Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Venteco Sp. z o.o.

Warszawska 13, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Systemy ciepłej wody użytkowej, rekuperacji, klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej to specjalność firmy Venteco! Zajmujemy się także instalowaniem systemów kominowych w Waszych domach. Jeśli chcesz skorzystać z fachowych usług świadczonych przez naszych pracowników, to już teraz odezwij się do nas! Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 13 lipca 2022 03:17

👁 271 (0,53 dziennie)

Orchidea Anna Skiba, Mariusz Skiba S.C.

Dom Weselny Orchidea

Krakowska 56, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Sala weselna Kraków Orchidea sprawdzi się na: imprezy urodzinowe, bale charytatywne, wesela, komunie, chrzciny. Zespół przygotował bogate menu. Zamówić można: zupy, desery, dodatki do dania głównego, dania ciepłe. Dla gości jest duży oświetlony parking, ogród z ławkami i plac zabaw dla dzieci. Dom weselny zawiera klimatyzację. Firma zapewnia profesjonalną obsługę.... więcej »

Dodano 5 lutego 2022 07:56

👁 131 (0,2 dziennie)

MaDar Hurtownia Spożywcza

Przemysłowa 7, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

MaDar to sklep internetowy z żywnością. Naszą 30-letnią handlową tradycję poszerzyliśmy o hurtownię on-line i dzięki temu prężnie się rozwijamy. Zapewniamy artykuły spożywcze świeże oraz przetworzone, m.in.: mąki, przetwory i konserwy mięsne oraz rybne, nabiał i przetwory mleczne, cukier, przyprawy, makarony, ryże i kasze. W uzupełnieniu naszej oferty wprowadziliśmy również napoje, słodycze, świeże warzywa i owoce oraz pakowane wędliny. Naszymi dostawcami są znani producenci oraz lokalne gospoda ...... więcej »

Dodano 16 czerwca 2021 08:03

👁 181 (0,2 dziennie)

MaDar. Hurtownia spożywcza. Dariusz Drabyk

Internetowy sklep Spożywczy

Przemysłowa 7/o, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Hurtownia Spożywcza Madar stworzyła dla swoich indywidualnych klientów internetowy sklep spożywczy. Każdy klient może się teraz zaopatrzyć w swoje ulubione produkty w hurtowych cenach.... więcej »

Dodano 31 marca 2021 06:49

👁 163 (0,17 dziennie)

MaDar

Hurtownia spożywcza. Dariusz Drabyk

Przemysłowa 7/o, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Hurtownia spożywcza - produkty wysokiej jakości, duży wybór w dobrej cenie.... więcej »

Dodano 30 grudnia 2020 15:34

👁 214 (0,2 dziennie)

Centrum Parkieciarza

C7 10, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości chemia parkieciarska. Potrzebne jest olejowanie czy lakierowanie? My mamy do tego odpowiednie środki. Możemy zaoferować również klejenie warstwowe parkietów. Nasza firma przygotowuje najlepsze oferty na rynku. Pomagamy w pielęgnowaniu podłóg drewnianych, schodów i elewacji. Zapraszamy do wybrania naszych usług.... więcej »

Dodano 29 lipca 2020 07:00

👁 208 (0,17 dziennie)

Villa Sielanka

Ruska Wieś 5B, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Jeżeli marzycie państwo o wypoczynku w miejscu położonym w bajecznych okolicznościach przyrody, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz dom z basenem na Mazurach, to Idealne miejsce dla każdego kto chce odpocząć blisko lasu i jezior. Pełna nasza oferta wraz z galerią znajduje się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.... więcej »

Dodano 27 stycznia 2020 07:40

👁 263 (0,19 dziennie)

Venteco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Venteco Sp. z o.o.

Warszawska 13, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Venteco to centrum wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Promujemy wentylację mechaniczną w efektywnym modelu. Zapewniamy wsparcie projektowe, montaż zgodny z terminem budowy domu jednorodzinnego. Dysponujemy gotowymi technologiami rekuperacji od uznanych w branży producentów i chętnie doradzamy przy wyborze. Polecamy ponadto zaawansowane filtry do wentylacji.... więcej »

Dodano 20 grudnia 2018 22:36

👁 528 (0,29 dziennie)

DrukarniaOnline.pl

Krzywa 2, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Wydruk wielkoformatowy jest praktycznie niemożliwy w warunkach domowych. Najlepiej zdecydować się w takiej sytuacji na drukarnię internetową, która realizuje zamówienia w sposób błyskawiczny i profesjonalny, a gotowe wydruki wysyła na adres zamawiającego. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązania. Również firmy korzystają chętnie z usług drukarni online i zamawiają w niej swoje materiały promocyjne i biurowe.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2017 12:50
Aktualizacja 18 stycznia 2017 12:50

👁 776 (0,31 dziennie)

mazury-czarter

Czarter łodzi motorowej Houseboat bez patentu

Czerwony Dwór, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Czarter Houseboat'a czyli łodzi motorowej która jest w pełni wyposażona, by umilić Ci wypoczynek na wodzie.
Wynajem Nautiner'a nie wymaga patentu. Żegluj po Mazurach bez dodatkowych uprawnień! Łódź przystosowana dla 8-osobowej załogi
Wiecej info na: www.mazury-czarter.com
Kliknij i zobacz wirtualny spacer po łodzi!... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2015 11:50

👁 1580 (0,5 dziennie)