Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Ampol-Merol Sp. z o.o.

Ampol-Merol Sp. z o.o.

Wąbrzeźno

🌐 📧

2 maja 2020 08:48
👁 259 (0,26 dziennie)

Firma Ampol-Merol Sp. z o.o. Wąbrzeźno

Ampol-Merol Sp. z o.o.

Ampol-Merol Sp. z o.o.

KONTAKT

Ampol-Merol Sp. z o.o.

Ampol-Merol Sp. z o.o.

Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
MAPA
O NAS

Jeśli pora pomyśleć o nawozach dolistnych, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością.
Wybór naszej oferty jest równoznaczny z wyborem ogromnego doświadczenia (początek funkcjonowania firmy miał miejsce w 1992 roku).

Skupiając się na nawozach, co by nie mówić, jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania (mamy choćby nawozy stymulujące i startowe).

Więcej informacji na ampol-merol.pl.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Ampol-Merol Sp. z o.o. Wąbrzeźno
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ulenberg Sp. z o.o.

Szosa Słupska 1, Główczyce, Słupsk (pomorskie)

Firma Ulenberg to regionalny lider obsługi rolników i ich gospodarstw. Zapewniamy kompleksowe usługi rolnicze, od orki i siewu poprzez nawożenie i pielęgnację, aż do zbiorów i ich transportu. Prowadzimy sprzedaż i serwis maszyn rolniczych największych światowych producentów. Nasze autoryzowane punkty sprzedaży są w Główczycach, Malechówku, Rymaniu, Pyrzycach oraz Słupsku. Dostarczamy profesjonalny sprzęt do pracy w lesie i ogrodzie, nawozy, środki ochrony roślin, paliwa, materiały budowlane i c ...... więcej »

Dodano 10 listopada 2021 12:03

👁 108 (0,24 dziennie)

Agri-Mag Sp. z o.o.

Podgórze 1, Młynary (warmińsko-mazurskie)

Agri-Mag to rodzinna firma, która od 2000 roku funkcjonuje w branży rolniczej. Zajmujemy się hurtowym obrotem płodami rolnymi, a oprócz tego logistyką. Prowadzimy także sprzedaż materiałów do produkcji rolnej - oferujemy najwyższej jakości nawozy, środki ochrony roślin oraz kwalifikowany materiał siewny. Oprócz tego zajmujemy się całorocznym skupem zbóż konsumpcyjnych, paszowych, a także rzepaku, kukurydzy, łubinu, grochu, peluszki czy bobiku.... więcej »

Dodano 18 marca 2021 13:25

👁 303 (0,44 dziennie)

"CHEMIROL" Sp. z o.o.

Przemysłowa 3, Mogilno (kujawsko-pomorskie)

Uprawy rolne wymagają stosowania różnego rodzaju środków chemii rolniczej jak nawozy, środki ochrony roślin i inne. Nasza firma oferuje szeroki wybór takich produktów i także inne usługi. Od 30 lat jesteśmy niezawodnym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży rolniczej. Oprócz sprzedaży chemii rolniczej (materiały siewne, nawozy, pasze, środki ochrony roślin i inne) oferujemy także m.in dystrybucję i serwis maszyn rolniczych, skup płodów rolnych, fachowe doradztwo. Nasze produkt ...... więcej »

Dodano 23 października 2020 14:44

👁 184 (0,22 dziennie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chwieduk Jakub

ul.Bohaterów Kragujewca, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Poniższy portal internetowy promuje informacje na temat nad wyraz obszernej oferty hurtowni ogrodniczej Garden Flora. Na wyróżniający się różnorodnością asortyment składają się nasiona traw, agrotkaniny, nawozy, a także środki do zaprawiania roślin. Dostaniesz tu trawy zarówno uniwersalne, ozdobne, jak i golfowe czy gazonowe. Garden Flora specjalizuje się w sprzedaży traw holenderskiej firmy Royal Barenbrug Group.... więcej »

Dodano 15 listopada 2012 10:08

👁 2420 (0,65 dziennie)

Target - Producent Nawozów i Środków Ochrony Roślin

Target

Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, Krokowa, Wejherowo (pomorskie)

Firma Target jest liderem na polskim rynku środków ochrony roślin. Na rynku istnieje od 1992r., a jej główna siedziba znajduje się w specjalnej ekonomicznej w Kartoszynie k/Żarnowca.

W szerokiej ofercie firmy znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy, ziemia, podłoża, trawy, gama produktów „Dla domu” oraz linia „Natural”. Target jest producentem linii produktów naturalnie skutecznych. Od 2010r. wyłącznym dystrybutorem produktów Target na rynku tradycyjnym jest sieć hurtowni... więcej »

Dodano 18 października 2018 23:21

👁 1066 (0,68 dziennie)

Innvigo SP. Z O.O.

Al. Jerozolimskie 178, Warszawa (mazowieckie)

Fungicydy to środki, które są potrzebne na uprawach do zwalczania chorób i grzybów. Trzeba tylko wiedzieć, jakie środki i kiedy zastosować żeby było to bardziej skuteczne. Walka z grzybami nie jest łatwa, ale na szczęście pomaga nam w tym Polski producent środków ochrony roślin, który jest bardzo dobrze przygotowany. Ta firma oferuje tylko najlepszej klasy środki chemiczne, co oznacza, że jeśli się na nie zdecydujemy to na pewno będziemy widzieć bardzo szybko same pozytywne efekty. Niska cena i ...... więcej »

Dodano 8 października 2018 10:10

👁 415 (0,26 dziennie)

Dick Inter S.A

Rzęsna 3, Gdańsk (pomorskie)

Dick Inter S.A to renomowany dystrybutor artykułów spożywczych. Firma istnieje na rynku już od 1993 roku i proponuje wiele artykułów krajowych i zagranicznych producentów. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdańsku, ale obszar działalności obejmuje cały kraj. W nowoczesnych i pojemnych centrach logistycznych produkty różnych kategorii przechowywane są na powierzchni przeszło 23000 m2. Asortyment obejmuje produkty takie jak kawy, herbaty, artykuły higieniczne, słodycze, bakalie, kasze, makaro ...... więcej »

Dodano 14 maja 2021 14:54
Aktualizacja 26 maja 2021 09:12

👁 163 (0,26 dziennie)

Saatbau Polska Sp. z o.o.

Żytnia 1, Środa Śląska (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Saatbau z siedzibą w Środzie Śląskiej od ponad 60 lat działa w branży rolniczej. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji materiału siewnego. Wieloletnie doświadczenie, znakomita znajomość potrzeb klientów i stosowne zaplecze technologiczne umożliwiły firmie zaproponowanie wyrobów spełniających rygorystyczne wymagania odbiorców z całej Europy. W sprzedaży znaleźć można kukurydzę, zboża jare i ozime, soję, rzepak, słonecznik lub dynię.... więcej »

Dodano 15 lutego 2021 10:30

👁 171 (0,24 dziennie)

AGRO-OGRODNICZY.PL JOANNA I WOJCIECH CELMER SPÓŁKA CYWILNA

Pl. Kościuszki 16, Grabów, Łęczyca (łódzkie)

Internetowy sklep ogrodniczy AGRO-OGRODNICZY.PL zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości preparatów i artykułów ogrodniczych pochodzących od znanych i cenionych w branży firm. Mowa tutaj o takich producentach jak PNOS OZARÓW, MORAVO SEED, KWAZAR oraz CELLFAST. Klienci mogą zamówić m.in. nasiona warzyw (polskie oraz holenderskie) i traw, środki ochrony roślin (m.in. owadobójcze, chwastobójcze, grzybobójcze, regulatory wzrostu i wspomagacze), nawozy, sznurki i worki, a także różnego rodzaju sprzęt ...... więcej »

Dodano 20 września 2021 11:27

👁 136 (0,27 dziennie)

Sklep rolniczy - Pasze dla zwierząt, ochrona roślin, siatki i folie

Agrido

Chojno 31a, Chojno, Szamotuły (wielkopolskie)

W Agrido znajdą Państwo wszelkiego rodzaju pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla zwierząt, nasiona, nawozy i akcesoria do uprawy roślin.... więcej »

Dodano 19 lipca 2022 08:50

👁 127 (0,64 dziennie)