Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Dom Seniora Leleka

Szczepkowo Borowe 48, Szczepkowo Borowe, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Dom Seniora Leleka mieści się w Janowcu Kościelnym w województwie warmińsko-mazurskim. Ośrodek zlokalizowany jest w urokliwym, cichym miejscu wśród borów i licznych terenów rekreacyjnych. Zapewnia całodobowe usługi opiekuńcze dla osób przewlekle chorych i w podeszłym wieku. Doświadczony i gotowy do pomocy personel zapewni opiekę, terapię zajęciową i pomoże w codziennych czynnościach. Co więcej, pensjonariusze mają zapewnione zdrowe i smaczne posiłki każdego dnia. Osoby chętne mogą skorzystać z p ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2021 14:09

👁 80

Solidna Budowa Domów - firma budowlana

Solidna Budowa Domów - firma budowlana

Warszawska 12A/11, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Solidna Budowa Domów to firma, która zajmuje się budowaniem domów w stanie surowym. 12-letnie doświadczenie w branży zaowocowało wspaniałą opinią i tysiącami zadowolonych klientów. Dzięki używaniu przy pracy materiałów wysokiej jakości zyskujesz pewność, że inwestujesz w to, co najlepsze. W ofercie tej firmy znajdziesz również m.in. usługi modernizacji budynków, czy ich rozbiórki. Wejdź na stronę i postaw na renomowaną firmę z tradycjami!... więcej »

Dodano 28 lipca 2021 19:40

👁 134 (0,27 dziennie)

PUR Sp. z o.o.

Przemysłowa 7, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PUR to przedsiębiorstwo, które profil swoich usług skupia na produkcji różnego rodzaju poduszek. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu mogą przygotować ofertę produktów, która w stu procentach sprosta oczekiwaniom klientów. Główna siedziba firmy PUR mieści się w Nidzicy przy ulicy Przemysłowej 7. W ich ofercie produktów można znaleźć między innymi włókninę puszystą, wsady do poduszek, kulki silikonowe, stelaże tapicerskie oraz wiele więcej wysokiej jakości produkt ...... więcej »

Dodano 3 października 2020 12:13

👁 213 (0,27 dziennie)

Nowoczesna hydroizolacja.

Izonil Hydroizolacje

ul. Traugutta 20, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Izonil to nowatorski tynk sanitarny, który na skutek zastosowanym technologiom, redukuje czas pracy. Ta nowoczesna hydroizolacja sprawdza się nawet na mokrych ścianach piwnic i zapleśniałych narożnikach pomieszczeń, stanowiąc barierę nieprzepuszczalną dla wody, ale oddychającą. Wyjątkowe włókna Izonil przemieszczają wilgoć na zewnątrz tynku, co powoduje, że mury naturalnie wysychają. Powłoka hydroizolacji odporna jest na ciśnienie wody i doskonale przyczepna.... więcej »

Dodano 5 grudnia 2018 13:06

👁 497 (0,34 dziennie)

Tarcica sosnowa - napiwoda.com

Kantówka - Napiwoda

Napiwoda 19, Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Jeden z ważniejszych elementów budowlanych to tarcica sosnowa która ma bardzo duże przeznaczenie.
Dla wielu firm jest to półwyrób drewniany ale jest bardzo kluczowy w przemyśle drewnianym. Tartak Napiwoda w swojej ofercie ma deskę, różnego wariantu deski, typu deska elewacyjne, kantówka. Tartak Napiwoda to jeden z najnowocześniejszych firm w Polsce. Produkty wypuszczane z tartaku to gwarancja jakości. Produkty przechodzą specjalną kontrolę jakości a do pracy pracownicy podchodzą z ogromną ostroż ...... więcej »

Dodano 13 czerwca 2017 18:54

👁 1066 (0,53 dziennie)