Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Firma Sprzątająca Wiki Grzegorz Myszk

Firma Sprzątająca Wiki Czysta Firma

Ottomara Zielke 6, Orzysz (warmińsko-mazurskie)

WIKI jest firmą sprzątającą, działającą na terenie Trójmiasta. Nie czekaj i już teraz wybierz firmę, która na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość świadczonych usług. WIKI z pewnością zachwyci zarówno klientów prywatnych jak i deweloperów. WIKI zajmie się sprzątaniem poremontowym, pobudowlanym jak i robotami porządkowymi. WIKI zaprasza wszystkich zainteresowanych!... więcej »

Dodano 6 listopada 2021 05:38

👁 168 (0,22 dziennie)

Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor

Świerkowa 28c, Orzysz (warmińsko-mazurskie)

Poszukujesz firmy która zadba o wywóz odpadów budowlanych jak i wynajem kontenerów lub worków na gruz i śmieci? Wejdź na stronę mal-kor.com i poznaj pełną ofertę Mal-Kor, firmy działającej na terenie Trójmiasta i okolic. Już dziś zadzwoń albo napisz e-mail aby rozwiać wszelkie wątpliwości i zamówić usługę. Zdecyduj się na usługi doświadczonej firmy i dołącz do grona stałych klientów.... więcej »

Dodano 26 lipca 2020 04:56

👁 323 (0,26 dziennie)

Echte Hilfe 24 Sp. Z o.o.

opiekunki

ul. Zwycięstwa 190/127, Orzysz (warmińsko-mazurskie)

Propozycja dla opiekunek, to echtehilfe24.pl. Przedsiębiorstwo pośredniczy w zatrudnieniu na dostępnych warunkach na terenie Niemiec. Opiekunki osób
starszych mają gwarantowane ubezpieczenie ,co więcej wysokie pensje. Oddani wspólnicy z zagranicy
zapewniają tym pośrednikom co niemiara bieżących atrakcyjnych ofert pracy. Oferty zatrudnienia są zawsze dostosowane jednostkowo do pracownika. Można liczyć nawet na 1600 EUR co miesiąc. Wypłaty są
przeprowadzane na czas. Ponadto opiekunki mają zapew ...... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2018 19:26

👁 541 (0,26 dziennie)

Hotel-Park Ublik

Hotel na Mazurach

Ublik 30, Orzysz (warmińsko-mazurskie)

Spędź niezapomniany weekend w hotelu Ublik na Mazurach. Piękny odrestaurowany dwór Ublik to miejsce przepełnione klasą. Znajdziesz u nas wygodne pokoje, piękne widoki, doskonałą kuchnię oraz miłą i pomocą obsługę. Nasz hotel na Mazurach położony jest w pobliżu jeziora Ublik – jednego z najpiękniejszych miejsc na Mazurach. W hotelu organizujemy imprezy okolicznościowe, szkolenia, eventy, zjazdy i różnego rodzaju bale. Piękne i wygodne pokoje hotelowe oraz przestronna sala bankietowa pozwalają odp ...... więcej »

Dodano 18 czerwca 2017 00:04

👁 696 (0,3 dziennie)