Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

20 kwietnia 2023 10:43
👁 84

OTU Radzimowice

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia

KONTAKT

OTU Radzimowice

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia

Dolna 4
58-580 Szklarska Poręba, dolnośląskie
MAPA
O NAS

Ośrodek Terapii Uzależnień Radzimowice oferuje skuteczne odtrucie komercyjne dla klientów z Gdyni i Sopotu, którzy borykają się z problemem uzależnienia od alkoholu, narkotyków lub innych substancji psychoaktywnych. Nasz program odtruwania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta i zapewnieniu mu profesjonalnej opieki medycznej oraz terapeutycznej.

W Ośrodku Terapii Uzależnień Radzimowice stosujemy najnowsze metody i technologie w leczeniu uzależnień, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom opieki i skuteczne odtrucie. Nasz wykwalifikowany personel medyczny i terapeutyczny zapewni Ci wsparcie i pomoc na każdym etapie procesu odtruwania.

W ramach naszego programu odtruwania komercyjnego oferujemy również terapię uzależnień, która pomoże Ci przezwyciężyć trudności związane z uzależnieniem. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu, zapewniając im odpowiednie narzędzia i strategie, które pomogą im utrzymać trzeźwość po zakończeniu leczenia.

Jeśli szukasz skutecznego i profesjonalnego ośrodka odtruwającego w Gdyni lub Sopocie, Ośrodek Terapii Uzależnień Radzimowice jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj więcej informacji na temat naszego programu odtruwania komercyjnego oraz terapii uzależnień. Nasi specjaliści są gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
detoks
gdynia
komercyjne
odtrucie
sopot
KATALOG FIRM
Firma
OTU Radzimowice Szklarska Poręba
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

OdtruwanieWroclaw.pl

Nożownicza 14/16, Wrocław (dolnośląskie)

Profesjonalny detoks alkoholowy – Wrocław i okolice – taką ofertę dla swoich pacjentów przygotował gabinet, który szczegóły prezentuje na tej właśnie stronie. Jeśli masz problem z alkoholem albo po prostu zatrułeś się nim jednorazowo, sprawdź ofertę. Wykonujemy profesjonalne, bezpieczne i skuteczne zabiegi polegające na dożylnym podłączeniu kroplówki i podaniu leków farmakologicznych. Zatrudniamy lekarzy i terapeutów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami.... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 23:10

👁 128 (0,12 dziennie)

Stylea - Beata Lewańczyk

Biuro projektowe

ul. Świętojańska 13/10, Gdynia (pomorskie)

Ładne wnętrze naszego domu lub biura jest naszą wizytówką. W dużym stopniu to właśnie po tym oceniają nas nasi goście. Naturalne jest to, że nie każdy radzi sobie w tej kwestii - dobranie barw, mebli czy dodatków to bowiem nie lada wyzwanie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam profesjonalny aerchitekt. Jednym z nich jest Beata Lewańczyk, która zarządza biurem projektowym Stylea. Ogromne doświadczenie, różnorodne kontakty handlowe oraz profesjonalizm są gwarancją tego, iż powstałe realizacj ...... więcej »

Dodano 3 października 2016 09:13

👁 848 (0,31 dziennie)

Komornik Draganik

Komornik Draganik - Skuteczny Komornik Gdynia

ul. Wielkopolska 251 lok. 11, Gdynia (pomorskie)

Nazywam się Tomasz Draganik i jestem komornikiem sądowym, który działa przy Sądzie Rejonowym w Gdyni. Potrzebujesz pomocy w wypełnianiu wniosku egzekucyjnego? Potrzebujesz porady? Jestem do Twojej dyspozycji. Zapraszam do zapoznania się z usługami, które oferuję na mojej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 2 lipca 2021 11:59

👁 147 (0,15 dziennie)

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie Beata Załucka-Gosk

Psycholog

Konwaliowa, Gdynia (pomorskie)

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zarówno z klientami indywidualnymi jak i z parami, małżeństwami i rodzinami.

- przemoc w rodzinie

- towarzyszenie w kryzysie

- problemy rodzinne

- sytuacje traumatyczne

- kłopoty z partnerem

- terapia par

- genogram

- samotność

- problemy wieku dojrzewania... więcej »

Dodano 22 września 2013 04:37

👁 1983 (0,52 dziennie)

La MANCHA

Wielkopolska 403, Gdynia (pomorskie)

Firma La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego oferuje szkolenia językowe w grupach lub w ramach nauki indywidualnej. Zapisy prowadzone są na kursy włoskiego, portugalskiego oraz hiszpańskiego dla kandydatów o różnym stopniu zaawansowania (nauka od podstaw lub rozszerzająca). Specjaliści przygotowują też do składania egzaminu DELE, a także zajmują się wykonywaniem tłumaczeń pisemnych (normalnych i przysięgłych) oraz ustnych (symultanicznych i konsekutywnych). Ceny są niskie.... więcej »

Dodano 1 czerwca 2021 11:28

👁 107 (0,11 dziennie)

OdtruwanieKrakow.pl

Zyblikiewicza 16, Kraków (małopolskie)

Czy wiesz, że wraz ze wzrostem spożywania alkoholu, wzrasta zatrucie Twojego organizmu oraz konkretnych narządów wewnętrznych, takich jak między innymi wątroba? Nie czekaj dłużej, postaw na odtrucie alkoholowe i zmień swoje życie już dziś! Nowoczesna terapia detoksykacji organizmu, którą proponujemy na stronie odtruwaniekrakow.pl, to idealne metoda na oczyszczenie organizmu oraz pierwszy krok, który możesz podjąć, aby wygrać z uzależnieniem alkoholowym. Skontaktuj się z nami, działamy w mieście ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 20:08

👁 171 (0,15 dziennie)

Kancelaria Brokerska Sentis

3 Maja 8/1, Sopot (pomorskie)

Kancelaria Brokerska Sentis oferuje gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w działalności gospodarczej oraz ubezpieczenia utraty zysku z powodu awarii urządzeń lub maszyn w wyniku zdarzeń losowych, takich jak pożar, powódź czy dewastacja. Klient otrzymuje wsparcie profesjonalnego brokera, który jest w stanie przedstawić optymalne rozwiązania zgodne z indywidualnymi potrzebami danego przedsiębiorstwa, organizacji czy instytucji.... więcej »

Dodano 12 maja 2021 07:24

👁 153 (0,15 dziennie)

Biuro nieruchomości HomeMakers24

Powsińska 106, Warszawa (mazowieckie)

HomeMakers24 to renomowane biuro nieruchomości, które stanowi wyjątkowe połączenie profesjonalizmu, kreatywności i wszechstronności. Nasze biuro nieruchomości składające się z doświadczonych specjalistów nie tylko umożliwia sprzedaż, kupno lub wynajem nieruchomości, ale również oferuje kompleksowe rozwiązania w tym specjalistyczne doradztwo dotyczące nieruchomości zadłużonych i trudnych transakcji.
Dużym atutem naszej agencji nieruchomości jest darmowa, niezobowiązująca konsultacja i wycena nier ...... więcej »

Dodano 29 stycznia 2024 15:08

👁 20

Kancelaria Prawna Mohylak

10 Lutego 25/5, Gdynia (pomorskie)

Masz problem, który może rozwiązać tylko adwokat Gdansk? W takiej sytuacji może zainteresuje Cię Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcowie Prawni? Nasi adwokaci gwarantują szerokie spektrum specjalizacji i spore doświadczenie (dzięki doświadczeniu nie ma problemu z kompleksową obsługą wszystkich postępowań).... więcej »

Dodano 25 marca 2019 10:08

👁 364 (0,2 dziennie)

Detoks Alkoholowy Warszawa

Potulicka 17 lok. 49, Warszawa (mazowieckie)

Medyczny Detox to adres dla każdego, kto chce finalnie skończyć z nałogiem, odstawiając alkohol lub też inne używki. Prowadzona przez fachowców klinika z Warszawy to miejsce dla tych, jacy pragną oznajmić dość dla swojego nałogu - jeśli interesuje Cię detoks alkoholowy lub ewentualnie przeróżnego rodzaju testy medyczne, wypróbuj opisywane miejsce. Gwarantujemy, że masz możliwość tutaj liczyć na kompetentną pomoc medyczną.... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2021 07:52

👁 127 (0,12 dziennie)