Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Freedom Nieruchomości Nidzica

Kościuszki 36, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Freedom Nieruchomości - sieć lokalnych biur nieruchomości licząca ponad 65 oddziałów i blisko 500 agentów w całej Polsce. Marka istnieje od 2010 roku i świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomości z zakresu najmu, wynajmu, kupna i sprzedaży nieruchomości. W ofercie posiada nieruchomości zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Obsługuje sprzedaż i marketing inwestycji deweloperskich, w tym świadczy usługi finansowania zakupu nieruchomości.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 13:29

👁 28

ROBISPA ROBERT GRUDZIŃSKI

RADZANÓW

RADZANÓW 9B, RADZANÓW, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Robi Sauny to polski producent saun suchych, mokrych, parowych oraz infrared. Elastyczna oferta obejmuje projekt kabiny dostosowany do potrzeb klienta oraz możliwości lokalowych. Jednoosobowa sauna infrared zajmuje niemal tyle samo miejsca, ile kabina prysznicowa, zatem można zainstalować ją nawet w większym mieszkaniu. Zatem prywatna sauna z montażem w województwie mazowieckim jest na wyciągnięcie ręki niemal każdego entuzjasty takiej formy relaksu. Inwestycja warta jest uwagi również z uwagi n ...... więcej »

Dodano 17 lutego 2023 09:22

👁 62

Dom Seniora Leleka

Szczepkowo Borowe 48, Szczepkowo Borowe, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Dom Seniora Leleka mieści się w Janowcu Kościelnym w województwie warmińsko-mazurskim. Ośrodek zlokalizowany jest w urokliwym, cichym miejscu wśród borów i licznych terenów rekreacyjnych. Zapewnia całodobowe usługi opiekuńcze dla osób przewlekle chorych i w podeszłym wieku. Doświadczony i gotowy do pomocy personel zapewni opiekę, terapię zajęciową i pomoże w codziennych czynnościach. Co więcej, pensjonariusze mają zapewnione zdrowe i smaczne posiłki każdego dnia. Osoby chętne mogą skorzystać z p ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2021 13:09

👁 135 (0,14 dziennie)

Solidna Budowa Domów - firma budowlana

Warszawska 12A/11, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Solidna Budowa Domów to firma, która zajmuje się budowaniem domów w stanie surowym. 12-letnie doświadczenie w branży zaowocowało wspaniałą opinią i tysiącami zadowolonych klientów. Dzięki używaniu przy pracy materiałów wysokiej jakości zyskujesz pewność, że inwestujesz w to, co najlepsze. W ofercie tej firmy znajdziesz również m.in. usługi modernizacji budynków, czy ich rozbiórki. Wejdź na stronę i postaw na renomowaną firmę z tradycjami!... więcej »

Dodano 28 lipca 2021 17:40

👁 199 (0,19 dziennie)

PUR Sp. z o.o.

Przemysłowa 7, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PUR to przedsiębiorstwo, które profil swoich usług skupia na produkcji różnego rodzaju poduszek. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu mogą przygotować ofertę produktów, która w stu procentach sprosta oczekiwaniom klientów. Główna siedziba firmy PUR mieści się w Nidzicy przy ulicy Przemysłowej 7. W ich ofercie produktów można znaleźć między innymi włókninę puszystą, wsady do poduszek, kulki silikonowe, stelaże tapicerskie oraz wiele więcej wysokiej jakości produkt ...... więcej »

Dodano 3 października 2020 10:13

👁 269 (0,2 dziennie)

Izonil Hydroizolacje

Nowoczesna hydroizolacja.

ul. Traugutta 20, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Izonil to nowatorski tynk sanitarny, który na skutek zastosowanym technologiom, redukuje czas pracy. Ta nowoczesna hydroizolacja sprawdza się nawet na mokrych ścianach piwnic i zapleśniałych narożnikach pomieszczeń, stanowiąc barierę nieprzepuszczalną dla wody, ale oddychającą. Wyjątkowe włókna Izonil przemieszczają wilgoć na zewnątrz tynku, co powoduje, że mury naturalnie wysychają. Powłoka hydroizolacji odporna jest na ciśnienie wody i doskonale przyczepna.... więcej »

Dodano 5 grudnia 2018 12:06

👁 546 (0,27 dziennie)

Kantówka - Napiwoda

Tarcica sosnowa - napiwoda.com

Napiwoda 19, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Jeden z ważniejszych elementów budowlanych to tarcica sosnowa która ma bardzo duże przeznaczenie.
Dla wielu firm jest to półwyrób drewniany ale jest bardzo kluczowy w przemyśle drewnianym. Tartak Napiwoda w swojej ofercie ma deskę, różnego wariantu deski, typu deska elewacyjne, kantówka. Tartak Napiwoda to jeden z najnowocześniejszych firm w Polsce. Produkty wypuszczane z tartaku to gwarancja jakości. Produkty przechodzą specjalną kontrolę jakości a do pracy pracownicy podchodzą z ogromną ostroż ...... więcej »

Dodano 13 czerwca 2017 16:54

👁 1136 (0,44 dziennie)