Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Luxury - golden dreams

Sklep z pościelą.

Siedlisko 7, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Sklep inetrentowy z pościelami. Znajdziesz u nas pościele każdego wymiaru w wilu róźnobarwnych kolorach i wzorach. ... więcej »

Dodano 19 grudnia 2022 13:27

👁 83

PW „MARKO”

Kołłątaja 23, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MARKO” mieści się w miejscowości Braniewo przy ulicy Kołłątaja 23. W ciągu wielu lat działalności kadra firmy uzyskała potrzebne doświadczenie, które pozwala na świadczenie usług remontowo-budowlanych na najwyższym poziomie. Do każdego zadania przystępują w rzetelny i solidny sposób, równocześnie pamiętając o terminowości i profesjonalizmie. Wykonają między innymi usługi remontowo-budowlane, w których zakres wchodzi murowanie, tynkowanie, montaż drzwi i okien, stw ...... więcej »

Dodano 18 października 2021 12:07

👁 184 (0,19 dziennie)

CEDR - szkółka drzew i krzewów ozdobnych

Breń Osuchowski 121, Breń Osuchowski, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Od blisko 15 lat zajmujemy się profesjonalną uprawą oraz sprzedażą najwyższej jakości materiału szkółkarskiego. Posidamy szeroki wybór krzewów, drzewek, kwiatów oraz akcesoriów ogrodniczych.... więcej »

Dodano 17 września 2019 07:55

👁 550 (0,32 dziennie)

Gospodarstwo Sadowniczo-Szkółkarskie Jakub Gursztyn

Szkółka Gursztyn

Prętki 4, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Ustanowioną w 1935 roku za sprawą Edwarda Gursztyna. W podaży wylęgarni wypytują się drzewka owocowe w basenach, z gołym dzidą natomiast szajbie wegetatywne a generatywne. Miętosimy szeroki wybór klas drzewek jabłoni, grusz, wiśni, czereśni, śliw, moreli, brzoskwiń, leszczyny zaś krzaków owocowych. Istniejemy członkami Ugrupowania Niekrajowych Szkółkarzy zaś Towarzystwa Rozrostu Sadów Karłowych. Dowóz do panku niepolskim sposobem transferu przy większych zainteresowaniach hurtowych. W podaży pos ...... więcej »

Dodano 12 maja 2017 09:25

👁 1156 (0,45 dziennie)

Mati-Met

Producent Systemów Ogrodzeniowych

Orzeszkowej, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Mati-Met to rzeszowska firma, która specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości ogrodzeń panelowych. Są to ogrodzenia z paneli zgrzewanych, które można stosować do zabezpieczania terenów różnego typu. W ofercie Mati-Met dostępne są wszystkie elementy niezbędne do zbudowania takiego ogrodzenia. To między innymi panele zgrzewane, słupki montażowe, niezbędne akcesoria do montażu, bramy i furtki, podmurówka prefabrykowana. Mati-Met oferuje również transport do klienta oraz profesjonalny montaż c ...... więcej »

Dodano 21 marca 2017 08:26

👁 975 (0,37 dziennie)

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Bernarda Szindler

Stomatolog Bernarda Szindler

Szpitalna 6, Branice, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Gabinet zlokalizowany jest w Branicach. Świadczone są tam kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2015 09:44

👁 1251 (0,4 dziennie)

Firma Handlowa "Marionex" Export-Import Świerkowski Mariusz

Rzemieślnicza 2, Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Marionex sklep internetowy z odzieżą sportową.


Nasza firma istnieje od 1997 roku, od tego czasu pozyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak również hurtową sprzętu sportowego i odzieży sportowej do praktycznie wszystkich gier zespołowych, m.in. do piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze jakościowo produkty, renomowanych marek takich jak Umbro, Adidas, Puma, Nike Campus czy Alpinus. Dzięki długoletniej współpracy z wielom ...... więcej »

Dodano 14 maja 2012 13:10

👁 1519 (0,34 dziennie)