Dodaj firmę Zaloguj się

16 października 2012 06:26
👁 2203 (0,52 dziennie)

MAL-TECH

KONTAKT

MAL-TECH

MAL-TECH

ul. Polna
87100 Toruń, kujawsko-pomorskie

NIP: 8792264769

MAPA
O NAS

Mal-Tech specjalizuje się w zadaniach alpinistycznych. Swoim klientom oferuje całościowy serwis łopat i turbin wiatrowych, pomalowanie stalowych konstrukcji wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym. Pierwszorzędnie wyszkoleni i doświadczeni pracownicy nie boją się nawet niezwykle wymagających zleceń. Przeprowadzą dokładne odgrzybianie obiektów, odświeżą ich powierzchnie z wszelkich zabrudzeń, zrealizują również zadania specjalistyczne, takie jak montowanie konstrukcji stalowych i usuwanie awarii.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
MAL-TECH Toruń
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

TATRA

Kwidzyńska 6 lok. E, Wrocław (dolnośląskie)

TATRA to profesjonalne przedsiębiorstwo budowlane, które od 1993 roku świadczy kompleksowe usługi dla swoich klientów. Zajmuje się piaskowaniem, malowaniem, myciem oraz czyszczeniem hydrodynamicznym. Prace wykonuje na obiektach takich jak konstrukcje hal, mosty, maszty, wiadukty, kominy, blachownice oraz obiekty żelbetowe. Dzięki dostępowi do nowoczesnych urządzeń i sprawdzonym rozwiązaniom jest w stanie dotrzeć do każdego, nawet trudno dostępnego miejsca. Firma dysponuje również sprzętem alpini ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 10:10
Aktualizacja 10 grudnia 2021 10:11

👁 141 (0,15 dziennie)

Grupa ENVO

Starachowice

Radomska 29, Starachowice (świętokrzyskie)

Grupa ENVO specjalizuje się w produkcji konstrukcji spawanych stalowych oraz aluminiowych. Dodatkowo naszą ofertę uzupełnia produkcja kotłów grzewczych na paliwo stałe, zajmujemy się tym od ponad 12 lat co sprawia, że staliśmy się uznanym ekspertem w branży grzewczej. Więcej informacji o naszej firmie oraz zakresie oferowanych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie.... więcej »

Dodano 11 września 2018 08:21

👁 599 (0,28 dziennie)

Highlife Expert - prace wysokościowe Warszawa

usługi wysokościowe

Krakowiaków 103, Warszawa (mazowieckie)

Oferujemy specjalistyczne prace i usługi wysokościowe na terenie Warszawy i całego kraju. Zajmujemy się myciem okien na wysokości, czyszczeniem, malowaniem i odgrzybianiem elewacji, czyszczeniem silosów, jak również transportem linowym, montażem/demontażem konstrukcji stalowych, odśnieżaniem dachów itp. Wykorzystujemy podnośniki, liny, rusztowania i drabiny. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 8 marca 2021 13:48
Aktualizacja 8 marca 2021 13:49

👁 219 (0,18 dziennie)

Grupa ENVO

Radomska 29, Starachowice (świętokrzyskie)

Jakość wykonywanych przez nas usług potwierdzają uzyskane przez naszą firmę certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą która dostępna jest na stronie Grupy ENVO. Specjalizujemy się miedzy innymi w spawaniu konstrukcji stalowych, aluminiowych czy w malowaniu konstrukcji stalowych przede wszystkim dla branż budowlanych, kolejowej czy automotive. Więcej informacji dostępne jest pod wskazanym numerem telefonu.... więcej »

Dodano 5 października 2018 11:15

👁 647 (0,31 dziennie)

Mateusz Smolarski RS-MAL

Profesjonalne malowanie dachów i konstrukcji stalowych

Osiedle Pod Skarpą nr 28 lok. 2, Wadowice (małopolskie)

Firma RS-MAL z siedzibą w Wadowicach ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie czyszczeniu i malowania dachów, konstrukcji stalowych hal przemysłowych na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego. Oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z czyszczeniem, konserwacją, renowacją struktur stalowych. Jesteśmy profesjonalistami, co dowodzi nasza wysoka jakość świadczonych usług oraz zaufanie klientów. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych specjalistów, gotowych służyć Państwu pomoc ...... więcej »

Dodano 25 września 2023 11:53

👁 45

K2Team - prace wysokościowe, usługi alpinistyczne Poznań

Wielka 18/17a

Wielka 18/17a, Poznań (wielkopolskie)

K2Team to zespół specjalistów od prac wysokościowych. W ramach usług alpinistycznych oferujemy m.in. mycie okien, przeszkleń, elewacji, montaż reklam i innych konstrukcji stalowych. W sezonie zajmujemy się odśnieżaniem dachów. Czyścimy również hale i elewacje. Oferta skierowana na Poznań i okolice. Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 16 czerwca 2021 12:50

👁 244 (0,22 dziennie)

Andur F.P.U.H

Potokowa 17, Ustroń (śląskie)

Firma Andur F.P.U.H zlokalizowana jest na terenie malowniczego Ustronia. Od lat prowadzi swoją działalność w kraju oraz za jego granicami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 17 lipca 2018 09:52

👁 1015 (0,47 dziennie)

Budgem G. Maternia Sp. J.

ul. Hanasiewicza 19, Rzeszów (podkarpackie)

Budgem Spółka Jawna to firma zajmująca się specjalistycznymi usługami remontowymi w branży przemysłowej z zakresu remontów konstrukcji betonowych, stalowych, a także prac wysokościowych. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych usług, a zatrudnieni przez nas pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty na wykonywanie usług z wykorzystaniem technik specjalistycznych. Specjalnością naszej firmy jest czyszczenie strumieniowo-ścierne metodą sodowania SodaBlast Systems. Met ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2019 12:26

👁 245 (0,15 dziennie)