Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Zielone Ogrody Agnieszki

Gałczyńskiego 21, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Zielone Ogrody Agnieszki to profesjonalna firma działająca w branży ogrodniczej. Zajmuje się aranżacją ogrodów oraz otoczenia dla klientów prywatnych, właścicieli obiektów usługowych, budynków użyteczności publicznej, jak również deweloperów. W zakres oferowanych usług wchodzą prace ziemne, aranżacja ogrodów, pielęgnacja roślin oraz przygotowanie terenu pod instalację elementów infrastruktury ogrodowej. Firmie można też powierzyć wykonywanie nawierzchni, płotów oraz zadaszeń albo niezwykle popul ...... więcej »

Dodano 7 września 2021 09:12

👁 110 (0,19 dziennie)

BJM Kancelaria Finansów i Rachunkowości

Bolesława Chrobrego 4, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Finansów i Rachunkowości BJM mieści się w Szczytnie. Placówka istnieje od 1995 roku i zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. W zakres wykonywanych usług wchodzi przygotowywanie umów, biznes planów, deklaracji podatkowych, prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej, konsulting finansowy, marketingowy i podatkowy, a ponadto wyceny, analizy i ekspertyzy. Kancelaria oferuje również postępowanie upadłościowe i likwidacyjne, prowadzenie wirulentnego biura czy przygotowani ...... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2021 12:52

👁 126 (0,22 dziennie)

Adwokat Szczytno – Adrianna Banet

Kancelaria Adwokacka

8171792360, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Jeżeli szukasz adwokata, który zna się na rzeczy i profesjonalnie pojedzie do Twojej sprawy - doskonale trafiłeś. Reprezentujemy klientów w postępowaniu zarówno przygotowawczym, jak i sądowym, a także przygotowujemy pisma procesowe i niezbędne dokumenty. Możesz również skorzystać z porad prawnych. Działamy w branży bardzo długo, dzięki czemu możesz mieć pewność odpowiednio poprowadzonego postępowania. Prawnicy, którzy mają odpowiednie wykształcenie oraz merytoryczną wiedzę skutecznie pomogą w w ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2021 18:21

👁 127 (0,22 dziennie)

PPHU „Oskar”

Krzywa 1, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Prezentujemy Państwu propozycję Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego „Oskar” ze Szczytna w województwie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy doświadczoną hurtownią opału oraz gazu. W naszym asortymencie znaleźć można najwyższej jakości węgiel kamienny, brykiet drzewny, pellet drzewny, a także gaz płynny, auto gaz oraz gazy techniczne. W zakres świadczonych usług wchodzi rozlew gazu, sprzedaż oraz naprawa butli gazowych i akcesoriów, a oprócz tego przewóz opału własnymi pojazdami. Z naszej o ...... więcej »

Dodano 22 czerwca 2021 11:30

👁 142 (0,22 dziennie)

Sita.pl

Sita.pl - szybka nauka języków

Korpele Strefa 9, Szcztno, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Firma SITA oferuje rewolucyjną metodę nauki języków obcych, opartą na wykorzystaniu specjalnych urządzeń stymulujących mózg użytkownika w trakcie nauki. Z metodą SITA nauka hiszpańskiego przebiegać będzie szybko i efektywnie i, dzięki temu, stanie się prawdziwą przyjemnością dla osób uczących się.... więcej »

Dodano 16 czerwca 2020 12:28

👁 178 (0,18 dziennie)

Masteryard Radosław Szydlik

Zagospodarowanie terenów zieleni

Popowa Wola 10, Dźwierzuty, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Jeśli jesteście Państwo zagubieni w gąszczu ofert kompleksowego wykonania założeń zieleni w domu, w przestrzeni publicznej, wokół firmy lub na osiedlu, cenicie wyjątkowy styl, kompetencje i indywidualne podejście do Waszych potrzeb – wybierzcie MASTERYARD.
Nasza marka to synonim najwyższej jakości na każdym etapie obsługi: od doradztwa przez etap analityczno-projektowy po etap, który jest nasza specjalnością, czyli realizacja projektu.
Nasza pracownia jest w pełni skomputeryzowana. Po... więcej »

Dodano 14 czerwca 2019 12:59

👁 598 (0,43 dziennie)

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Czarnieckiego 17a, Wielbark, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

IKEA Industry to znany na całym świecie producent mebli drewnianych. Głównym znakiem rozpoznawczym firmy jest wysoka jakość produktów w przystępnych cenach. Bogaty wybór nowoczesnych mebli sprawia, że każdy klient znajdzie u nas to czego potrzebuje. Służymy pomocą i fachowym doradztwem przy wyborze i zakupie naszych mebli. Wejdź na naszą stronę i zobacz pełną ofertę produktów IKEA.... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2018 14:10

👁 511 (0,31 dziennie)

Julita Kozłowska JULKART

Królowej Jadwigi 2/14, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Doskonała jakość i precyzja wykonania to cechy wszystkich ubranek oferowanych przez internetowy sklep Lencia, który swój asortyment oferuje klientom od 2012 roku. Szeroki wachlarz proponowanych wzorów, kolorów i rozmiarów pozwala na swobodny wybór modelu dla noworodka, ale również ucznia szkoły podstawowej.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2018 11:41

👁 797 (0,42 dziennie)

Magia diety Poradnia Dietetyczna

Żeromskiego 37c, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Dietetyk Milena Suchowiecka jest dietetykiem klinicznym i absolwentką Wydziału Nauk Medycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Zajmuje się poradnictwem dietetycznym. Od lat pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz rozpisuje diety swoim klientom z Olsztyna. Dietetyk opracowuje zdrowe przepisy na podstawie wywiadu przeprowadzanego z klientem i w zależności od jego potrzeb lub chorób dobierane są odpowiednie posiłki, zarówno składniki jak i ilość kalorii.... więcej »

Dodano 28 kwietnia 2017 08:28

👁 804 (0,37 dziennie)

Usługi przeciwpożarowe Robert Doryn, 12-100 Szczytno, ul. Królowej Jadwigi 2a/14, tel.502607653

Usługi przeciwpożarowe

Królowej Jadwigi, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Usługi przeciwpożarowe: opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przeglądy: hydrantów, gaśnic, systemów wykrywania gazu (gazex), systemów oddymiania. Szkolenia ppoż.... więcej »

Dodano 1 marca 2015 19:56

👁 1643 (0,56 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia