Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

SU-2

Kiteboards Factory

ul. Sudwa 17, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Uwielbiasz pływać na desce i wydaje Ci się, że to stosowny moment, żeby rozejrzeć się za nowym sprzętem? W takiej sytuacji warto rozejrzeć się za firmą, w której ma się gwarancję profesjonalnego wsparcia. Takim miejscem z pewnością jest producent desek SU2! Zainteresowani mogą liczyć na spełnianie różnych oczekiwań - jest to fabryka desek kitesurfing, jak i producent wingboarding. Oczywiście klienci mogą być pewni jakości połączonej z troską o detale. Wszystkim pracownikom zależy na tym, żeby ka ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 13:22

👁 46

Madax

Beton • Produkcja Prefabrykatów • Producent • MADAX

Towarowa 4, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Dzięki prefabrykatom betonowym znacznie przyspieszysz swoją budowę domu. Murowanie ścian i stropów staj się teraz o wiele mniej czasochłonnym procesem. Firma Madax z Olsztynka oferuje swoje produkty. Nasza oferta obejmuje m.in:

Kominy na paliwa stałe,
Elementy komina,
Prefabrykaty betonowe,
Beton Towarowy,
Stropy Teriva,
Nadproża... więcej »

Dodano 25 listopada 2021 19:52

👁 190 (0,28 dziennie)

Kris-Trans

Transport

Pawłowo19a, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Witam. Firma transportowa. Od samochodów po palety... więcej »

Dodano 6 października 2021 21:33

👁 131 (0,18 dziennie)

Szkoła Podstawowa Wesoła Góra

Edukacja Domowa Wesoła Góra

Ostródzka 2, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Prowadzimy Szkoły Podstawowe Wesoła Góra dla dzieci w edukacji domowej.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapewniamy Uczniom wsparcie na każdym etapie edukacyjnym.
Nasi Uczniowie otrzymują wsparcie podczas całego procesu edukacji dbamy też o ich integracje i rozwój emocjonalny.... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2021 20:16

👁 145 (0,16 dziennie)

Baltic Fasteners

Baltic Fasteners - wkręty do montażu

Jarzębinowa 10, Stawiguda, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Szukasz firmy, zajmującej się produkcją odpowiednich elementów do wkrętów? BalticFasteners to specjaliści, którzy posiadają wiedzę z kilku dziedzin, niezbędną do opracowania optymalnych rozwiązań. Przedsiębiorstwo oferuje nową, specjalnie zaprojektowaną gamę wkrętów do montażu płyt włókno-cementowych. Można je stosować do podłoża stalowego i drewnianego. Montaż za pomocą profesjonalnych wkrętów i akcesoriów BalticFasteners to nie tylko wygoda dla wykonawców projektu, ale również minimalizacja ko ...... więcej »

Dodano 1 października 2018 12:21

👁 529 (0,29 dziennie)

Pracownia Optyczna Bożenna Ławrynowicz

Bolesława Limanowskiego 4, Olsztyn, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Wady wzroku to dla nas nie problem - od lat specjalizujemy się w badaniach wzroku i także dobieraniu okularów. Pracownia Okulistyczna i Optyczna Lawrynowicz z Olsztyna serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty na badania wzroku a też dopasowanie okularów. Bazujemy na doświadczeniu i empatii, którą darzymy każdego klienta!... więcej »

Dodano 19 lipca 2018 04:30

👁 492 (0,26 dziennie)

Firany Olsztyn Woal

ul. Żeromskiego 24h, Olsztyn, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Firany Olsztyn Woal Studio firanek

Wielki wybór firan, zasłon, materiałów zasłonowych - dostępne natychmiast.

Cechuje nas przywiązanie do perfekcji.
Zajmujemy się wszystkim aranżacją, pomiarem, jak też montowaniem firanek, oraz rolet materiałowych...Musimy pamiętać, że estetyka domu ma wpływ szczególnie na samopoczucie Chyba każdy chciałby, aby zajmowane mieszkanko moglo olśniewać efektownym wyglądem. Piękność w wyglądzie domu nie mogłaby oznaczać multum niezasadny... więcej »

Dodano 7 marca 2018 20:58

👁 1046 (0,52 dziennie)

Express Print

Drukarnia Wielkoformatowa

Łutynowo 1/3, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Drukarnia wielkoformatowa oferuje najtańsze w Polsce banery reklamowe. Nie czekaj, nie trać na jakości i cenie. Można drukować w świetnej jakości w niskich cenach, jesteśmy tego najlepszym przykładem! Sprawdź nas. Zapytaj o nasz asortyment, warto! Najtańsza drukarnia wielkoformatowa w Polsce. Ilość, cena, jakość! Działamy na terenie całej Polski i za granicą. Zapraszamy serdecznie. Tel. 517710805, lub 517710818, email - expressartprint@onet.pl, strona internetowa -http://www.drukujbanner.pl/... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2017 09:31

👁 1200 (0,53 dziennie)

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.

Ocet spirytusowy: octim.com.pl

ul. Zielona 2, Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Wytwórnia Octu, Musztardy, Ketchupu powstała w 1965 roku. Duże doświadczenie pozwoliło na produkcję produktów na najwyższym poziomie a zarazem produkty są zdrowe nie posiadające chemii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty: ocet winny,ocet spirytusowy, ocet balsamiczny. Octownia z Mazur OCTIM zajmuje się również produkcją ketchupu, musztardy, glazury balsamicznej. Jeśli szukasz zdrowych i dobrych polskich produktów: glazura balsamiczna spróbuj rodzimych produktów marki OCTIM.
F... więcej »

Dodano 24 czerwca 2017 13:09

👁 727 (0,32 dziennie)