Dodaj firmę Zaloguj się

 

Elwira Hair

Warszawa

📞 🌐 📧

28 czerwca 2021 08:37
👁 184 (0,18 dziennie)

Firma Elwira Hair Warszawa

Elwira Hair

KONTAKT
MAPA
O NAS

Warszawski salon Elwira Hair wykonuje usługi z zakresu przedłużania oraz zagęszczania włosów z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów oraz zastosowaniem sprawdzonych technik. Doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy najczęściej stosują metodę microrings, tape on oraz keratynową i tulejkową. Na prowadzonej stronie udostępniono szczegółowe informacje na temat przebiegu usługi oraz zdjęcia włosowych metamorfoz. Klientki mogą również zapoznać się z cennikiem i opiniami.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.201.97.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Elwira Hair Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Abstrakcja

Pańska, Warszawa (mazowieckie)

Nasz salon fryzjerski oraz studio urody to miejsce relaksu i wypoczynku dla każdej Klientki. Jego siłą jest profesjonalizm, zgrany i dobrze zorganizowany zespół pracowitych ludzi, którzy wysłuchają oczekiwań Klientek, jak również doradzą. Zrobimy wszystko, żeby Klient był zadowolony. Wszystkie uwagi przyjmujemy z życzliwością i wykorzystamy w celu poprawienia jakości. Zapraszamy do nas na przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz inne usługi fryzjerskie. Masaże i usługi kosmetyczne to nasza druga ...... więcej »

Dodano 15 lipca 2014 12:58

👁 5413 (1,52 dziennie)

ElwiraHair

Salon Przedłużania włosów

Aleja Rzeczypospolitej 27B, Warszawa (mazowieckie)

Witaj w ElwiraHair, Warszawa - Twoje miejsce na profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą mikrorings i nanorings. Spełniam marzenia o długich, gęstych włosach, zapewniając naturalny wygląd i bezpieczeństwo. Oferuję także usługi zagęszczania dla dodatkowej objętości. Odwiedź mnie w ElwiraHair dla sprawdzonych metod i satysfakcji gwarantowanej przez liczne zadowolone klientki!... więcej »

Dodano 31 stycznia 2024 07:01

👁 28

Hair Republic Warsaw s.c.

Hair Republic Warsaw

Leszczyńska 6, Warszawa (mazowieckie)

Fryzjer gwiazd Warszawa Hair Republic Warsaw zapewnia profesjonalne wykonanie stylizacji. W ich ofercie jest m.in strzyżenie damskie lub męskie, koloryzacja wielotonowa, dekoloryzacja całości lub odrostów. Oprócz tego można się umówić na: przedłużanie włosów, modelowanie i upięcie. Ponadto wykonują usługi dodatkowe takie jak: intensywna regeneracja PCC, peeling skóry głowy. Do stylistów mogą się zgłaszać osoby z każdym rodzajem włosów.... więcej »

Dodano 20 stycznia 2022 05:40

👁 143 (0,18 dziennie)