuretanowego. W naszej ofercie znajdują się między innymi gumowe wykładziny, uszczelki, węże przemysłowe. Sprzedajemy także profile i sznury gumowe mające zastosowanie w budownictwie, motoryzacji, rolnictwie.
 ... więcej »

Dodano 4 maja 2021 07:13

👁 156 (0,24 dziennie)

Orzeł S.A.

Przemysłowa 50, Poniatowa (lubelskie)

Firma Orzeł S.A z Poniatowej w województwie lubelskim specjalizuje się w produkcji granulatu gumowego. Surowiec pozyskuje ze zużytych opon samochodowych. Otrzymany tą drogą granulat dodawany jest do różnorodnych nawierzchni takich jak boiska, ścieżki do biegania, maty izolacyjne, drogi, jak również elementy konstrukcji budowlanych. Używany jest także w przemyśle kolejowym bądź motoryzacyjnym do produkcji wycieraczek lub wykładzin.... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 10:35
Aktualizacja 16 lutego 2021 10:56

👁 213 (0,3 dziennie)