Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

29 sierpnia 2022 09:18
👁 113 (0,4 dziennie)

NORMOBARIA

KONTAKT
MAPA
O NAS

Istnieje wiele schorzeń. Im jesteśmy starsi, tym częściej chorujemy, więcej chorób nas dopada. Co poniektóre są niesłychanie skomplikowane do wyleczenia. Korzystamy w następstwie tego ze wszystkich sposobów, z wszystkich osiągalnych metod leczenia byle jedynie ulżyć sobie w cierpieniu. Normobaria Uniejów to nowy sposób, żeby leczyć wszelkiego typu bóle lub zapobiegać powstawaniu schorzeń - oto innowacyjna metoda leczenia tlenem, która czeka na Ciebie w Uniejowie - gorąco zapraszamy do sprawdzenia.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
NORMOBARIA Uniejów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Joanna Biała

Oxyfit

Łazienkowska 6a, Warszawa (mazowieckie)

Oferujemy wysokiej jakości usługi tlenoterapii hiperbarycznej. To naturalna metoda odnowy organizmu, polegająca na wykorzystaniu w specjalnej komorze hiperbarycznej tlenu pod ciśnieniem. Te zabiegi pomagają w walce z przewlekłym zmęczeniem, stresem i łagodzą objawy napięcia zarówno fizycznego, jak i psychicznego poprzez dotlenienie tkanek. W naszym gabinecie w Warszawie w pozytywnej atmosferze zadbasz o swój organizm.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 12:48

👁 138 (0,2 dziennie)

Hiperbaryczna Terapia Tlenowa Breath

Beskidzka 22/19, Kraków (małopolskie)

W ofercie gabinetu Breath znajdują się usługi związane z tlenoterapią, z tym z wynajmem specjalnej komory hiperbarycznej. Podawanie zwiększonych dawek tlenu pozwala złagodzić objawy rozmaitych chorób, w tym tych o podłożu kardiologicznym, neurologicznym czy dermatologicznym.
Tlenoterapia jest również zalecana osobom cierpiącym na takie schorzenia jak cukrzyca czy łuszczyca. Stosuje się ją również do leczenia autyzmu. Jeden zabieg trwa godzinę – zaleca się przeprowadzenie co najmniej dziesięciu s ...... więcej »

Dodano 18 czerwca 2021 14:54

👁 115 (0,16 dziennie)

ATAMED Warszawa Sp. z o.o.

Sienna 72A/5, Warszawa (mazowieckie)

Firma ATAmed to centrum rehabilitacyjne. Jest jedynym ośrodkiem w Polsce zajmującym się tlenoterapią hiperbaryczną, czyli terapią natleniającą organizm. Firma ta posiada nowoczesne komory hiperbaryczne. Cechuje się tym, że używane są tylko wysokiej klasy urządzenia, mimo dostępnych na rynku chińskich odpowiedników. ATAmed, dzięki terapii tlenowej pomogła już w leczeniu wielu chorób i schorzeń.... więcej »

Dodano 3 marca 2021 07:13

👁 132 (0,16 dziennie)

Potęga Tlenu - łagodna tlenoterapia hiperbaryczna Mielec Monika Żelazko

Wąska 7, Mielec (podkarpackie)

Na stronie potegatlenu.pl została przedstawiona oferta nowoczesnego gabinetu z siedzibą w Mielcu, który proponuje tlenoterapię. Klienci mogą zdecydować się na zakup pojedynczych sesji lub całego pakietu w atrakcyjnej cenie. Zabiegi z wykorzystaniem skoncentrowanego tlenu są doskonałą formą regeneracji dla sportowców z Mielca. Ponadto sesje są zalecane podczas wsparcia organizmu w walce z różnymi chorobami. Oczywiście nie można również zapominać o działaniu anti age terapii wykonywanej w Mielcu. ... więcej »

Dodano 3 grudnia 2021 10:15

👁 204 (0,37 dziennie)

Normobariapiotrkow.pl - PPHU MARKUS Zbigniew Macherowski

Normobaria

Wygoda 81, Wola Krzysztoporska, Wolbórz (łódzkie)

W komorze normobarycznej panuje odpowiednio skomponowana atmosfera z większą ilością tlenu i ciśnieniem 1500 hPa. Tlenoterapia ma pozytywny wpływ na cały organizm człowieka. Pomaga m.in. w regeneracji komórek po wysiłku czy w leczeniu pooperacyjnym. Poprawia także samopoczucie, co z kolei wiąże się ze zmniejszeniem bezsenności czy przewlekłego zmęczenia.... więcej »

Dodano 13 marca 2020 11:18

👁 291 (0,25 dziennie)

Tlenomed

komora hiperbaryczna i rehabilitacja

ul. Monte Cassino 24, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jesteśmy dla Państwa dostępni cały rok z komorą hiperbaryczną na terenie Szczecina. W ofercie posiadamy też zabiegi z zakresu fizjoterapii.

Zapraszamy... więcej »

Dodano 3 lutego 2017 21:45

👁 1166 (0,5 dziennie)

Normobaria - Józef Stelmach

Stefana Jaracza 38, Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Normobaria to innowacyjna metoda leczenia wielu dolegliwości. Jeżeli przebywają Państwo na Mazurach bądź też są tu na urlopie - gorąco zapraszamy do kompetentnej komory normobarycznej. Fachowe doradztwo oraz obsługa, najwyższy standard działania i gwarancja poprawy zdrowia - oto, co możemy zaoferować!... więcej »

Dodano 31 stycznia 2020 05:10

👁 237 (0,19 dziennie)

KARO Roman Bajdalski

Brzeźno 8, Koneck, Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KARO to wielospecjalistyczna firma, której działalność rozpoczęła się w 1998 roku od sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Do dziś w naszej ofercie dla firm, instytucji i klientów indywidualnych mamy okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe. W ramach rozwoju firmy stworzyliśmy dział ochrony przeciwpożarowej, usług z zakresu BHP, a następnie dział dystrybucji gazów technicznych i medycznych. Przez cały czas funkcjonowania dopasowujemy się ...... więcej »

Dodano 17 marca 2021 08:25

👁 285 (0,35 dziennie)

Trichos Gabinet Trychologiczny

Gabinet Trychologiczny

Przedmiejska 2A, Wrocław (dolnośląskie)

TRICHOS to sieć Gabinetów Trychologicznych funkcjonujących od 2012 roku.
Obecnie liczy pięć placówek, które są rozmieszczone w województwie dolnośląskim oraz lubuskim.

Najbardziej cenimy sobie nawiązywanie głębokich relacji z osobami korzystającymi z usług naszych gabinetów. Praca, którą wykonujemy rzetelnie i z dokładnością, jest naszą pasją. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, tak żeby znaleźć rozwiązanie jego problemu.

Naszymi klientami są osoby zmagające się z takimi problemami j ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2023 08:44

👁 20

Kuboc Barbara "VITBERG BIS"

Tlenoterapia hiperbaryczna

Cicha 12, Zaborze, Bytom (śląskie)

Tlenoterapia hiperbaryczna
Jest to nieinwazyjna, a zarazem zaawansowana metoda leczenia różnych chorób i urazów. Tlenoterapia polega na zwiększeniu w specjalnej komorze hiperbarycznej ciśnienia co daje lepsze natlenienie organizmu. Tlen w komorze hiperbarycznej przenika nie tylko do krwinek czerwonych pacjenta. Jego stężenie zwiększa się też w układzie limfatycznym, płynie mózgowo-rdzeniowym oraz osoczu. Dzięki temu ciało w krótkim czasie i bez wysiłku odnosi korzyści, których ni ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2021 19:44

👁 99