Dodaj firmę Zaloguj się

 

KANCELARIA ADWOKACKA

ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI

Szczecin

📞 🌐 📧

24 maja 2021 07:13
👁 141 (0,13 dziennie)

Firma ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI Szczecin

ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI

KANCELARIA ADWOKACKA

KONTAKT

ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI

KANCELARIA ADWOKACKA

ul. Bogurodzicy 1/3
70-400 Szczecin, zachodniopomorskie

NIP: 8522419245

MAPA
O NAS

Kancelaria Adwokacka Adwokata Adama Popławskiego w Szczecinie świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Gwarantuje doradztwo prawne, reprezentację przed sądami, sporządza niezbędną dokumentację oraz pomaga w pertraktowaniu umów. Kompleksowa pomoc prawna z takich dziedzin prawa jak rodzinne, karne, cywilne bądź gospodarcze to jedynie część oferty kancelarii. Jako doświadczony mediator adwokat Adam Popławski prowadzi mediacje będące sposobem polubownego zamykania sporów. Doświadczony adwokat Szczecin oraz nie tylko, kancelaria zaprasza do kontaktu konsumentów z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Adwokat Paweł Woronowicz

Kancelaria Adwokacka

al. Wojska Polskiego 11/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jeżeli chodzi o takie naruszenie prawa jak jazda pod wpływem alkoholu adwokat z doświadczeniem w podobnych sprawach z pewnością pomoże klientowi podjąć odpowiednie kroki, aby zmniejszyć karę. Znajdująca się w Szczecinie Kancelaria Adwokacka Pawła Wronowicza oferuje kompleksową pomoc prawną osobom zatrzymanym za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. Zajmuje się analizą stanu faktycznego sprawy i przygotowaniem klienta do prowadzonych czynności oraz postępowania sądow ...... więcej »

Dodano 14 listopada 2022 11:37

👁 67

Adwokat Paweł Woronowicz

Kancelaria Adwokacka

al. Wojska Polskiego 11/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jeśli chodzi o takie naruszenie prawa jak jazda pod wpływem alkoholu adwokat z doświadczeniem w podobnych sprawach z pewnością pomoże klientowi podjąć właściwe kroki, żeby zminimalizować karę. Znajdująca się w Szczecinie Kancelaria Adwokacka Pawła Wronowicza proponuje kompleksową pomoc prawną osobom zatrzymanym za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Zajmuje się analizą stanu faktycznego sprawy i przygotowaniem klienta do prowadzonych czynności oraz postępowania sąd ...... więcej »

Dodano 15 lutego 2022 13:36

👁 108 (0,14 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Adamska

Portowa 18, Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Adamska mieści się w Kołobrzegu, a jej oddział w Szczecinie. Proponuje obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i gospodarczego, karnego lub prawa usług elektronicznych. Zajmuje się sprawami takimi jak rozwody, separacje, alimenty, podział majątku, a ponadto ustalenie kontaktów z dzieckiem. Prowadzi spory sądowe, opiniuje i formułuje umowy, prowadzi negocjacje i reprezentuje klientów przed odpowiednimi organami. Współpracuje z klientami prywatnymi, ...... więcej »

Dodano 9 listopada 2021 17:37

👁 189 (0,21 dziennie)

ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI

KANCELARIA ADWOKACKA

ul. Bogurodzicy 1/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Kompleksowa pomoc prawna jest szukana przez osoby w różnych sytuacjach życiowych. Niezbędne jest wtedy odnalezienie doświadczonego adwokata. Jeżeli zatem komuś przydatny jest adwokat Szczecin to miasto w którym działa kancelaria adwokacka Adama Popławskiego. Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, która bez kłopotu poradzi sobie z wieloma sprawami. Do każdego konsumenta podchodzi indywidualnie, starając się zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Zawsze tłumaczy wszystkie dostępne w da ...... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2023 10:15

👁 41

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI

Bogurodzicy 1/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Wśród licznych kancelarii prawnych w Szczecinie, wybór tej odpowiedniej, która zagwarantuje kompleksową obsługę prawną w obszarze prawa pracy, może być wyzwaniem. Jednak Popławski Legal wyróżnia się nie tylko jakością świadczonych usług, lecz także profesjonalnym podejściem do każdej sprawy. Nasza kancelaria adwokacka składa się z doświadczonych prawników, dla których satysfakcja klienta jest priorytetem. Oferujemy szeroki zakres usług prawnych dla firm i osób prywatnych, zapewniając wsparcie na ...... więcej »

Dodano 19 marca 2024 20:52

👁 21

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman

Adwokat Szczecin

ul.Cieszkowskiego, Szczecin (zachodniopomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman prowadzi bieżącą pomoc i stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych działających na rynku zachodniopomorskim. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w profesjonalny i pomysłowy sposób znajduje rozwiązania prawne dla klientów indywidualnych. Biuro kancelarii jest czynne od poniedziałku do piątku w godz.8-16, przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail'owy. Zapraszamy do odwiedzenia witryny kancelarii www.adwokat-lechman.pl .... więcej »

Dodano 10 września 2015 12:19

👁 1235 (0,39 dziennie)

Adwokat Ernest Karkosza. Kancelaria Adwokacka

Adwokat Szczecin

ul. Smolańska 4 lok. 304, Szczecin (zachodniopomorskie)

Adwokat Ernest Karkosza zaprasza do zapoznania się z ofertą swojej kancelarii. W ofercie tej możecie Państwo znaleźć, takie obszary prawne jak: prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania, pomoc frankowiczom, roszczenia z umów polisolokat, ochrona dóbr osobistych, prawo rodzinne i rozwody, prawo spadkowe. Kancelaria adwokacka zaprasza do skorzystania z wymienionych usług.... więcej »

Dodano 28 października 2019 11:41

👁 169 (0,1 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Pakuła – Zdyb

Kopernika 1/4, Szczecin (zachodniopomorskie)

Poszukujesz dobrego adwokata do prowadzenia swojej sprawy? A może chcesz się poradzić w kwestii umowy, którą otrzymałeś do podpisania z banku lub od pracodawcy? Zastanawiasz się, jak zawalczyć o swoje prawa? Doskonale trafiłeś. Kancelaria adwokacka Szczecin zajmuje się sprawami z zakresu spraw rodzinnych, spadkowych i wielu innych. W tym miejscu z pewnością odnajdziesz doświadczona pomoc najlepszych prawników. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią już dziś. Sprawy alimentacyjne Szczecin zała ...... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2023 10:16

👁 35

Kancelaria Adwokacka Paweł Woronowicz

Adwokat Szczecin

al. Wojska Polskiego 11/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jeżeli chodzi o takie naruszenie prawa jak jazda pod wpływem alkoholu adwokat z doświadczeniem w podobnych sprawach z pewnością pomoże klientowi podjąć odpowiednie kroki, aby zmniejszyć karę. Znajdująca się w Szczecinie Kancelaria Adwokacka Pawła Wronowicza proponuje kompleksową pomoc prawną osobom zatrzymanym za kierowanie pojazdu pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. Zajmuje się analizą stanu faktycznego sprawy i przygotowaniem klienta do prowadzonych czynności oraz postępowania sądo ...... więcej »

Dodano 17 marca 2023 07:25

👁 41

Adwokat Paweł Woronowicz

Kancelaria Adwokacka

al. Wojska Polskiego 11/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jeżeli chodzi o takie naruszenie prawa jak jazda pod wpływem alkoholu adwokat z doświadczeniem w podobnych sprawach z pewnością pomoże klientowi podjąć odpowiednie kroki, aby zmniejszyć karę. Znajdująca się w Szczecinie Kancelaria Adwokacka Pawła Wronowicza oferuje kompleksową pomoc prawną osobom zatrzymanym za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Zajmuje się analizą stanu faktycznego sprawy oraz przygotowaniem klienta do prowadzonych czynności i postępowania sądowe ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2022 07:50

👁 118 (0,14 dziennie)