Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Chrobry Stomatologia - Marek Połowianiuk

Warszawa

📞 🌐 📧

15 lipca 2016 12:44
👁 1111 (0,48 dziennie)

Firma Chrobry Stomatologia - Marek Połowianiuk Warszawa

Chrobry Stomatologia - Marek Połowianiuk

KONTAKT

Chrobry Stomatologia - Marek Połowianiuk

Bolesława Chrobrego 23/11
02-479 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Oferujemy całościowe usługi stomatologiczne i protetyczne. Zapraszamy na przegląd stanu uzębienia, podczas którego wskażemy obszary wymagające leczenia i zaplanujemy je zgodnie z Państwa wymaganiami.

Nasze usługi obejmują profilaktykę, leczenie zachowawcze, chirurgię stomatologiczną, ale także leczenie chorób przyzębia oraz dziąseł. Poza tym zajmujemy się protetyką zębów oraz implantologią, oferując swoim klientom niezwykle wyjątkowe ceny.

W gabinecie Chrobry Stomatologia W

Oferujemy całościowe usługi stomatologiczne i protetyczne. Zapraszamy na przegląd stanu uzębienia, podczas którego wskażemy obszary wymagające leczenia i zaplanujemy je zgodnie z Państwa wymaganiami.

Nasze usługi obejmują profilaktykę, leczenie zachowawcze, chirurgię stomatologiczną, ale także leczenie chorób przyzębia oraz dziąseł. Poza tym zajmujemy się protetyką zębów oraz implantologią, oferując swoim klientom niezwykle wyjątkowe ceny.

W gabinecie Chrobry Stomatologia Warszawa chętnie przyjmujemy także dzieci, które efektywnie umiemy zachęcić i namówić do podjęcia leczenia - wychodzimy z założenia, że można to otrzymać poprzez stosowne podejście i skuteczną perswazję przełożoną na dziecięcy język.
Najlepszy personel, który wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją to filar naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Chrobry Stomatologia - Marek Połowianiuk Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.

Nowy Zjazd 1, Warszawa (mazowieckie)

W czasach, gdy nie było jeszcze nazbyt wielu speców, każdy gabinet zębowy oferował coś odmiennego. W jednym dentysta zajmował się protetyką, w innym wolno było przebyć zabiegi z endodoncji, nie wspominając już o ortodontach i zdjęciach RTG. By można było kompleksowo wyleczyć zęby, w szeregu przypadków nieodzownym było zjeżdżenie praktycznie całego miasta w poszukiwaniu godziwego gabinetu - rtg zęba warszawa centrum. Dziś jest już kompletnie inaczej. Praktycznie każdy gabinet dentystyczny jest mi ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2022 11:01

👁 28

Adentis

Surowieckiego 8, Warszawa (mazowieckie)

Potrzebujesz konsultacji protetycznej? Chcesz uzupełnić braki w uzębieniu? Odwiedź nasze centrum stomatologiczne Adentis. Nasz doświadczony personel zapewni Ci opiekę na najwyższym poziomie. Służymy wiedzą oraz innowacyjnym sprzętem. Oferujemy m.in. korony porcelanowe, mosty, licówki, endokorony czy protezy szkieletowe. Ponadto, zapraszamy na leczenie kanałowe, ortodontyczne czy z zakresu chirurgii stomatologicznej. Umów się na wizytę. Napisz do nas – recepcja@adentis.pl lub zadzwoń 22 641 06 02 ...... więcej »

Dodano 4 kwietnia 2019 10:54

👁 288 (0,21 dziennie)

Dental Gallery

Dental Gallery Piotr Michał Kosiorowski

Józefa Sowińskiego 24/U3, Warszawa (mazowieckie)

Obawiasz się, że potrzebny jest Ci aparat ortodontyczny Warszawa? Jeżeli tak, może zgłosisz się do Dental Gallery? Warto od razu podkreślić, że oferowana przez nas pomoc nie dotyczy wyłącznie aparatów ortodontycznych. Odpowiadamy na różne oczekiwania — w ofercie znajduje się choćby stomatologia dziecięca czy protetyka Warszawa.... więcej »

Dodano 22 marca 2019 10:31

👁 202 (0,15 dziennie)

Nowoczesna klinika stomatologii

Dental Nobile Clinic

Wojska Polskiego 30, Piaseczno (mazowieckie)

Profesjonalna klinika stomatologii - nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz kompleksowa baza usług.... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 10:43

👁 107 (0,15 dziennie)

Centrum Ortodoncji i Implantologii

ODENT

Duchnicka 3, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Implantologii i Ortodoncji ODENT zapewnia najwyższej jakości usługi stomatologiczne skierowane do najmłodszych, młodzieży, dorosłych oraz osób starszych. Wysoka klasa osiągana jest poprzez wykwalifikowany i doświadczony personel oraz używanie najnowocześniejszego sprzętu. Właśnie przez to oraz przez przykładanie uwagi do każdego usługobiorcy, zyskaliśmy sobie przychylność klientów.... więcej »

Dodano 21 czerwca 2016 19:37

👁 653 (0,28 dziennie)

Klinika Dentystyczna

Villa Nova Dental Clinic

Ul. Marconich 3 Lok. E, Warszawa (mazowieckie)

Zespół dentystów Villa Nova Dental Clinic tworzą najlepsi, najbardziej kompetentni i doświadczeni specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii.

Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii daje pacjentowi gwarancję profesjonalnej opieki i leczenia.

Villa Nova Dental Clinic oferuje swoim pacjentom w pełni indywidualny plan leczenia ustalany w trakcie bezpośrednich konsultacji.Przygotowana jest dla Państwa:-chirurgia stomatologi... więcej »

Dodano 14 listopada 2018 16:19
Aktualizacja 20 listopada 2018 12:44

👁 829 (0,56 dziennie)

Studio Stomatologiczne

Studio Stomatologiczne

Jana Kazimierza 29, Warszawa (mazowieckie)

Stomatolog Warszawa, Wola – Studio Stomatologiczne to miejsce, w którym można uzyskać pomoc w leczeniu zębów w wielu dziedzinach stomatologii. Pośród oferowanych przez nas usług znajdują się zabiegi z zakresu: profilaktyki, stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, pedodoncji, implantologii, a także wybielanie zębów i robienie zdjęć rentgenowskich.... więcej »

Dodano 21 listopada 2019 08:48

👁 171 (0,15 dziennie)

Gabinet Stomatologiczny

MODEL SMILE Rafał Wróblewski

Marszałkowska 9, M. Rzeszów, Rzeszów (podkarpackie)

Gabinet stomatologiczny MODEL SMILE Rafał Wróblewski wykonuje najwyższej jakości zabiegi w zakresie implantologii, chirurgii, leczenia kanałowego, a także protetyki i wybielania. MODEL SMILE wyróżnia się profesjonalnym podejściem do Pacjenta. Gwarancja zadowolenia z efektów leczenia.... więcej »

Dodano 28 lipca 2018 19:04

👁 556 (0,35 dziennie)

Dental Nobile

Dental Nobile - Stomatolog, Dentysta Warszawa

ul. Wojska Polskiego 30, Piaseczno (mazowieckie)

Dzień Dobry, szukasz dobrego stomatologia blisko Warszawy? Serdecznie zapraszamy do gabinetu Dental Nobile zadbamy o Twój piękny i zdrowy uśmiech. Nasz gabinet mieści się w ul. Wojska Polskiego 30, Galeria Nove Rondo - Piaseczno. Bardzo blisko takich dzielnic jak Mokotów czy Ursynów. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz konkretny schemat leczenia dopasowany do twojego problemu stomatologicznego. Posiadamy doktorów, specjalistów z różnych dziedzin od ortodoncji po protetyke czy implantologię czy stomat ...... więcej »

Dodano 22 listopada 2019 10:52

👁 274 (0,25 dziennie)

Cavident Dentysta Warszawa

Górczewska 176, Warszawa, Trzebinia (małopolskie)

Wpisując w wyszukiwarkę hasło dentysta warszawa można się natknąć na dużo ofert gabinetów dentystycznych. Firma Cavident jest szczególnie godna polecenia, ponieważ wykonuje wiele zabiegów profilaktycznych, medycznych i upiększających związanych z zębami. Zarówno diagnostyka chorób uzębienia kiedy i działanie odbywają się na największym poziomie, a osobom pozbawionym zębów gabinet umożliwia wszczepianie implantów. Współcześnie protetyka zapewnia nie tylko odtworzenie utraconych zębów, ale nawet c ...... więcej »

Dodano 20 czerwca 2016 11:18

👁 714 (0,3 dziennie)