Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

B3D Piotr Piechocki, Paweł Woźniak, Wiesław Woźniak Spółka cywilna

Dereniowa 4, Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

Oferujemy najwyższej jakości usługi 3d. Nasza firma może wykonać kontrolę jakości jak i drukowanie. Zajmujemy się również modelowanie 3D jak i skanowaniem. Posiadamy sprzęt do skanowania i drukowania, który jest bardzo wydajny i nowoczesny. Klient, który się do nas zgłosić może zamówić drukowanie 3d na najwyższym poziomie. Sami sprawdźcie naszą ofertę.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 12:16

👁 281 (0,28 dziennie)

Marysia Posprząta

Firma Sprzątająca

Rydzówka 6 /1, Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

Jeśli przytłaczają Cię domowe obowiązki, nie masz ochoty na sprzątanie i szukasz profesjonalnej pomocy – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Kompleksowo sprzątamy mieszkania, domy, biura, a także pierzemy tapicerkę meblową i czyścimy nagrobki. Zajmujemy się także sprzątaniem poremontowym, myciem okien i praniem dywanów. Nie marnuj czasu na coś, co możemy zrobić za Ciebie! INDYWIDUALNA WYCENA USŁUGI WRAZ Z DOJAZDEM (do 20km) GRATIS!
TEL. 784 042 863.
Sprzątamy szybko, dokładnie i z przyjemno ...... więcej »

Dodano 4 stycznia 2016 15:00

👁 1953 (0,69 dziennie)

Elektro Control

Instalacje Elektryczne

Strażacka, Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

* INSTALACJE ELEKTRYCZNE

* INSTALACJE ALARMOWE

* MONITORING

* AUTOMATYKA DOMU

* TELEINFORMATYKA

* ENERGIA ODNAWIALNA

Pasłęk/Elbląg/Ostróda/Morąg... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2015 18:22

👁 1992 (0,64 dziennie)

Sklep Firmowy Lee Wrangler Stanisław Szelągiewicz

11-go Listopada, Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

W katalogu sklepu internetowego JeansOriginal.pl mieszczą się najlepszej jakości ubrania firm Lee i Wrangler. Sprzedajemy oryginalny towar z aktualnych kolekcji. Mamy bogaty wybór odzieży dla kobiet i mężczyzn. Proponujemy m.in. spodnie, spódnice, koszulki, koszule, kurtki, bluzy, paski. Poza sprzedażą wysyłkową, firma zajmuje się też sprzedażą stacjonarną w galeriach handlowych mieszczących się w kilku polskich miastach. Posiadamy nowy asortyment podlegający gwarancji producenta. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 25 marca 2013 10:21

👁 3670 (0,95 dziennie)

Kram Polska S.A

Artykuły opakowaniowe

bohaterów Westerplatte, Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

Swoją działalność rozpoczeliśmy w 1991 roku, jako producent folii PVC rozciągliwej. Młody i dynamiczny zespół szybko zapewnił firmie pozycję czołowego producenta opakowań w Polsce. Dysponujemy nowoczesnym zakładem produkcyjnym i centrum logistycznym w Pasłęku. Dzięki zaawansowanej technologii, wieloletniemu doświadczeniu i stałemu monitorowaniu rynku oferujemy szeroką gamę opakowań – „opakowań na
miarę Twoich potrzeb”.

Wszystko po to aby zapewnić naszym klientom solidne fu... więcej »

Dodano 29 listopada 2012 20:04

👁 2979 (0,75 dziennie)