Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Producent wyrobów drewnianych WOOD VIBES

ul. Kościelna 46, Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Wood Vibes to korporacja specjalizująca się w produkcji artykułów z drewna i akcesoriów oraz ozdób drewnianych. Nasze towary cechują się wysoką jakością wykonania, estetyką i solidnością. W naszej idealnej ofercie znajdziesz między innymi deski do krojenia, ławki, stoły, ramki na zdjęcia, ozdoby świąteczne oraz wiele innych. Wszystkie nasze towary są ręcznie robione przez wykwalifikowanych rzemieślników z użyciem bardzo dobrych materiałów. Stawiamy na indywidualne nastawienie do każdego klienta, ...... więcej »

Dodano 3 marca 2023 07:09

👁 39

T&M Monika Tarka

Pionierów 24-26, Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia T&M świadczy usługi florystyczne w mieście Biskupiec oraz na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Wybraliśmy taką działalność, gdyż kwiaty są naszą wielką pasją. Dla klientów przygotowujemy niezwykłe dekoracje kwiatowe, bukiety i wiązanki na najróżniejsze okazje. Specjalizujemy się we florystyce ślubnej i pogrzebowej. Zlecenia wykonujemy wg oczekiwań i upodobań klientów, ale także przedstawiamy nasze autorskie pomysły i koncepcje wg nowości i trendów obowiązu... więcej »

Dodano 19 października 2021 09:19

👁 139 (0,19 dziennie)

Gabinet stomatologiczny Małgorzata Płonka

Ludowa, Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Gabinet zlokalizowany jest w Biskupcu. Świadczone są tam kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.... więcej »

Dodano 8 października 2015 07:10

👁 1703 (0,58 dziennie)