Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

SAS - BUD Company Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

📞 🌐 📧

16 sierpnia 2021 14:04
👁 127 (0,27 dziennie)

Firma SAS - BUD Company Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa

SAS - BUD Company Sp. z o.o. Sp.k.

KONTAKT

SAS - BUD Company Sp. z o.o. Sp.k.

Obywatelska 1 lok. 9
02-409 Warszawa, mazowieckie

NIP: 5223166591

MAPA
O NAS

Firma SAS - BUD Company świadczy usługi budowlane i wykończeniowe. Specjalizujemy się w całościowych remontach mieszkań i domów. Oferujemy wymianę drzwi i okien, usługi elektryczne i hydrauliczne, wygładzanie i malowanie ścian oraz montaż i odnawianie podłóg. Umożliwiamy zmianę aranżacji przestrzeni wnętrz poprzez wyburzanie ścianek działowych i wybudowanie nowych. Całości dopełniają usługi ekipy sprzątającej po remontach. Najwyższą jakość wykończenia gwarantuje doświadczony zespół specjalistów oraz nowoczesny sprzęt. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy. sas-bud.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SAS - BUD Company Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

DM Building prace budowlano remontowe

ul. Juliusza Konstantego Ordona 2A, Warszawa (mazowieckie)

Szanowni Państwo z ogromnym zadowoleniem chcemy zaoferować Państwu usługi budowlane, które są świadczone przez naszą firmę DM Building.

Świadczymy takie usługi jak:
- FitOut
- Adaptacja powierzchni biurowych i handlowych
- Project management
- Zabudowy szklane i meblowe
- Lifting powierzchni
- Instalacje elektryczne i niskoprądowe
- Instalacje kanalizacyjne i wodne
- Instalacje klimatyzacyjno-wentylacyjne
- Elementy wyposażenia lokalu... więcej »

Dodano 9 marca 2018 08:10

👁 642 (0,37 dziennie)

AAABADOM s.c. Andrzej Zakościelny

Skwer. Wyszyńskiego 7, Warszawa (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Aaabadom zajmuje się remontami mieszkań od 1983 roku. Firma zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy potrafią zrealizować prace wykończeniowe zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz aktualnymi standardami obowiązującymi w branży. Do realizacji każdego zamówienia wykorzystywane są wysokiej jakości materiały budowlane, aby efekt był estetyczny i trwały. W ofercie dostępne są usługi glazurnicze, hydrauliczne, elektryczne, malarskie, montażowe oraz murarskie.... więcej »

Dodano 12 maja 2021 13:32

👁 195 (0,34 dziennie)

ArturRemonty

Bolesławicka, Warszawa (mazowieckie)

Biznes remontowo-wykończeniowa. Działamy na terenie całej Warszawy. Wieloletnie pomiar z przyczyny, któremu jesteśmy liderami w dziedzinie prac remontowych od 10 lat.... więcej »

Dodano 11 marca 2015 13:30

👁 572 (0,2 dziennie)

INSTALATORSTWO SANITARNE OGRZEWANIA I GAZOWE ANDRZEJ GORCZAK

Gdańska 12, Warszawa (mazowieckie)

Firma istnieje od 1979 roku. Realizujemy naprawy, wymianę i konserwację instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazu. Prowadzimy usługi dla wspólnot mieszkaniowych oraz ambasad.

Realizujemy prace w zakresie remontów instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i gazu.

W ofercie mamy, także prace remontowo-budowlane oraz usługi związane z wykonaniem i naprawą instalacji elektrycznych. Posiadamy niezbędne uprawnienia SEP.

Wykonujemy roboty w zakresie:

...... więcej »

Dodano 7 lipca 2016 11:19

👁 1099 (0,47 dziennie)

RAFBUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RAFAŁ ZWIERZYŃSKI

Jutrzenki 3/23, Warszawa (mazowieckie)

Pracownicy Rafbud doradzają w wyborze najlepszych materiałów budowlanych. Zatrudniani przez firmę Rafbud pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie i wykonują obowiązki z dbałością o najmniejsze szczegóły. Firma budowlana Rafbud gwarantuje wsparcie podczas zakupu niezbędnych w czasie remontu artykułów budowlanych oraz ich późniejszy transport. Początkowy kosztorys eksperci firmy Rafbud przygotowują całkowicie za darmo. Rafbud to firma budowlana oferująca remonty w Warszawie. Rafbud to doświadc ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2021 13:29

👁 101 (0,16 dziennie)

Uslugi remontowe

ALDOM

Leśna 16, Zalesie górne, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma istnieje na rynku budowlanym, na jakim posiadamy doświadczenie, jakie umożliwia nam zastrzec naszym klientom sfinalizowanie nader znacznego standardu usług. Jednocześnie nasza spółka jest w stanie zagwarantować obsługiwanie zarówno klientów indywidualnych a w tym samym czasie klientów biznesowych na każdym etapie zarówno konstruowania budynków jak też monitorowania już zbudowanych budynków w zakresie między innymi przeglądów stanu technicznego.
W tym samym czasie nasza firm... więcej »

Dodano 25 lipca 2017 13:44

👁 584 (0,3 dziennie)

Magdziarz24 Przeglądy Gazowe

ul. Pilchowicka 7/2, Warszawa (mazowieckie)

Firma Magdziarz Warszawa oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne. Wykonuje roboty hydrauliczne na obszarze Warszawy i okolic. Instalacje wykonywane są z naciskiem na detale, tak aby mogły one mieć zastosowanie przez lata. Ponadto firma zapewnia bardzo zachęcające ceny swoich prac!... więcej »

Dodano 27 marca 2018 15:31

👁 556 (0,32 dziennie)

Przedsiębiorstwo Budowlane - układanie kostki

Kr-Instal

Osiedlowa 68, Stare Babice, Warszawa (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Kr-instal.pl z miejscowości Stare Babice koło Warszawy oferuje wszystkim swoim klientom profesjonalne usługi w ramach realizacji przyłączy wodno-kanalizacyjne, robót ziemnych różnych typów oraz układania kostki.

W zakres wykonywanych usług wchodzi: budowanie przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych do domów wolno stojących. wielorodzinnych oraz budynków , rozbudowa sieci kanalizacyjnych, układanie kostki, a także roboty ziemne.

Firma kieruje swoje usługi do k... więcej »

Dodano 2 lutego 2016 14:40

👁 1170 (0,47 dziennie)

Hydraulik 24h Warszawa

Warszawa, Warszawa (mazowieckie)

Warto korzystać z miarodajnych działań, jakie są nam zagwarantowane. I dobrze jest wtrącić o tym, że hydraulika wydaje się być niesłychanie istotna w stworzonym przez nas życiu. To naturalnie dzięki niej jesteśmy w stanie normalnie działać. Na pewno bez niej byłoby niezwykle trudno. I przyzwoicie jest wskazać, że ona opiera się na wykorzystywaniu rzeczowych układów hydraulicznych. To one są w stanie w znacznej większości decydować o tym, w jaki sposób wygląda użycie takiej hydrauliki. A przy tym ...... więcej »

Dodano 27 maja 2019 06:58

👁 152 (0,12 dziennie)

Remonty Warszawa

Usługi Stolarsko - Budowlane

Malużyn, Ościsłowo, Warszawa (mazowieckie)

Firma działa na terenie Warszawy i okolic od roku 2005. Wykonujemy usługi dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Jeśli chcesz sprawdzić naszą ofertę umów się na spotkanie z naszym kosztorysantem. Usługa wyceny jest bezpłatna.... więcej »

Dodano 10 marca 2013 10:29

👁 1315 (0,37 dziennie)