Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

8 września 2021 23:56
👁 119 (0,21 dziennie)

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska z siedzibą we Włocławku

KONTAKT

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska z siedzibą we Włocławku

Dziewińska 29h/1
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

NIP: 8882894681

MAPA
O NAS

Naszą Kancelarię tworzą prawnicy specjalizujący się w prawie cywilnym oraz gospodarczym. Obsługujemy firmy oraz osoby fizyczne z terenu całej Polski, udzielamy również konsultacji online. W swojej praktyce świadczymy pomoc w zakresie reprezentowania przed sądami, organami administracji oraz w toku postępowań egzekucyjnych. Z naszymi Klientami współpracujemy zarówno "doraźnie" zajmując się powierzoną sprawą, jak również prowadzimy stałą obsługę prawną. Reprezentujemy podmioty z branży agro (obrót środkami ochrony roślin), farmaceutycznej, budowlanej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska Włocławek
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kancelaria - Adwokat Sanok

Jagielońska 30, Sanok (podkarpackie)

Potrzebujesz pomocy adwokata w sprawie rozwodowej albo w innej sprawie? Zgłoś się po pomoc do kancelarii. Kancelaria adwokacka w Sanoku oferuje obsługę prawną dotyczącą spraw krajowych, europejskich i międzynarodowych. Adwokaci kancelarii specjalizują się w prawie: cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, nieruchomości, pracy, spadkowym, odszkodowawczym. Zespół kancelarii stanowią doświadczeni prawnicy oraz specjaliści zapewniający fachową obsługę w prawie polskim i europejskim. Więcej informac ...... więcej »

Dodano 1 października 2021 12:37

👁 108 (0,2 dziennie)

prawnik limanowa

ul. Józefa Marka 9/7, Limanowa (małopolskie)

Grzegorz Biernat - Kancelaria Radcy Prawnego Limanowa obsłuży klientów z aspektu prawa gospodarczego i cywilnego. Kolosalne doświadczenie, empatia, zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę - oto, na co są w stanie liczyć wszyscy, którzy zgłoszą się po pomoc prawną bądź radę pod wskazany adres. Znacznie więcej wiadomości o kancelarii wraz z opisem i zakresem oferowanych usług odnajdą Państwo na oficjalnej stronie - tam także znajduje się bezpośredni kontakt do kancelarii.... więcej »

Dodano 19 marca 2022 11:34

👁 86

Iwona Bobińska

Salon Fryzjerski

ul. Hirszfelda 61, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Atelier fryzjerskie - Iwona Bobińska to salon, w którym świadczę pełen zakres świadczeń fryzjerskich. Mianowicie strzyżenia dla kobiet oraz męskie, zaczynając od lekkiego odświeżenia po kompletną zmianę wizerunku. Z entuzjazmem pomogę Tobie przypasować fryzurę do owalu twarzy, rodzaju włosów, osobowości, wykonywanej roli zawodowej oraz stylu bycia. Świadczę strzyżenie oraz robienie wizażu z dojazdem do domu lub w inne ustalone miejsce.... więcej »

Dodano 2 maja 2017 18:48

👁 945 (0,44 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk

ul. Zwycięstwa 140 lok. 231, Koszalin (zachodniopomorskie)

Serdecznie witam wszystkie wszystkie odwiedzające osoby na stronie mojej kancelarii prawnej. W oparciu o ogromne doświadczenie, skutecznie oferuję swoją pomoc i zyskałem sobie pełne zaufanie bardzo dużej grupy klientów na lokalnym rynku. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej witryny internetowej oraz do dokładnego przyjrzenia się szczegółom, jeśli chodzi o wsparcie, które proponuję. Ze swojej strony zapewniam, że decyzja o współpracy okaże się naprawdę bardzo korzystna. W razie pytań, zachęc ...... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2017 16:03

👁 818 (0,38 dziennie)

Kancelaria Notarialna Przemysław Maschke Notariusz

Przemysław Maschke Notariusz Poznań Grunwald

ul. Bułgarska 11/2, Poznań (wielkopolskie)

W Kancelarii Notariusza Przemysława Maschke zapewniamy kompleksową obsługę czynności notarialnych w zakresie obrotu nieruchomościami, prawa spadkowego i rodzinnego, prawa spółek, itd. Udzielamy nieodpłatnych konsultacji, wyjaśniając skutki prawne wykonywanych czynności w sposób jasny i zrozumiały dla każdego. Szanujemy czas Klientów - staramy się zapewnić dostępność terminów na miarę potrzeb, zachowując jednocześnie najwyższe standardy obsługi notarialnej.

W przypadku potrzeby wyceny, pytań lub ...... więcej »

Dodano 19 marca 2023 16:39

👁 9

BHPe Andrzej Kiełkowski

BHPe - Usługi BHP Włocławek

Łęg Witoszyn 10H, Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Wspieranie Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, w tym:
· stały nadzór bhp i ppoż
· szkolenia wstępne i okresowe z bhp
· szkolenia z zakresu ochrony ppoż. oraz pierwszej pomocy
· prowadzenie postępowań powypadkowych
· oceny ryzyka zawodowego
· instrukcje bezpieczeństwa pożarowego
· instrukcje stanowiskowe bhp i ppoż.
· oznakowanie zakładów i stanowisk pracy


Dojazd do klienta.
Faktury VAT.

Usługi na najwyższym poziomie za cenę dostosowaną do potrze ...... więcej »

Dodano 14 grudnia 2022 18:53

👁 24

Kruk Tomasz. Kancelaria Radcy Prawnego

Zwycięstwa 140/231, Koszalin (zachodniopomorskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Koszalinie.

Misją Kancelarii jest zapewnienie Klientom wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej w szerokim zakresie wielu dziedzin prawa. Świadczenie usług prawnych najwyższej jakości w trosce o najlepiej pojęte dobro Klientów.... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2016 11:25

👁 1380 (0,54 dziennie)

Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy, Skup długów

Księcia Witolda 49/15, Wrocław (dolnośląskie)

Kancelaria Prawna Lex Legis Group świadczy efektywną i profesjonalną obsługę prawną, windykacyjną i finansową. Specjalizujemy się w windykacji polubownej i sądowej, egzekucjach komorniczych oraz nabywaniu i sprzedaży wierzytelności powstałych w obrocie gospodarczym. Dostarczany kompleksowy wywiad gospodarczy umocnił naszą pozycję rynkową oraz zwiększył skuteczność działań egzekucyjnych. Stosujemy najwyższe standardy obsługi windykacyjnej, z poszanowaniem praw dłużnika i na uczciwych zasadach. Za ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2023 08:56

👁 6

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łabuda

Prawnik Kielce Kancelaria Prawna Łukasz Łabuda

Targowa 18/926, M. Kielce, Kielce (świętokrzyskie)

Kancelaria prawna w Kielcach specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Udzielamy pomocy i reprezentujemy naszych klientów w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego oraz w sprawach majątkowych. Naszym priorytetem jest mediacja oraz konstruktywne negocjacje, a kiedy to niezbędne chronimy interesów naszych klientów w sporach sądowych - wszystko to w celu osiągnięcia najlepszego możliwego wyniku dla Ciebie i Twojej rodz ...... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2021 13:22
Aktualizacja 9 sierpnia 2021 13:25

👁 160 (0,27 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Marta Trela

Planty 16a, Kielce (świętokrzyskie)

Kancelaria adwokata Marty Treli gwarantuje fachową obsługę prawną z różnych dziedzin prawa. Zakres terytorialny działań kancelarii obejmuje przede wszystkim Kielce i okolice. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.... więcej »

Dodano 29 października 2012 11:09

👁 1996 (0,53 dziennie)