Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

1 czerwca 2018 07:19
👁 386 (0,18 dziennie)

Edoktor24.pl Sp. z o.o.

KONTAKT

Edoktor24.pl Sp. z o.o.

Stanisława Noakowskiego 4 lok. 12
00-666 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Konsultacje medyczne przez Internet? Oczywiście! Zobacz jak świetnie sprawdza się usługa, jaką jest lekarz online! Dla naszego portalu zebraliśmy ponad 50specjalistów z różnych dziedzin, którzy pomagają naszym użytkownikom m.in. w postaci wideo konsultacji, konsultacji telefonicznej, konsultacji badań lub wiadomości tekstowych. Od niedawna oferujemy również abonament medyczny, który zapewni Ci stały dostęp do konsultacji z wybranymi specjalistami. Nie czekaj dłużej, sprawdź w czym możemy Ci pomóc!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Edoktor24.pl Sp. z o.o. Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

HomeDoctor Sp. z o.o.

Domaniewska 45, Warszawa (mazowieckie)

Naszą główną misją jest zapewnienie opieki zdrowotnej dostępnej dla każdego, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. W HomeDoctor lekarz online działamy od 2017 roku, stale rozwijając naszą ofertę usług telemedycznych i lekarskich. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowej opieki medycznej w sposób wygodny i dostępny dla każdego pacjenta.

Nasza oferta obejmuje szereg usług, które zapewniają Ci pełen zakres opieki zdrowotnej. Nasz zespół lekarzy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeni ...... więcej »

Dodano 12 listopada 2023 08:14

👁 27

JP MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lekarze online

ul.Piękna 24/26A, Warszawa (mazowieckie)

JP Medica to platforma konsultacji medycznych – w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny i skonsultujesz swoje dolegliwości niezależnie od miejsca zamieszkania czy aktualnego pobytu.
JP Medica przenosi tradycyjną formę porady medycznej do świata technologii. Dzięki temu pomagamy rozwiązywać problemy szybko i tanio... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2020 12:57
Aktualizacja 15 kwietnia 2020 12:59

👁 408 (0,29 dziennie)

OKW SP. Z O.O.

Moja Recepta

Aleja Jana Pawła II 27, Warszawa (mazowieckie)

Strona internetowa MojaRecepta.com.pl jest przeznaczona dla pacjentów, których interesuje zamówienie e-wizyty u lekarza. Pomoc specjalisty w formie zdalnej pozwala na uzyskanie kompleksowej diagnostyki, a także monitorowanie objawów, nadzorowanie leczenia czy analizowanie wyników badań laboratoryjnych. Konsultacja online może się odbyć z różnymi lekarzami, takimi jak np. pediatra, internista czy ginekolog. Pacjent otrzymuje w ramach e-wizyty ścisłe zalecenia i porady online, a w razie potrzeby j ...... więcej »

Dodano 21 września 2022 19:02

👁 73

Konsultacje lekarskie online bez wychodzenia z domu

ul. W.Pola 11 / 50, Katowice (śląskie)

Lekarz online dla Pacjentów, którym zależy na czasie. Lekarz dostępny jest całą dobę a poradę można uzyskać w ciągu 10-15 minut. To rozwiązanie dla osób które mają utrudniony dostęp do przychodni oraz dla pacjentów, którzy nie zdążyli umówić wizyty w godzinach pracy ich przychodni. Ważne, jest to usługa świadczona w ramach praktyki prywatnej i dlatego wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty. Aby skorzystać z usługi lekarza online należy wypełnić formularz przy wybranej konsultacji. Recepta p ...... więcej »

Dodano 20 maja 2021 13:35
Aktualizacja 20 maja 2021 13:37

👁 120 (0,12 dziennie)

Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

Szybka Recepta

Kawęczynek 13, Warta (łódzkie)

Szybkarecepta.eu jest telemedyczną platformą internetową, pozwalającą na odbywanie zdalnych e-konsultacji. Pomoc lekarska w takiej formie nie wymaga opuszczania domu, ponieważ kontakt ze specjalistą nawiązywany jest przez internet. Konsultacje online przeprowadzają np. pediatrzy, psychiatrzy, ginekolodzy czy kardiolodzy. W ramach usługi można uzyskać diagnostykę objawów, zinterpretować wyniki badań czy otrzymać niezbędne zalecenia. Lekarz online przepisuje też leki na recepcie elektronicznej i m ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2022 16:43

👁 175 (0,29 dziennie)

Praktyka Lekarska Marcin Łata

Telemedyk.online

ul.Krańcowa 113, Lublin (lubelskie)

Marcin Łata dotychczas przeprowadził ponad 10 tysięcy konsultacji telemedycznych (online, chat, wideorozmowa, telefonicznie), Ambulatorium Nocnej Pomocy Lekarskiej w Łęcznej, I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej interwencji w Lublinie SPSK1 – Rezydent, Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy (2018r). Będzie twoim wirtualnym lekarzem. Pomoże Tobie, jeśli oczekujesz profesjonalnej konsultacji lekarskiej online z e-receptą albo e-zwolnieniem. W sytuacji gdy nie będzie potrafił Ci po ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 12:27

👁 267 (0,2 dziennie)

Teleporada lekarska

Medicept

Rodzynkowa 30, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Medicept to platforma internetowa, funkcjonująca od czerwca 2020 roku. Dzięki niej sprawnie i szybko można odbyć konsultację lekarską z E-Receptą na leki: doraźne, w tym intymne i przeciwbólowe, przyjmowane regularnie oraz te na antykoncepcję. Wypełniony na platformie formularz weryfikowany jest przez wykwalifikowanego lekarza. Kiedy nie stwierdzi on przeciwwskazań e-recepta wysyłana jest na podany adres e-mail - można ją następnie zrealizować w dowolnej aptece.... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 10:29
Aktualizacja 12 października 2021 11:24

👁 435 (0,39 dziennie)