Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk

Smętka 1/10, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Adwokat Giżycko to kancelaria prawna zlokalizowana w Giżycku. Kancelaria zapewnia klientom zakres usług prawnych, w tym prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne i administracyjne. Zespół kancelarii tworzą doświadczeni prawnicy, w tym założyciel. Firma rozumie, że sytuacja każdego klienta jest wyjątkowa i pracuje, aby zapewnić spersonalizowane usługi prawne dostosowane do potrzeb każdego klienta. ... więcej »

Dodano 20 stycznia 2023 08:46

👁 41

Hotel Masovia

Dąbrowskiego 8, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Masovia to idealne miejsce dla każdego klienta, który szuka sprawdzonego i godnego polecenia hotelu na Mazurach. Jest to sprawdzona i godna polecania marka, która na pierwszym miejscu stawia interes swoich gości hotelowych, dzięki czemu mogą oni liczyć na pełną i kompleksową obsługę podczas całego czasu trwania wypoczynku. Ich główna siedziba mieści się Giżycku przy ulicy Dąbrowskiego 8. Pełna oferta wszystkich dostępnych usług, a także więcej istotnych informacji znajduje się na stronie interne ...... więcej »

Dodano 19 stycznia 2023 16:42

👁 30

MOTO-X JAROSŁAW NARWOJSZ

Obwodowa 5, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

moto-x.pl to serwis mazurskiej firmy, która od prawie ćwierć wieku zajmuje się sprzedażą i serwisem łodzi morskich, jachtów oraz silników do sprzętu morskiego. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań klientów. W ofercie znajdują się łodzie takich marek jak Quicksilver i Parker. Kupujący mogą liczyć również na fachową obsługę i regularne przeglądy gwarancyjne i naprawy pogwarancyjne, komputerową diagnostykę silnika, naprawy podzespołów elektrycznych i inne usługi. Poza sezonem firma oferuje możliwo ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2022 12:21

👁 51

Natalia Ledzińska Fotografia i film

Warszawska 7/34, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Fotografia ślubna to jeden z najbardziej złożonych i rozbudowanych gatunków fotografii. Fotograf musi być biegły zarówno w fotografii inscenizacyjnej, jak i reportażowej, być poprawny, kontaktowy, niepozbawiony poczucia humoru i szybkości reakcji. Oprócz umiejętności profesjonalnego fotografowania równie ważna jest umiejętność i umiejętność późniejszego przygotowania fotografii ślubnej, umiejętność projektowania oraz znajomość nowoczesnych nowomodnych trendów i osiągnięć w świecie współczesnej f ...... więcej »

Dodano 12 grudnia 2022 08:15

👁 55

Radca Prawny Paweł Bujko

Warszawska 6 lok. 4, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Radcy Prawnego świadczy w Giżycku i Olsztynie całościową obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych oraz instytucji. Dokładamy wszelkich starań, aby w kontaktach bezpośrednich zachowywać wszelkie zasady bezpieczeństwa. Zapewniamy również porady prawne w trybie on-line poprzez platformy Zoom, Facebook i WhatsApp. Nasz zespół prawników świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców w różnorodnych aspektach prowadzonej działalności gospodarczej. Specjalizacje poszczególny ...... więcej »

Dodano 25 listopada 2021 11:30

👁 121 (0,16 dziennie)

iEnergia.eu

Kazimierza Wielkiego 14/5, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Prezentujemy Państwu propozycję iEnergia - lidera w dziedzinie energii odnawialnej. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Giżycku w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz systemów rekuperacji w różnego rodzaju budynkach. Sprzedajemy jedynie innowacyjne i niezawodne rozwiązania, które przyczyniają się do zmniejszenia kosztów zużycia prądu oraz ogrzewania, a także zapewniają niezależność energetyczną oraz pomagają chronić ś... więcej »

Dodano 19 lipca 2021 09:43

👁 186 (0,22 dziennie)

Free Energy

Sulimy 43, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Prezentujemy Państwu propozycję przedsiębiorstwa Free Energy z siedzibą w Giżycku w województwie warmińsko-mazurskim. Od przeszło 5 lat funkcjonujemy w branży energii odnawialnej. Naszą specjalnością są panele fotowoltaiczne, które instalujemy na dachach obiektów, bezpośrednio na gruncie, jak również na elewacjach. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego używamy wyłącznie sprawdzonych podzespołów i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy pomoc w zakresie uzyskania d ...... więcej »

Dodano 3 marca 2021 13:30

👁 321 (0,32 dziennie)

Taxi Bis Giżycko

Pionierska 13, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Firma Bis Taxi, działająca w regionie Giżycka, specjalizuje się w szybkich i niedrogich przewozach osób w regionie mazurskiej miejscowości. Wśród dodatkowych usług, poza wynajmem taksówki na terenie Giżycka, można wymienić m.in. dowóz paliwa, zakupy na telefon (w tym również leki), bezpieczny przewóz dzieci oraz młodzieży do szkół. Doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni kierowcy zadbają, aby transport odbywał się w przyjemnej atmosferze oraz komfortowych warunkach. Za usługi klienci mogą zapłac ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2021 12:54

👁 231 (0,22 dziennie)

ADAM CZERNIAWSKI UNIBACK

Czarter i wynajem jachtów

ul. Dąbrowskiego 14 (port EkoMarina), Pierkunowo 36 (port STRANDA), Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Zajmujemy się czartem jachtów, łodzi bez patentu i wypożyczaniem szybkich łodzi motorowych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Wszystkie nasze łodzie stworzyliśmy tak, aby ich użytkowanie dawało maximum radości z przebywania na wodzie. Wymagającym żeglarzom polecamy zapoznanie się z ofertą czarter Twister 36i wynajęcie największego jachtu na mazurach. Motorowodniakom pełne emocji chwile na wodzie zapewnią łodzie VIVA 606 z kabiną i otwartym pokładem. Dla osób zaczynających przygodę z wodą pole ...... więcej »

Dodano 11 marca 2019 09:45
Aktualizacja 11 marca 2019 09:48

👁 3333 (1,93 dziennie)

ikotly-piece na pelet

Wileńska 7, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Ikotly.com.pl Piotr Więcko, to biznes z bogatym doświadczeniem. Na ogólnopolskim rynku istnieje od 2009 roku. Przodującą ofertą zakładu jest kompleksowa realizacja inwestycji w budynkach wielorodzinnych.

Przez cały czas swojej działalności zakład zdobywa cenne doświadczenia, podczas realizacji powierzonych dyspozycji, budując przy tym profesjonalny zespół, który każdego dnia dzieli się zdobytą wiedzą z klientem, zarazem sprawiając, że usługi przez nich świadczone są na najwyższ... więcej »

Dodano 11 stycznia 2019 08:27

👁 453 (0,25 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia