Dodaj firmę Zaloguj się

 

Gabinety Medyczne

FizjoDąb

Szczecin

📞 🌐 📧

15 marca 2023 06:33
👁 40

Firma FizjoDąb Szczecin

FizjoDąb

Gabinety Medyczne

KONTAKT

FizjoDąb

Gabinety Medyczne

ul. Adama Mickiewicza 142
71-148 Szczecin, zachodniopomorskie

NIP: 8522664631

MAPA
O NAS

Interesuje Cię fizjoterapia oraz co za tym idzie, rozglądasz się za fachową, skuteczną i kompleksową pomocą medyczną? W takich okolicznościach poszukiwania można uznać za zakończone! Krótko mówiąc, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z tym, co proponuje Fizjodąb. Fizjodąb to placówka, w której pacjenci mogą być pewni, że robi się wiele, żeby wychodzić naprzeciw pojawiającym się problemom. Wystarczy powiedzieć, że częścią oferty jest dietetyka bądź ortopedia. Na brak potencjału istotnie nie można narzekać! Jeżeli interesują cię szczegóły, to znaczy, że nie zostaje nic innego jak dokładne zapoznanie się ze stroną działalności. Niemniej trzeba pamiętać o tym, że terapia zawsze dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb. Takie podejście sprawia, że zdecydowanie łatwiej zrozumieć tarapaty, z jakimi muszą borykać się pacjenci. Ważne jest też to, że w każdym przypadku priorytetem jest bezpieczeństwo połączone z profesjonalizmem.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FizjoDąb Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Asper sp. z o.o.

Gabinet weterynaryjny

Piłsudskiego 9, Żarki (śląskie)

Gabinet weterynaryjny prowadzony przez lekarza weterynarii Tomasza Poznańskiego mieści się w Żarkach w województwie śląskim. Poradnia specjalizuje się w leczeniu zwierząt towarzyszących i hodowlanych. Właściciel przychodni jest specjalistą z długoletnim doświadczeniem w leczeniu koni, dzięki czemu prócz standardowej diagnostyki może zaproponować także odpowiednie badania przed kupnem lub sprzedażą zwierzęcia. Klinika zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, dermatologią, ortopedią, położnictwe ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2021 10:55

👁 249 (0,22 dziennie)

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17, Gdańsk (pomorskie)

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.o ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 16:19

👁 542 (0,27 dziennie)

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 32

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej), Warszawa (mazowieckie)

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po r ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2020 11:52

👁 171 (0,12 dziennie)

Rehmedis Rehabilitacja

Al. Jerozolimskie 91, Warszawa (mazowieckie)

Rehmedis Rehabilitacja Warszawa to centrum, w którym troszczymy się o każdego pacjenta, oferując wysoką jakość usług rehabilitacyjnych i indywidualne podejście do jego potrzeb zdrowotnych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów, wykorzystując nowoczesne metody fizjoterapii, zapewnia skuteczne leczenie schorzeń kręgosłupa, stawów i mięśni. Dzięki precyzyjnej diagnozie oraz zindywidualizowanym procedurom terapeutycznym, Rehmedis zapewnia pacjentom szybką poprawę zdrowia oraz pełny powrót do aktyw ...... więcej »

Dodano 14 marca 2024 00:37

👁 21

Studio27 Natalia Erwińska-Surowy

EMS Bodytec - Trening Personalny

Warszawska 7/9, Pabianice (łódzkie)

Nasze 8-letnie doświadczenie pozwala nam być liderem w rewolucyjnym treningu personalnym opartym na elektrostymulacji metodą EMS. Ćwiczenia w naszym studio aktywują aż 450 mięśni jednocześnie, co pozwala spalić nawet 1200 kalorii i zastąpić 3-4 godziny wysiłku na tradycyjnej siłowni. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, ale także osiągasz efektywność. Zaledwie 2 sesje po 20 minut w tygodniu wystarczą, aby cieszyć się doskonałą formą i zdrowiem. Bez względu na Twój cel, EMS BodyTec to pewność ...... więcej »

Dodano 27 marca 2024 13:40

👁 23

Synergia - poradnia psychologiczna w Opolu

Koraszewskiego 8-16 Gabinet 405 Domofon 352, Opole (opolskie)

Witamy w Poradni Psychologicznej Synergia - centrum zdrowia psychicznego w sercu Opola!

Nasze usługi psychologiczne są stworzone z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, priorytetem jest dla nas Twój dobrostan. W Poradni Synergia spotkasz doświadczonych terapeutów i psycholgoów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią pomogą Ci przezwyciężyć trudności emocjonalne, odnaleźć harmonię wewnętrzną i czerpać radość z życia.

Nasza kadra oferuje szeroki zakres usług psychologicznych, dostosowanych ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2023 15:42

👁 51

Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o.

Broniewskiego 81 lok. 310c, Wałbrzych (dolnośląskie)

Akademia Zdrowie-Jesz mieści się w Wałbrzychu. Jesteśmy grupą ekspertów propagujących zdrowy styl życia. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do tematu - zarówno od strony fizycznej, jak i umysłowej. Zgłaszają się tu pacjenci, którzy cierpią na różne dolegliwości, chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i zacząć odżywiać się zdrowo. Proponujemy diagnostykę biorezonansem, która umożliwia dokładne zbadanie przyczyny dolegliwości, a zarazem jest bezbolesna oraz bezinwazyjna. W gabinecie dietetycznym przy ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 07:38

👁 127 (0,14 dziennie)

InterMediCo Sp. z o.o.

Grażyńskiego, Bielsko Biała, Bielsko-Biała (śląskie)

Spółka „InterMediCo” to skrót od International Medical Company. Zajmuje się ona sprzedażą ekskluzywnych produktów, których głównym celem jest poprawa zdrowia Naszych Klientów oraz jakości ich życia. W codziennej pracy firmy dokładamy wszelkich starań, aby najważniejsze dla nas osoby – Klienci, byli zadowoleni z produktów oraz świadczonych przez firmę usług. Zarówno w naszym życiu osobistym, jak w pracy zawodowej drogowskazem, który wyznacza kierunki działań są zasady etyczne.... więcej »

Dodano 23 lipca 2013 09:28

👁 3714 (0,95 dziennie)

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa

Lwówecka 18, Jelenia Góra (dolnośląskie)

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa znajduje się w Jeleniej Górze. Jest to nowoczesna instytucja oferująca kształcenie na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia i pielęgniarstwo, inżynierskich na kierunku edukacja techniczno-informatyczna, a także licencjackich na kierunkach dietetyka, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska i germańska, pedagogika, pielęgniarstwo i wychowanie fizyczne. Szkoła dysponuje specjalistycznym zapleczem dydaktycznym oraz laboratoryjnym, stud ...... więcej »

Dodano 27 września 2021 10:11
Aktualizacja 27 września 2021 10:12

👁 313 (0,33 dziennie)