Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sala weselna i Restauracja Leśna - Partęczyny

Tereszewo 90b, Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Oferujemy w Sala weselna i Restauracja Leśna – Partęczyny najlepsze warunki. Nasza firma od wielu lat organizuje wesela jak i przyjmuje klientów indywidualnych. Gotujemy najlepsze jedzenie w regionie, z którego będą zadowolone nawet bardzo wybredne osoby. Nasza sala weselna jest piękna i również spodoba się każdemu. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i mamy bardzo promocyjne ceny dla swoich klientów.
... więcej »

Dodano 30 listopada 2022 08:16

👁 48

Skylight-Usługi krawieckie

Korczaka 38, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Szanowni klienci!
Posiadam 20-letnie doświadczenie w krawiectwie firan, z czego od 10 lat profesjonalnie zajmuję się szyciem na wyposażenie dla jednostek pływających. Firanki i zasłonki spod mojej maszyny pływają na wodach Europy i Ameryki, umilając Państwu zdobywanie świata.😊
Profesjonalnie i zaangażowaniem podchodzę do każdego powierzonego mi zlecenia.
Oferuję różne typy mocowań i bogatą gamę materiałów, o najprzeróżniejszych fakturach i kolorach.
Zleceniodawca dostarcza opis techniczny, ...... więcej »

Dodano 29 października 2022 20:49

👁 56

Jawor-Parkiet

Podłogi dębowe

Grunwaldzka 87, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Już od ponad 30 lat Jawor-Parkiet - polski producent podłóg drewnianych - oferuje swoim klientom naturalne parkiety wysokiej jakości. Wśród jego licznych propozycji nie zabrakło podłóg dębowych, ale i tych wykonanych z jesionu, a nawet drewna egzotycznego. Deski drewniane od producenta Jawor-Parkiet, w zależności od rodzaju, mają różne wymiary, dzięki czemu układać można je na wiele sposobów, np. we wzór jodełki klasycznej, czy też chevron. Ponadto dwuwarstwowa konstrukcja dębowych desek podłogo ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 12:13

👁 275 (0,35 dziennie)

ALTA-TRANS sp. z o.o.

Alta Trans - Transport Nowe Miasto Lubawskie

Janusza Korczaka 12b, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Naszą specjalnością jest transport towarów chłodniczych, takich jak: kwiaty, drzewka, cebulki kwiatowe oraz rozsady na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni zgodnym z wymogami prawnymi - taborem, naczepami - chłodniami kwiatowymi oraz zespołem sprawdzonych kierowców, służących pomocą przy załadunku i rozładunku. Gwarantujemy terminowe dostawy. Dysponujemy autami nowoczesnymi i zachowanymi w nienagannej cz ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2021 13:45

👁 194 (0,22 dziennie)

FINISHPARKIET Fabryka Parkietu

Hurtownia

Grunwaldzka 61, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

FINISHPARKIET to firma produkująca i sprzedające ekskluzywne podłogi o różnej grubości. Są one wytwarzane z wysokiej jakości desek dwuwarstwowych, które dodatkowo zabezpieczane są lakierowaniem lub olejowaniem. Dzięki temu wykazują wysoką odporność na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Klienci mogą wybierać między trzema wariantami stylistycznymi: popularnym Finishparkiet, Finishdeska (o długich elementach) i modelem układanym w jodełkę francuską. Niskie ceny to duży atut oferty.... więcej »

Dodano 30 czerwca 2020 11:21

👁 208 (0,17 dziennie)

Rosankiewicz Jacek

Rosankiewicz Jacek Sp.Z.O.O

Grunwaldzka 6, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Rosankiewicz, Jacek, Hydraulika, Informatyka, Java, PHP, Jaap, Facebook, Twitter, Instagram, Jacek Rosankiewicz... więcej »

Dodano 17 grudnia 2018 14:44

👁 539 (0,31 dziennie)

Rosankiewicz

Rosankiewicz Jacek FHU

Grunwaldzka 6, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Rosankiewicz, Jacek, Hydraulika, Informatyka, Java, PHP, Jaap, Facebook, Twitter, Instagram, Jacek Rosankiewicz... więcej »

Dodano 17 grudnia 2018 14:41

👁 557 (0,32 dziennie)

Insektpol

Insektpol - dezynsekcja, dezynfekcja, ozonowanie, deratyzacja

Grunwaldzka 7, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Firma Insektpol to jeden z liderów w branży ddd. Posiadamy wykwalifikowany zespół profesjonalistów oraz odpowiednie przeszkolenia. Świadczymy szeroki zakres usług na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 17 lipca 2017 06:39

👁 1598 (0,7 dziennie)

INSEKTPOL

Firma DDD

Grunwaldzka, Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Insektpol to wiodąca marka oferująca usługi DDD na terenie kraju oraz Europy. Podstawowymi usługami, które proponujemy Państwu to dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja. Chcąc wciąż nadążać za rozwijającym się rynkiem usług stale poszerzamy zakres usług. Są to m.in odgrzybianie, osuszanie, ozonowanie, zwalczanie szkodników drewna (popularnie zwanymi kornikami), mycie obiektów inwentarskich, bielenie, odławianie dzikich zwierząt, zabezpieczanie obiektów przed ptakami.... więcej »

Dodano 22 stycznia 2015 14:38

👁 1610 (0,51 dziennie)