Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

GL-USŁUGI

ul. Grunwaldzka 5, Pisz (warmińsko-mazurskie)

GL Usługi Grzegorz Leszczyński to biuro księgowe mieszczące się w miejscowości Pisz, w którym pracują profesjonaliści od księgowości oraz finansów. Pomoc dla firm oraz osób fizycznych, doradztwo, obsługa księgowa - to tylko początek usług proponowanych przez GL. Duże doświadczenie, terminowość, współczesne rozwiązania oraz bezsprzecznie dokładność, która w zakresie księgowości i doradztwa walutowego jest obowiązkiem - oto najogromniejsze atuty biura GL, do współpracy z którym serdecznie zaprasza ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 10:50

👁 138 (0,17 dziennie)

Michał Maciejczyk Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piszu

Komornik

ul. Warszawska 47 D, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 15.
Przyjęcia interesantów wypadają w środę, godziny 8 - 15.... więcej »

Dodano 28 października 2020 10:35

👁 205 (0,23 dziennie)

Czyszczenie Profesjonalne

Dworcowa 11b/9, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Usługi serwisu czyszczenia: dogłębne pranie i czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerek, renowacja i odnawianie posadzek pcv, czyszczenie, renowacja, zabezpieczenie i odnawianie wykładzin, czyszczenie posadzek i podłóg, czyszczenie posadzek po budowie i remontach, zabezpieczanie podłóg, posadzek i wykładzin pcv i linoleum, pranie żaluzji pionowych, remont i regeneracja szyn żaluzji pionowych, krystalizacja marmuru i lastriko, impregnacja i polerowanie podłóg. Obszar działania serwisu czyszczenia ...... więcej »

Dodano 31 lipca 2018 15:09

👁 513 (0,3 dziennie)

ZIS s.c. Marian Barański Dariusz Barański

Sklep hydrauliczny usługi

Rybacka 5A, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem urządzeń z zakresu szerokopojętych instalacji hydraulicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty zarówno renomowanych producentów jak i towary budżetowe. Oferujemy fachową wiedzę techniczną oraz dokładność i estetykę wykonania instalacji. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży przy ul. Rybackiej 5A w Piszu. Zamówiony towar dowozimy własnym transportem na terenie Pisza gratis.... więcej »

Dodano 15 marca 2018 10:16

👁 1557 (0,85 dziennie)

Jeans Club Outlet Lee Wrangler

Sklep internetowy Jeans Club Outlet Lee Wrangler - oryginalne spodnie jeansowe damskie i męskie

Wojska Polskiego 12 B, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Jeans Club Outlet to sklep internetowy oferujący spodnie damskie i męskie najlepszych marek Lee i Wrangler. Na stronie www.jeansclub.biz znajdziesz tylko oryginalne jeansy w niesamowicie atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy!... więcej »

Dodano 21 czerwca 2016 13:22

👁 2212 (0,9 dziennie)

hotel Roś - noclegi

Al. Turystów 3, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Roś zlokalizowany jest w Piszu jest prestiżowym hotelem na Mazurskich krajobrazach. Mazury to środowisko natury, ekologii i przyrody. Również warto spojrzeć, że hotel Roś zawiera dostęp do jeziora mazurskiego. Roś to ciekawe noclegi hotelowe, dobra i ukierunkowana obsługa gości. Niewyobrażalny klimat i korzystna sytuacja. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 3 lutego 2016 12:43

👁 1312 (0,5 dziennie)

GGD Grupa Gold Door

Warszawska 51G, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz produkcją drzwi wysokiej jakości.


Nasza firma jest naczelnym podmiotem wchodzącym w skład grupy GGD GOLD DOOR.

Cechuje nas wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne rozwiązania marketingowe, świeże pomysły oraz dbałość o szczegóły, które sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie w bardzo krótkim czasie na rynku stolarki otworowej, dekoratorskiej i jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się grup w Polsce. Grupa stale poszerza swoją wiedzę i ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2015 10:23

👁 1084 (0,38 dziennie)

GGD Grupa Gold Door

Warszawska, Pisz (warmińsko-mazurskie)

Nasza firma jest naczelnym podmiotem wchodzącym w skład grupy GGD GOLD DOOR.
Cechuje nas wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne rozwiązania marketingowe, świeże pomysły oraz dbałość o szczegóły, które sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie w bardzo krótkim czasie na rynku stolarki otworowej, dekoratorskiej i jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się grup w Polsce. Grupa stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrze... więcej »

Dodano 5 czerwca 2015 09:27

👁 2152 (0,76 dziennie)