Dodaj firmę Zaloguj się

17 listopada 2021 11:09
👁 93

Biuro rachunkowe Warszawa

KONTAKT

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa

ul. Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa, mazowieckie

NIP: 9291821389

MAPA
O NAS

Petra Sp. z o.o. - biuro rachunkowe Warszawa - zespół ekspertów świadczących usługi księgowe, usługi w zakresie kadr i płac oraz prawne i IT na wysokim poziomie. Usługi są świadczone w oparciu o wieloletnie doświadczenie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Klienci Biura Petra bardzo cenią sobie relacje ze swoimi zaufanymi księgowymi, których profesjonalizm, w połączeniu ze zrozumieniem ich potrzeb, daje poczucie bezpieczeństwa.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Biuro rachunkowe Warszawa Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Biuro Rachunkowe Ekspert

Przyszłość 125, Nieporęt, Legionowo (mazowieckie)

Biuro rachunkowe EKSPERT, prowadzone przez Małgorzatę Zajkowską, to zespół księgowych, doradców finansowych i podatkowych. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający nas do usługowego prowadzenia biura rachunkowego od 2002 roku. Zajmujemy się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw. Z naszych usług korzystają firmy z różnych sektorów, takich jak handel, medycyna, gastronomia, budownictwo, administracja czy oświata. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i doradcze, obsługując zaró ...... więcej »

Dodano 1 lutego 2024 13:05

👁 39

Biuro Rachunkowe SIGNUM

Ordona 3, Warszawa (mazowieckie)

Usługi księgowe w Warszawie Woli to część szerokiej oferty Signum. Biuro rachunkowe zatrudnia specjalistów, którzy doskonale znają zagadnienia prawne oraz sposób rozliczania firmy i prowadzenia księgowości. Dzięki temu są w stanie świadczyć profesjonalne doradztwo, prowadzić pełną księgowość firmową czy wspólnot mieszkaniowych. Firma zaprasza do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz w celu nawiązania współpracy.... więcej »

Dodano 25 lutego 2021 12:04

👁 163 (0,14 dziennie)

Vavicom - biuro rachunkowe Mokotów, Ursynów, Piaseczno, Józefosław

biuro rachunkowe

Kłobucka 23C/U115, Warszawa (mazowieckie)

Kompleksowe usługi księgowe dla firm i osób prywatnych! Jesteśmy zespołem doświadczonych księgowych, gotowych do współpracy z mieszkańcami Warszawy, Piaseczna i Józefosława! Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!... więcej »

Dodano 1 lipca 2021 13:02

👁 143 (0,13 dziennie)

GLC Warszawa

Al. Jerozolimskie 96, Warszawa (mazowieckie)

GLC to sprawdzone i godne polecenia biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jest to marka, która swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1999 roku i w całym tym czasie metodycznie poszerzała ofertę swoich usług, tak aby spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Biuro rachunkowe GLC można znaleźć w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 96. Pełna oferta wszystkich dostępnych usług oraz więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie internetowe ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 06:15

👁 130 (0,13 dziennie)

Biuro Rachunkowe Katarzyna Bartosiak

al. Krakowska 291/60A, Warszawa (mazowieckie)

Specjalizujemy się w Biurze Rachunkowym Katarzyna Bartosiak w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie prowadzenia rachunkowości. Jesteśmy w stanie zapewnić księgowość warszawa ursus, która realizowana jest w sposób kompleksowy. Jednocześnie księgowość warszawa jest realizowana dla firm z różnych branż, jak branża turystyczna czy budowlana.... więcej »

Dodano 19 września 2019 05:37

👁 313 (0,18 dziennie)

SYGNUM - biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe

Długa 29/211, Warszawa (mazowieckie)

Firma Sygnum to biuro rachunkowe, które świadczy ogólną obsługę księgowo-płacową dla firm, a także pomoc w czasie ich zakładania bądź zamknięcia. Nasze biuro rachunkowe ma możliwość się pochwalić długoletnim doświadczeniem w obsłudze księgowej oraz rachunkowej zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorstw, w tym regulowania jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferujemy gruntowne usługi księgowo-rachunkowe oraz profesjonalną obsługę podatkową. Działamy na terenie miasta Warszawa oraz okol ...... więcej »

Dodano 27 lipca 2020 13:17
Aktualizacja 27 lipca 2020 13:17

👁 125 (0,09 dziennie)

Biurogama

Biuro rachunkowe Warszawa

ul. Myśliborska 104A, Warszawa (mazowieckie)

Profesjonalne usługi księgowe w Warszawie.... więcej »

Dodano 21 listopada 2018 12:23

👁 443 (0,22 dziennie)

M&M Księgi Rachunkowe Sp. z o.o.

M&M Księgi Rachunkowe

Janiszowska, 8, Warszawa (mazowieckie)

Firma księgowo-rachunkowa, która w branży istnieje od 2005 roku, zajmuje się kompleksową obsługą księgową firm i innych podmiotów gospodarczych.... więcej »

Dodano 14 czerwca 2018 12:04

👁 369 (0,17 dziennie)

http://taxexpert24.pl

Tax Expert 24

ul. Modlińska, Warszawa (mazowieckie)

Tax Expert 24 jest biurem rachunkowym zapewniającym kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową firm z sektora MSP, start-upów, spółek prawa handlowego oraz firm z udziałem kapitału zagranicznego.Firma specjalizuje się w obsłudze spółek prawa handlowego. Świadczy również dodatkowe usługi w zakresie doradztwa na etapie rejestracji nowej firmy, kompleksowej rejestracji nowej firmy, bieżącego doradztwa w kwestiach podatkowych i organizacyjnych, wirtualnego biura z obsługą a... więcej »

Dodano 26 listopada 2013 14:55

👁 1741 (0,45 dziennie)

Kancelaria TAX-LEX sp. z o.o. sp. k.

Biuro rachunkowe

Podstarościch 6, Warszawa (mazowieckie)

TAX-LEX to doświadczone biuro księgowe z Warszawy, specjalizujące się w obsłudze podmiotów gospodarczych prowadzących pełną księgowość. Kancelaria TAX-LEX należy do grona Certyfikowanych Biur Rachunkowych oraz jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych. TAX-LEX zapewnia obsługę księgową, kadrowo-płacową i prawną. Profesjonalizm i jakość usług na najwyższym poziomie, firma zawdzięcza doświadczonemu zespołowi i współpracy z najlepszymi doradcami podatkowymi, adwokatami, radcami prawnymi oraz rewiden ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2020 12:14

👁 333 (0,23 dziennie)