Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Misja-remont usługi remontowo-budowlane

Legionów 61, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Dlaczego warto wybrać Misja-Remont?

Doświadczenie i fachowość: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i rzetelnych fachowców, którzy stale poszerzają swoje umiejętności.
Kompleksowe usługi: Oferujemy szeroki zakres usług remontowych i budowlanych, od drobnych napraw po kompleksowe wykończenia wnętrz. Zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz.
Indywidualne podejście: Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ...... więcej »

Dodano 23 marca 2024 08:24

👁 17

Kancelaria Prawna K&S Adwokat i Radca Prawny Elbląg

Kowalska 15 lok. 5, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Prawna K&S Radców Prawnych i Adwokatów Elbląg - zespół profesjonalnych radców prawnych, adwokatów i prawników. Nasi Radcy Prawni i Adwokaci przyjmują w Elblągu przy ul. Kowalskiej 15 lok.5. Oferujemy doradztwo prawne prawników, radców prawnych i adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w praktycznym stosowaniu prawa. Prowadzimy sprawy o rozwód, o separację, o alimenty, kontakty z dziećmi, podział majątku po rozwodzie, sprawy z zakresu prawa spadkowego, w tych działu spadku i zachowek. P ...... więcej »

Dodano 10 marca 2024 19:32

👁 30

Dębica Usługi Pogrzebowe Sp. z o.o.

Łęczycka 39a, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

W Dębica Usługi Pogrzebowe Sp. z o.o. transportem zmarłych zajmujemy się przez cały rok. Mamy otwarte w święta, niedziele i każdej godzinie. Śmierć nie wybiera godziny, dlatego my jesteśmy wtedy przygotowani, aby przyjechać i pomóc rodzinie osoby zmarłej. Nasze samochody spełniają wszystkie normy sanitarne. Są przygotowane do transportu zwłok z bliskich jak i bardzo dalekich odległości. Zapraszamy do naszej firmy.
... więcej »

Dodano 5 marca 2024 09:09

👁 14

SYRIUSZ - Zakład Usług Pogrzebowych Elbląg

Marymoncka 2d, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Korzystając z naszych usług SYRIUSZ - Zakład Usług Pogrzebowych Elbląg rodziny w krótkim czasie zorganizują pogrzeb bliskich. Dostosowujemy się do religii wyznawanej przez zmarłego jak i do jego ostatniej woli, co do wyglądu całej ceremonii pogrzebowej. To ostatnia droga bliskiej osoby, dlatego wszystko powinno być perfekcyjnie dopasowane. W ten sposób rodziny będą zadowolone z naszej profesjonalnej pomocy przy pogrzebie.
... więcej »

Dodano 4 marca 2024 12:31

👁 18

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

EPEC

Fabryczna 3, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Jesteśmy specjalistycznym przedsiębiorstwem ciepłowniczym. Od ponad 55 lat świadczymy usługi w zakresie zaopatrzenia odbiorców w energię cieplną dla potrzeb grzewczych i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dostarczamy ciepło dla odbiorców zbiorowych, indywidualnych oraz przemysłowych. Poza działalnością podstawową świadczymy specjalistyczne usługi ciepłownicze obejmujące m.in.: obsługę i konserwację: węzłów cieplnych, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wykonawstwo i re ...... więcej »

Dodano 26 stycznia 2024 11:19

👁 32

SEP oddział Elbląski

Królewiecka 108, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Stowarzyszenie Elektryków Polskich w Elblągu nie tylko oferuje szkolenia i egzaminy, ale również tworzy unikalne środowisko wsparcia dla elektryków. Dzięki regularnym spotkaniom, konferencjom i różnym wydarzeniom, członkowie SEP mają możliwość wymiany doświadczeń, budowania relacji zawodowych oraz uczestniczenia w projektach rozwojowych branży.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2024 23:49

👁 15

Freedom Nieruchomości Elbląg

Al.Grunwaldzka 31, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Freedom Nieruchomości - sieć lokalnych biur nieruchomości licząca ponad 65 oddziałów i blisko 500 agentów w całej Polsce. Marka istnieje od 2010 roku i świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomości z zakresu najmu, wynajmu, kupna i sprzedaży nieruchomości. W ofercie posiada nieruchomości zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Obsługuje sprzedaż i marketing inwestycji deweloperskich, w tym świadczy usługi finansowania zakupu nieruchomości.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 12:00

👁 22

Jet System Sp. z o.o. Sp. k.

Władysławowo 32G, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Jet System z Elbląga to wiodący dystrybutor maszyn do cięcia wodą w Polsce. Nasza oferta obejmuje różnorodne systemy Waterjet, maszyny, pompy, akcesoria oraz oprogramowanie marki OMAX. Jesteśmy także producentem urządzeń peryferyjnych dla maszyn Waterjet i hydropiaskarek Sandbot. Dzięki współpracy z amerykańskim koncernem OMAX Corp. dostarczamy najlepszej jakości rozwiązania dla technologii cięcia wodą. Jet System to także producent urządzeń SANdBOT - hydro-piaskarek wykorzystujących innowacyjną ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2023 13:49

👁 26

KASCOMP

WIEŻOWA 13, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KAScomp Kasy, Drukarki Fiskalne Online Terminale Płatnicze Elbląg... więcej »

Dodano 8 grudnia 2023 10:03

👁 26

MDD Spółka z o.o.

DobraneKosmetyki.pl

Władysława Łokietka 53, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

W naszym sklepie oferujemy preparaty, jakie przeznaczone są do pielęgnacji całej twarzy. Mamy również specjalne kremy, dzięki którym będziecie mogli zadbać o wrażliwą skórę pod oczami. Nie zapominajcie także o tym, aby wyposażyć się w kremy przeciwsłoneczne, jakie zapewnią wysoki poziom ochrony. Z nami będziecie mogli wykonać kompleksowy demakijaż, jak również oczyszczanie skóry.... więcej »

Dodano 25 listopada 2023 16:39

👁 26

Strona 1 z 9

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia