Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

BS- PROJEKT Bartłomiej Ścibek

Orzyska 11A, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Nasza firma opiera się na solidnym fundamencie zdobytego przez lata zaufania klientów remontujących i serwisujących swoje łodzie. To dzięki temu zaufaniu, nasze doradztwo jest nie tylko fachowe, ale również oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży. Klienci, którzy korzystali z naszych porad i doświadczenia, zamawiali u nas zarówno materiały, jak i osprzęt do swoich jednostek. Dlatego doskonale rozumiemy, jak kluczowe jest posiadanie sprzętu wyposażenia łodzi, który można ufać w każdych warun ...... więcej »

Dodano 3 września 2023 04:55

👁 20

GL-USŁUGI

ul. Grunwaldzka 5, Pisz (warmińsko-mazurskie)

GL Usługi Grzegorz Leszczyński to biuro księgowe mieszczące się w miejscowości Pisz, w którym pracują profesjonaliści od księgowości oraz finansów. Pomoc dla firm oraz osób fizycznych, doradztwo, obsługa księgowa - to tylko początek usług proponowanych przez GL. Duże doświadczenie, terminowość, współczesne rozwiązania oraz bezsprzecznie dokładność, która w zakresie księgowości i doradztwa walutowego jest obowiązkiem - oto najogromniejsze atuty biura GL, do współpracy z którym serdecznie zaprasza ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 09:50

👁 170 (0,17 dziennie)

Michał Maciejczyk Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piszu

Komornik

ul. Warszawska 47 D, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 15.
Przyjęcia interesantów wypadają w środę, godziny 8 - 15.... więcej »

Dodano 28 października 2020 09:35

👁 227 (0,21 dziennie)

Czyszczenie Profesjonalne

Dworcowa 11b/9, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Usługi serwisu czyszczenia: dogłębne pranie i czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerek, renowacja i odnawianie posadzek pcv, czyszczenie, renowacja, zabezpieczenie i odnawianie wykładzin, czyszczenie posadzek i podłóg, czyszczenie posadzek po budowie i remontach, zabezpieczanie podłóg, posadzek i wykładzin pcv i linoleum, pranie żaluzji pionowych, remont i regeneracja szyn żaluzji pionowych, krystalizacja marmuru i lastriko, impregnacja i polerowanie podłóg. Obszar działania serwisu czyszczenia ...... więcej »

Dodano 31 lipca 2018 13:09

👁 532 (0,28 dziennie)

ZIS s.c. Marian Barański Dariusz Barański

Sklep hydrauliczny usługi

Rybacka 5A, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem urządzeń z zakresu szerokopojętych instalacji hydraulicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty zarówno renomowanych producentów jak i towary budżetowe. Oferujemy fachową wiedzę techniczną oraz dokładność i estetykę wykonania instalacji. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży przy ul. Rybackiej 5A w Piszu. Zamówiony towar dowozimy własnym transportem na terenie Pisza gratis.... więcej »

Dodano 15 marca 2018 09:16

👁 1599 (0,79 dziennie)

Jeans Club Outlet Lee Wrangler

Sklep internetowy Jeans Club Outlet Lee Wrangler - oryginalne spodnie jeansowe damskie i męskie

Wojska Polskiego 12 B, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Jeans Club Outlet to sklep internetowy oferujący spodnie damskie i męskie najlepszych marek Lee i Wrangler. Na stronie www.jeansclub.biz znajdziesz tylko oryginalne jeansy w niesamowicie atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy!... więcej »

Dodano 21 czerwca 2016 11:22

👁 2239 (0,84 dziennie)

hotel Roś - noclegi

Al. Turystów 3, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Roś zlokalizowany jest w Piszu jest prestiżowym hotelem na Mazurskich krajobrazach. Mazury to środowisko natury, ekologii i przyrody. Również warto spojrzeć, że hotel Roś zawiera dostęp do jeziora mazurskiego. Roś to ciekawe noclegi hotelowe, dobra i ukierunkowana obsługa gości. Niewyobrażalny klimat i korzystna sytuacja. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 3 lutego 2016 11:43

👁 1335 (0,48 dziennie)

GGD Grupa Gold Door

Warszawska 51G, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz produkcją drzwi wysokiej jakości.


Nasza firma jest naczelnym podmiotem wchodzącym w skład grupy GGD GOLD DOOR.

Cechuje nas wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne rozwiązania marketingowe, świeże pomysły oraz dbałość o szczegóły, które sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie w bardzo krótkim czasie na rynku stolarki otworowej, dekoratorskiej i jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się grup w Polsce. Grupa stale poszerza swoją wiedzę i ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2015 08:23

👁 1117 (0,37 dziennie)

GGD Grupa Gold Door

Warszawska, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Nasza firma jest naczelnym podmiotem wchodzącym w skład grupy GGD GOLD DOOR.
Cechuje nas wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne rozwiązania marketingowe, świeże pomysły oraz dbałość o szczegóły, które sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie w bardzo krótkim czasie na rynku stolarki otworowej, dekoratorskiej i jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się grup w Polsce. Grupa stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrze... więcej »

Dodano 5 czerwca 2015 07:27

👁 2177 (0,72 dziennie)