Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

17 listopada 2021 12:09
👁 62

Biuro rachunkowe Warszawa

KONTAKT

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa

ul. Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa, mazowieckie

NIP: 9291821389

MAPA
O NAS

Petra Sp. z o.o. - biuro rachunkowe Warszawa - zespół ekspertów świadczących usługi księgowe, usługi w zakresie kadr i płac oraz prawne i IT na wysokim poziomie. Usługi są świadczone w oparciu o wieloletnie doświadczenie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Klienci Biura Petra bardzo cenią sobie relacje ze swoimi zaufanymi księgowymi, których profesjonalizm, w połączeniu ze zrozumieniem ich potrzeb, daje poczucie bezpieczeństwa.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Biuro rachunkowe Warszawa Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Porachowani.pl

Ks. Juliana Chrościckiego 70A, Warszawa (mazowieckie)

Biuro rachunkowe zajmuje się księgowością w firmie. Jest to bowiem niezbędne zadanie w każdej firmie. Jeśli szukasz takiego biura i chcesz skorzystać z usług, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy biurem rachunkowym i oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe. Jest to: prowadzenie księgowości, optymalizacja podatkowa, wsparcie finansowe, pakiet prawny. Do każdej z prowadzonych czynności podchodzimy bardzo rzetelnie i jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmianami w przepisach prawa. Ma ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2019 10:03

👁 202 (0,16 dziennie)

Libri

Biuro Księgowe

Kąty Grodziskie 111s/9c, Warszawa (mazowieckie)

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyświadczane przez nas profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej księgowości. Należałoby wybrać właśnie nas, bowiem posiadamy tak pokaźną doświadczenie i wiedzę, że poradzimy sobie z dowolnym księgowym wyzwaniem, z jakim jednostka gospodarcza ma do czynienia. Obowiązujące przepisy w aspekcie podatków mamy w jednym palcu - wobec tego korzystając z naszych usług każdy zyskuje gwarancję obsługi rachunkowej na wysokim poziomie.

Libri Biuro ... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2017 11:36

👁 483 (0,23 dziennie)

RACHUNKOWOŚĆ WERYFIKACJA Sp. z o.o.

biuro rachunkowe

Dywizjonu 303 149 A lok. 7, Warszawa (mazowieckie)

Firma Rachunkowość Weryfikacja Sp. z o.o. została otwarta w 1994 roku i zatrudnia biegłych rewidentów z okazałym doświadczeniem zawodowym i działa jako biuro księgowe oferujące usługi księgowe dla Warszawy.

Zakres usług firmy to szczególnie:
księgowość – całościowe usługi księgowe dla rozmaitych firm, dzięki nim można uzyskać pewność, że sprawy będą prowadzone fachowo
podatki – sporządzanie deklaracji podatkowych, reprezentacja podatników w toku kontroli, optymalizac... więcej »

Dodano 3 lipca 2017 10:15

👁 1294 (0,6 dziennie)

Biurogama

Biuro rachunkowe Warszawa

ul. Myśliborska 104A, Warszawa (mazowieckie)

Profesjonalne usługi księgowe w Warszawie.... więcej »

Dodano 21 listopada 2018 13:23

👁 397 (0,24 dziennie)

USŁUGI RACHUNKOWO – KSIĘGOWE Anna Bankiewicz

Biuro rachunkowe Warszawa

Jana Karola Chodkiewicza 16, Warszawa (mazowieckie)

Biuro rachunkowe Warszawa - szukasz biura księgowego, które dobrze i w rozsądnej kwocie poprowadzi Twoją księgowość? Jest wiele biur księgowych w Warszawie, jednak jest jedno do którego warto zadzwonić już dziś. Prowadzimy księgowość dla mikro i małych firm - jeśli taką firmę masz to świetnie trafiłeś. Możesz szukać księgowej w Warszawie w portalach, gazetach, a możesz zaufać nam - nic nie tracisz, bo ufają nam już firmy od 20 lat. W naszym biurze rachunkowym nie ma marmurów, dress codu i innyc ...... więcej »

Dodano 24 stycznia 2023 18:57

👁 22

Biuro Rachunkowe Katarzyna Bartosiak

al. Krakowska 291/60A, Warszawa (mazowieckie)

Specjalizujemy się w Biurze Rachunkowym Katarzyna Bartosiak w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług w zakresie prowadzenia rachunkowości. Jesteśmy w stanie zapewnić księgowość warszawa ursus, która realizowana jest w sposób kompleksowy. Jednocześnie księgowość warszawa jest realizowana dla firm z różnych branż, jak branża turystyczna czy budowlana.... więcej »

Dodano 19 września 2019 07:37

👁 259 (0,19 dziennie)

Usługi Prawne i Księgowe Spółka z o.o.

Elektronowa 2, Warszawa (mazowieckie)

Dla kierowców firmy UBER mamy specjalną ofertę. Mamy kilka pakietów, z których możecie skorzystać. Te pakiety są przygotowane w profesjonalny sposób, ale co ważne są bardzo tanie. Wybierając ofertę specjalną każdy kierowca otrzymuje księgowość na bardzo wysokim poziomie. Do tego dokładamy jeszcze pomoc prawnika, który w razie potrzeby będzie reprezentował klienta. To wszystko w bardzo niskiej cenie, która jest korzysta dla jednej jak i drugiej strony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, bo je ...... więcej »

Dodano 10 lipca 2018 12:03

👁 312 (0,17 dziennie)

GLC Warszawa

Al. Jerozolimskie 96, Warszawa (mazowieckie)

GLC to sprawdzone i godne polecenia biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jest to marka, która swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1999 roku i w całym tym czasie metodycznie poszerzała ofertę swoich usług, tak aby spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Biuro rachunkowe GLC można znaleźć w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 96. Pełna oferta wszystkich dostępnych usług oraz więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie internetowe ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 08:15

👁 84

Biuro Rachunkowe Efra

Biuro rachunkowe, księgowość

WRZECIONO 7 lok.31, Warszawa (mazowieckie)

Biuro rachunkowe Efra zajmuje się kompleksową obsługą księgowo-finansową spółek akcyjnych, jawnych, cywilnych oraz osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej.... więcej »

Dodano 20 lipca 2016 15:14

👁 750 (0,3 dziennie)

Biuro Rachunkowe Mariola Skórzyńska-Ostatek

Mińska 25/409, Warszawa (mazowieckie)

Prezentujemy Państwu propozycję Biura Rachunkowego Mariola Skórzyńska-Ostatek. Nasza placówka działa już od 2003 roku, a usługi świadczy dla klientów z Warszawy oraz Piły. Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości, obsługę kadrowo-płacową, pośrednictwo kredytowe oraz ubezpieczeniowe, jak również pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej oraz spółek. Oprócz tego współpracujemy z kancelarią prawną i firmami organizującymi szkolenia BHP i PPOŻ.... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 14:54
Aktualizacja 9 lutego 2021 14:54

👁 149 (0,18 dziennie)