Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

26 października 2012 11:12
👁 2212 (0,57 dziennie)

FACHPOL TOMASZ OBSZAŃSKI

KONTAKT

FACHPOL TOMASZ OBSZAŃSKI

FACHPOL TOMASZ OBSZAŃSKI

Bodaczów
22460 Szczebrzeszyn, lubelskie

NIP: 9222674301

MAPA
O NAS

Przynależna do Tomasza Obszańskiego firma Fachpol specjalizuje się w dystrybucji perfekcyjnej jakości artykułów grzewczych i środków utrzymania czystości. Oferowany sprzęt idealnie spełnia funkcję wyposażenia wszelakich obiektów użyteczności publicznej. Za pośrednictwem e-sklepu możesz nabyć elektryczne suszarki do rąk, które stanowią dobrą alternatywę dla ręczników papierowych. W skład towaru wchodzą też maty grzejne, dozowniki do mydła oraz kurtyny powietrzne.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FACHPOL TOMASZ OBSZAŃSKI Szczebrzeszyn
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ole.pl

Poznań

ul. Mostowa, 25/3, Poznań (wielkopolskie)

Sklep internetowy OLE.PL jest liderem sprzedaży profesjonalnych produktów wyposażenia łazienek oraz sprzętu i środków utrzymania czystości. Zarówno na rynku detalicznym, jak i hurtowym oferują bardzo szeroką gamę produktów, tak aby nawet najbardziej wymagający klienci wybrali coś dla siebie i byli z tego zakupu usatysfakcjonowani.
W bogatej ofercie sklepu można znaleźć min. oznaczenia toalet, pojemniki na chusteczki, surowce chemiczne jak wodorotletnek sodu i podchloryn sodu, chsuteczki ... więcej »

Dodano 24 marca 2017 14:49

👁 1098 (0,48 dziennie)

Sklep Higieniczny.pl

Sklep internetowy

Pugeta, Wrocław (dolnośląskie)

Potrzebujesz fachowego wyposażenia pomieszczeń sanitarnych? Sklep internetowy Higieniczny.pl dostarcza różnorodny wybór urządzeń higienicznych renomowanych producentów. Klienci zainteresowani naszą ofertą mogą zakupić porządne suszarki do rąk, dozowniki mydła, kosze na śmieci, pojemniki na papier itp. Nasze urządzenia otrzymały niezbędne certyfikaty, które są wyznacznikiem realizacji wszystkich wymogów higienicznych. Dostarczamy Państwu wypróbowane towary, które pozwolą na optymalizację wydatków ...... więcej »

Dodano 27 września 2013 13:56

👁 1961 (0,55 dziennie)

Wyposażenie toalet publicznych Błysk.pl

Internetowy sklep z wyposażeniem toalet publicznych.

ul. Aleje Jerozolimskie 89, Warszawa (mazowieckie)

Błysk.pl to ważna postać na rynku urządzeń i akcesoriów przeznaczonych na wyposażenie toalet publicznych. Oferta sklepu jest bardzo bogata ze względu na jego kompleksowość w stosunku do potrzeb klienta instytucjonalnego. Toaleta publiczna powinna być wyposażona w eleganckie dozowniki do mydła oraz wysoce wydajne suszarki do rąk, stabilne uchwyty dla niepełnosprawnych. W ofercie także pojemniki na artykuły higieniczne oraz kosze na śmieci.... więcej »

Dodano 22 maja 2019 21:18

👁 206 (0,14 dziennie)