Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Radca Prawny Paweł Bujko

Warszawska 6 lok. 4, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Radcy Prawnego świadczy w Giżycku i Olsztynie całościową obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych oraz instytucji. Dokładamy wszelkich starań, aby w kontaktach bezpośrednich zachowywać wszelkie zasady bezpieczeństwa. Zapewniamy również porady prawne w trybie on-line poprzez platformy Zoom, Facebook i WhatsApp. Nasz zespół prawników świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców w różnorodnych aspektach prowadzonej działalności gospodarczej. Specjalizacje poszczególny ...... więcej »

Dodano 25 listopada 2021 12:30

👁 80

iEnergia.eu

Kazimierza Wielkiego 14/5, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Prezentujemy Państwu propozycję iEnergia - lidera w dziedzinie energii odnawialnej. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Giżycku w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz systemów rekuperacji w różnego rodzaju budynkach. Sprzedajemy jedynie innowacyjne i niezawodne rozwiązania, które przyczyniają się do zmniejszenia kosztów zużycia prądu oraz ogrzewania, a także zapewniają niezależność energetyczną oraz pomagają chronić ś... więcej »

Dodano 19 lipca 2021 11:43

👁 128 (0,25 dziennie)

Free Energy

Sulimy 43, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Prezentujemy Państwu propozycję przedsiębiorstwa Free Energy z siedzibą w Giżycku w województwie warmińsko-mazurskim. Od przeszło 5 lat funkcjonujemy w branży energii odnawialnej. Naszą specjalnością są panele fotowoltaiczne, które instalujemy na dachach obiektów, bezpośrednio na gruncie, jak również na elewacjach. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego używamy wyłącznie sprawdzonych podzespołów i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy pomoc w zakresie uzyskania d ...... więcej »

Dodano 3 marca 2021 14:30

👁 269 (0,42 dziennie)

Taxi Bis Giżycko

Pionierska 13, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Firma Bis Taxi, działająca w regionie Giżycka, specjalizuje się w szybkich i niedrogich przewozach osób w regionie mazurskiej miejscowości. Wśród dodatkowych usług, poza wynajmem taksówki na terenie Giżycka, można wymienić m.in. dowóz paliwa, zakupy na telefon (w tym również leki), bezpieczny przewóz dzieci oraz młodzieży do szkół. Doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni kierowcy zadbają, aby transport odbywał się w przyjemnej atmosferze oraz komfortowych warunkach. Za usługi klienci mogą zapłac ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2021 13:54

👁 129 (0,19 dziennie)

Czarter i wynajem jachtów

ADAM CZERNIAWSKI UNIBACK

ul. Dąbrowskiego 14 (port EkoMarina), Pierkunowo 36 (port STRANDA), Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Zajmujemy się czartem jachtów, łodzi bez patentu i wypożyczaniem szybkich łodzi motorowych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Wszystkie nasze łodzie stworzyliśmy tak, aby ich użytkowanie dawało maximum radości z przebywania na wodzie. Wymagającym żeglarzom polecamy zapoznanie się z ofertą czarter Twister 36i wynajęcie największego jachtu na mazurach. Motorowodniakom pełne emocji chwile na wodzie zapewnią łodzie VIVA 606 z kabiną i otwartym pokładem. Dla osób zaczynających przygodę z wodą pole ...... więcej »

Dodano 11 marca 2019 10:45
Aktualizacja 11 marca 2019 10:48

👁 3246 (2,37 dziennie)

ikotly-piece na pelet

ikotly-piece na pelet

Wileńska 7, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Ikotly.com.pl Piotr Więcko, to biznes z bogatym doświadczeniem. Na ogólnopolskim rynku istnieje od 2009 roku. Przodującą ofertą zakładu jest kompleksowa realizacja inwestycji w budynkach wielorodzinnych.

Przez cały czas swojej działalności zakład zdobywa cenne doświadczenia, podczas realizacji powierzonych dyspozycji, budując przy tym profesjonalny zespół, który każdego dnia dzieli się zdobytą wiedzą z klientem, zarazem sprawiając, że usługi przez nich świadczone są na najwyższ... więcej »

Dodano 11 stycznia 2019 09:27

👁 413 (0,29 dziennie)

sklep z materiałami budowlanymi- mieszadła

Biox Żurawiki i Mieszadła

Grajwo 16A, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

BIOX Żurawiki


Szanowni Państwo z ogromną radością pragniemy zaproponować Państwu usługi naszej firmy specjalizującej się produkcją natleniaczy strumienicowych, mieszadeł zatapialnych i wielu innych.
Funkcjonujemy od 1989 roku. Z tego powodu mamy wieloletnie doświadczenie.
Na ten moment staliśmy się największym w Polsce producentem natleniaczy strumienicowych, dekanterów, mieszadeł itp. Dostarczamy także liczne urządzenia pomocnicze takie jak: żurawiki, prowadnice do pomp, wciąg... więcej »

Dodano 4 grudnia 2018 12:36

👁 326 (0,22 dziennie)

Giżycko

ROMAN KUŁDO PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "ŻEGLARZ" ; GIŻYCKIE OMEGI

Konarskiego 16/29, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Mazury to jedno z najwspanialszych miejsc w Polsce. Każdego roku wielu turystów spędza tam swój urlop, a także weekendowo korzysta z dobrodziejstw natury. Miejsce to świetnie nadaje się dla tych, którzy pragną sporych emocji i chcą spędzić aktywnie wolny czas - najlepszym rozwiązaniem jest więc czarter jachtów.

Jacht Nautica 1000 to opcja dla osób, ceniących sobie nowoczesny wygląd, komfort, oraz dbałość o środowisko, nadaje się do pływania zarówno po jeziorach, jak i kanałach... więcej »

Dodano 21 września 2018 14:23

👁 546 (0,35 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk

Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk

Warszawska 7a, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

W Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szewczyk do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze biura w Giżycku i Olsztynie zapewniają dogodny kontakt na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. W nasze kancelarii skupiamy się na pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego i prawa karnego. Wiemy, że niektóre prowadzone przez nas sprawy w tym rozwody, czy podział majątku mogą być bardzo trudne i długie, dlatego warto się do nich dobrze przygotować. Dla naszych klientów przygotowujemy pisma procesowe ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2018 00:19

👁 531 (0,34 dziennie)

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka, Adw. Marcin Szewczyk

ul. Warszawska 7, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka, Adw. Marcin Szewczyk znajduje się i działa na terenie Giżycka. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego. Oferuje pomoc na każdym etapie postępowania.... więcej »

Dodano 23 lipca 2018 14:49

👁 606 (0,38 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia