Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Reszel BUS

Przewóz Osób

Dębnik 20, Reszel (warmińsko-mazurskie)

Realizujemy przewozy busem do Niemiec, Holandii, Belgii i Polski. Działamy w systemie przewozu „door to door” (z adresu – pod adres). To znaczy, że nasz kierowca podjedzie po klienta pod sam dom, a następnie odwiezie go pod wskazany adres. Dzięki temu nie ma konieczności przenoszenia ciężkich walizek na duże odległości lub problemu z dostaniem się do miejsca przeznaczenia. Dla każdego pasażera ubezpieczenie na czas podróży gratis!... więcej »

Dodano 23 marca 2023 13:23

👁 100 (0,3 dziennie)

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT OSOBOWY PRZEMYSŁAW KONSTANCIUK

Tadeusza Kościuszki 7-8/4, Reszel (warmińsko-mazurskie)

Wybierasz się do Niemiec, Holandii a może Belgii i szukasz transportu? Skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy firmą transportową z doświadczeniem. Mamy nowoczesne busy, w pełni wyposażone i zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróżowania. W naszej ofercie są busy do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Oferujemy busy do Holandii z niektórych miast województwa wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. W naszych busach przewozimy 8 osób, tak więc zapewniamy wygodne warunki a dzięki ...... więcej »

Dodano 9 września 2020 08:56

👁 358 (0,28 dziennie)

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT OSOBOWY PRZEMYSŁAW KONSTANCIUK

ul. Tadeusza Kościuszki 7, Reszel (warmińsko-mazurskie)

Stworzona przez nas marka świadczy profesjonalne usługi transportowe w odniesieniu do przewozów osób busami do Holandii, Niemiec i Belgii. Komfort i pełne bezpieczeństwo klientów to sfery, które stawiamy na priorytetowej pozycji. Oparte o profesjonalne działanie podejście do obsługi przekłada się na fakt, że nasi pasażerowie w pełni cenią nasze zaangażowanie i doświadczenie. Nasza firma to zdecydowanie opcja godna zaufania, zachęcamy serdecznie – sprawdź dlaczego. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek ...... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2018 15:45

👁 698 (0,33 dziennie)