Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

solarget.pl

Armii Krajowej 32/3, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Odnawialna i naturalna energia elektryczna dla Twojego domu bądź firmy! Fotowoltaika Olecko oferuje kompleksowe instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego na dachu bądź gruncie. Oferta firmy zawiera indywidualny dobór paneli fotowoltaicznych z uwzględnieniem potrzeb klienta i założonego budżetu. Postaw na technologię przyjazną naszej planecie oraz środowisku i zapoznaj się szczegółowo z ofertą paneli fotowoltaicznych Olecko!... więcej »

Dodano 28 czerwca 2021 11:22

👁 163 (0,2 dziennie)

Voltar

Broniewskiego 6, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Siedziba przedsiębiorstwa Voltar mieści się w Olecku w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy w branży elektrycznej, oferując naszym Kontrahentom szeroki zakres usług na wysokim poziomie. Zajmujemy się wykonywaniem i naprawą instalacji elektrycznych w domach oraz budynkach użytku publicznego. Zakładamy też panele fotowoltaiczne i konstrukcje wsporcze. Oprócz tego można nam zlecić montaż urządzeń oraz maszyn elektrycznych takich jak czujniki parkowania, kamery cofania, automatyka bram wjazdow ...... więcej »

Dodano 15 marca 2021 11:15

👁 235 (0,25 dziennie)

SMG Sp. z o.o. AmperShop

Armii Krajowej 30A, Olecko (warmińsko-mazurskie)

AmperShop to działająca od wielu lat na polskim rynku hurtownia elektryczna online, która oferuje szeroki wybór produktów najwyższej jakości. W katalogu dostępne są artykuły renomowanych marek cieszących się uznaniem na całym świecie. Klienci mogą nabyć różne materiały elektryczne. Są to zarówno drobne przedmioty przydatne np. w każdym domu jak gniazdka, przewody, domofony, jak i profesjonalne rozdzielnice, elektronarzędzia czy mierniki. Zaletą oferty są niskie ceny oraz profesjonal... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 12:26

👁 196 (0,2 dziennie)

PKiTJ Fotowoltaika System

Instalacje fotowoltaiczne, instalacje PV

Plac Wolności 21/2u, Olecko (warmińsko-mazurskie)

ZACZNIJ PRODUKOWAĆ ENERGIĘ NA WŁASNE POTRZEBY

Już dziś umów się na BEZPŁATNY audyt fotowoltaiczny – wraz z wyceną systemu otrzymasz indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej wraz z modelem 3D i symulacją zysku gratis!

Działamy na terenie woj.: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego.
Tel: 515 515 970
www.fotowoltaikasystem.pl

Fotowoltaika to proces przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną. Dzięki systemowi fotowoltaicznemu możesz znacznie obniżyć wysokość rachun ...... więcej »

Dodano 11 lipca 2019 13:11

👁 401 (0,26 dziennie)

Sigma Sp. z o.o.

Sklep internetowy Vickey.pl

Plac Wolności 14/12e, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Odkryj inteligentny świat Vickey. W swojej ofercie posiadamy interaktywne zabawki, roboty edukacyjne i wiele innych innowacyjnych, kreatywnych produktów. Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź sam!... więcej »

Dodano 19 marca 2019 09:26
Aktualizacja 19 marca 2019 09:28

👁 651 (0,39 dziennie)

Sigma Sp. z o.o.

Pl. Wolności 14 / 12e, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Sigma Sp. z o.o. specjalizuje się w projektach teleinformatycznych, cyberbezpieczeństwie, BHP i PPOŻ. Korzystając z naszych usług otrzymujesz rzetelną analizę rynkową z profesjonalnym doradztwem telekomunikacyjnym. Zajmujemy się również audytami, szkoleniami oraz outsourcingiem z zakresu BHP/PPOŻ.... więcej »

Dodano 8 stycznia 2019 09:37

👁 602 (0,35 dziennie)

Traidenis-Pol sp. z o.o.

Escieki.pl

Gołdapska 31, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Ponad 15 lat doświadczenia, dystrybucja na Polskę i Europę, najbardziej trwała oczyszczalnia ścieków – to tylko niektóre zalety firmy Traidenis-Pol specjalizującej się w produkcji różnych rozwiązań do ochrony środowiska i utylizacji odpadów. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie, które sprawdzi się także u Ciebie. Sprawdź na http://escieki.pl/.... więcej »

Dodano 15 listopada 2018 06:27

👁 506 (0,29 dziennie)

Traidenis-Pol Sp. z o.o.

Gołdapska 31, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Jesteśmy firmą, która od przeszło 20 lat działa na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasza oferta to przede wszystkim przydomowe oczyszczalnie ścieków, komunalne oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, zbiorniki retencyjne, przepompownie ścieków. Na terenie całej Polski świadczymy naszym klientom serwis naszych urządzeń, zapewniamy uruchamianie naszych produktów, jak i również zajmujemy się profesjonalnym montażem w całej Polsce.... więcej »

Dodano 1 listopada 2018 08:42

👁 691 (0,39 dziennie)

Elasto-mer

Wyroby poliuretanowe

Kukowo 23, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Nasza firma wykonuje regeneracje powłok poliuretanowych na kołach jezdnych wózków paletowych oraz sztaplarek elektrycznych. Odtwarzamy bieżnie poliuretanowe na kołach posuwowych obrabiarek do drewna okleiniarek lub szlifierek.... więcej »

Dodano 25 marca 2017 08:43

👁 1102 (0,46 dziennie)

zabudowabalkonu.info

zabudowa balkonu tarasy zadaszenia

Gołdapska, 31, Olecko (warmińsko-mazurskie)

Marzy się Państwu zabudowa balkonu lub tarasu? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Firma ZabudowaBalkonu.info jest w stanie wykonać dla Państwa zabudowę, dzięki której wasz balkon czy też taras zmienią się w ogród zimowy, stanowiący wizytówkę domu.
Jeżeli marzy się Państwu taras lub balkon, z którego można korzystać przez cały rok – bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty... więcej »

Dodano 20 stycznia 2017 20:42

👁 1342 (0,55 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia