Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

2 marca 2021 09:52
👁 219 (0,2 dziennie)

WIMED 4.0 Sp. z o.o. Sp. k.

Producent oznakowania drogowego

KONTAKT

WIMED 4.0 Sp. z o.o. Sp. k.

Producent oznakowania drogowego

Tarnowska 48
33-170 Tuchów, małopolskie

NIP: 6852209596

MAPA
O NAS

Specjalizujemy się w produkcji oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz montażu i demontażu elementów pionowego oznakowania. Od wielu lat rozwijamy się w branży i współpracujemy z różnymi firmami z Polski oraz zagranicy. Możemy pochwalić się certyfikatami, dyplomami oraz wyróżnieniami, które sprawiają, że nasza marka jest rozpoznawalna wśród firm, które oferują znaki drogowe i oznakowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
WIMED 4.0 Sp. z o.o. Sp. k. Tuchów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

EKO Tech Sp. z o.o.

K. Kolumba 25, Warszawa (mazowieckie)

Firma EKO Tech koncentruje się na działalności propagującej technologie związane z odzyskiwaniem materiałów wtórnych. W ofercie firmy EKO Tech dostępne są wszystkie obecnie i obowiązkowe na polskich drogach znaki drogowe spełniające wymaganą aprobatę techniczną: ostrzegawcze, informacyjne, nakazu i zakazu, a także tabliczki i symbole dodatkowe. . EKO Tech Warszawa ma w ofercie duży wybór solidnych produktów, które stanowią niezbędny element wyposażenia polskich dróg, autostrad oraz... więcej »

Dodano 5 marca 2021 15:41

👁 125 (0,12 dziennie)

Drogmal

Szkolna 13, Stare Czarnowo, Szczecin (zachodniopomorskie)

Szukasz firmy, która w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy zrealizuje dla Ciebie zlecenia związane z oznakowaniem dróg, ulic i placów? Szukasz podmiotu, który posiada odpowiedni sprzęt i kadrę, która wymaluje znaki poziome? A może potrzebujesz profesjonalnych wyrobów i oznaczeń wykorzystywanych w ruchu drogowym, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo? To świetnie! Oferta Drogmal jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy, która znajduje się ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 06:41

👁 59

Planeta

Sklep

ul.Zdziarska, Warszaw, Warszawa (mazowieckie)

Głównym celem naszej działalności jest produkcja oraz sprzedaż produktów związanych z drogownictwem. Znamienne miejsce w ofercie zajmują znaki drogowe i rozmaite części mocujące. W asortymencie posiadamy także sprzęty bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym pachołki drogowe, kamizelki ostrzegawcze, słupy przeszkodowe, zapory drogowe składane. Jesteśmy dostawcą artykułów potrzebnych do budowy i remontów dróg i ulic. Gwarantujemy fachowe doradztwo i niezawodną obsługę.... więcej »

Dodano 16 października 2012 06:57

👁 1508 (0,36 dziennie)

Top-design Chwaszczyno Sp. j. F. Chudzyński, J. Stupnicki

Top-design Chwaszczyno Sp. j.

Oliwska 166, Choszczno (zachodniopomorskie)

Zapraszamy na stronę producenta znaki-tdc.com który w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne propozycje. Do dyspozycji mamy znaki bezpieczeństwa czy też znaki ewakuacyjne. Każda z dostępnych propozycji spełnia swoje wymogi i daje pełne poczucie bezpieczeństwa. Widoczność i wszystkie normy znaków są tutaj jak najbardziej spełnione.... więcej »

Dodano 28 czerwca 2019 06:25

👁 359 (0,21 dziennie)

Stanzal Stanisław Zalewski

Skautów Łódzkich 19, Łódź (łódzkie)

Firma Stanzal z Łodzi specjalizuje się w organizowaniu przewozów ładunków ponadgabarytowych. W całej Europie podczas przejazdów pojazdów z ponadnormatywnymi ładunkami należy korzystać z eskorty policji lub pilota. Naszą zaletą jest kompleksowość usług, od uzyskania odpowiednich pozwoleń po pełną organizację transportu ponadgabarytowego. Wieloletnie doświadczenie i znajomość procedur umożliwia nam bardzo sprawne uzyskanie wszystkich potrzebnych zezwoleń. Nasz zespół specjalistów o... więcej »

Dodano 19 marca 2021 08:19

👁 165 (0,15 dziennie)

EcoRail

Znaki kolejowe

Wola Rzędzińska 4F, Tarnów (małopolskie)

W trakcie kupienia symptomów w własnym sklepie wypada przebrać jego wielkość tudzież klasa folii. Tył tarczy wskaźniku chroniony farbką proszkową popielatą RAL 7037. Traktuje się piątka bandy klasie herbów. Tarcza terminu na domiar tego pokrzepiona dwoma charakterami stalowymi modelu F. Profile obsługują jako element montażowy do przykręcenia zaczepów ogólnych scalających cyfra z strukturą wsporczą. Własna oferta łączy owoce wysokiej formie jeno krajowych producentów w interesującej pańszczyźnie ...... więcej »

Dodano 3 października 2016 12:57

👁 957 (0,35 dziennie)

KADO - znaki drogowe, lustra sklepowe Poznań

produkcja znaków drogowych

Ożarowska 42, Poznań (wielkopolskie)

Zajmujemy się sprzedażą oznakowania drogowego na terenie Poznania i nie tylko. Oferujemy znaki drogowe zakazu, znaki parkingowe, tabliczki, blokady, a nawet lustra sklepowe i inne znaki pionowe (ostrzegawcze). Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania naszej pełnej oferty.... więcej »

Dodano 28 kwietnia 2021 08:44
Aktualizacja 28 kwietnia 2021 08:44

👁 175 (0,17 dziennie)

Wektor sp. z o.o.

Producent sprzętu ostrzegawczego dla robót drogowych

Jana Pawła II 30, Nowy Sącz (małopolskie)

WEKTOR to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji sprzętu ostrzegawczego przeznaczonego do zastosowań w robotach drogowych. W ich zróżnicowanej ofercie znajdują się lampy bateryjne, pulsatory, fale drogowe, sygnalizacje wahadłowe, oraz tablice drogowe – zarówno wolnostojące, jak i montowane na przyczepach. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy prawa ruchu drogowego oraz posiadają niezbędne homologacje, co zapewnia ich zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dzięki d ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2024 17:47

👁 15

Tioman Sp. z o.o. Sp. k.

Producent znaków drogowych

ul. Polna, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Bezpieczeństwo, jak również pełna informacja na szosie są bardzo znaczące dla osób prowadzących pojazdy, oraz pieszych.Uzyskać je można również dzięki stosownemu oznakowaniu szos. Różnorakiego rodzaju artykuły bezpieczeństwa drogowego proponuje firma TIOMAN, mieszcząca się na ulicy Polnej 134-136 w Toruniu. Ofertę, a także dodatkowe informacje uzyskać można kontaktując się pod numerem +48 56 655 77 99, a dzięki temu dowiedzieć się o aktualnych dostępnych artykułach.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2013 10:31

👁 4026 (0,99 dziennie)

Drogmal

Szkolna 13, Stare Czarnowo, Alwernia (małopolskie)

Usługi i produkty mające związek z drogami oferowane są przez renomowaną działalność Drogmal ze Starego Czarnowa.
Dzięki rozbudowanej ofercie, wytwórca znaków zakazu, jest znany na obszarze całego kraju.
Ponieważ dystrybucja, jak i również wykonawstwo ukierunkowane jest na obszar całej Polski.
Ogromnym sukcesem dla firmy, było otrzymanie prestiżowego Krajowego Certyfikatu Zgodności na azyle prefabrykowane z tworzyw sztucznych.
Kilkunastoletnie doświadczenie, a także motywacja do pop... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2016 08:03

👁 1320 (0,46 dziennie)