Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

7 listopada 2012 07:36
👁 1368 (0,34 dziennie)

SOLAR

Szkolenia BHP

KONTAKT

SOLAR

Szkolenia BHP

ul. Skarbka z Gór
03287 Warszawa, mazowieckie

NIP: 9661535406

MAPA
O NAS

Filarem działań reklamującej się na danym portalu warszawskiej firmy SOLAR są profesjonalne usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Mający właściwe kwalifikacje eksperci parają się organizacją okresowych szkoleń bhp dla pracodawcy, a ponadto dla stanowisk administracyjno – biurowych. Sporządzają dokumenty dotyczące oceny ryzyka zawodowego i pomagają w realizowaniu badań lekarskich.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SOLAR Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

BHP-Partner

Centrum usług BHP

Szczytowa 10e, Łomianki (mazowieckie)

BHP Partner to profesjonalne usługi BHP mierzone do wymagających klientów. Gwarantujemy kompletną obsługę BHP dla przedsiębiorstw i instytucji, głównie w Warszawie, gdzie znajduje się nasza siedziba. Prowadzimy kursy BHP dla pracobiorców i pracodawców – szkolenia przygotowawcze, okresowe oraz specjalistyczne. Gwarantujemy przystępne opłaty na szkolenia BHP w Warszawie!... więcej »

Dodano 17 marca 2016 09:54

👁 1247 (0,44 dziennie)

BHP Complete PPOŻ

ul.Skoroszewska, Warszawa (mazowieckie)

BHP Complete PPOŻ zajmuje się fachowymi usługami w ramach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej. Gwarantujemy specjalistyczne i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Możemy przygotować naszych zleceniodawców do wizyty ze strony Inspekcji Państwowej Pracy czy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Na życzenie naszych klientów realizujemy też korespondencję z innymi podmiotami. Gwarantujemy bezpieczeństwo i ochronę wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Zapraszamy do kontaktu z ...... więcej »

Dodano 14 maja 2015 08:18

👁 1189 (0,38 dziennie)

BHP Consulting Agnieszka Brykała

Obsługa bhp warszawa

Żytnia 55/12, Warszawa (mazowieckie)

Firma BHP Consulting w Warszawie to zespół z ogromną wiedzą, dużym doświadczeniem profesjonalistów, którzy każdorazowo dopasowują się do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Powierzone zadania realizują na najwyższym poziomie i bez względu czy dla kikuosobowej firmy czy dla korporacji do zadań podchodzą z najwyższą starannością, a w swoich działaniach dążą do poprawy warunków bezpieczeństwa pracy i są w tym niezwykle skuteczni. Są to specjaliści w dziedzinie Szkoleń BHP oraz Obsługi BHP w ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2016 06:22

👁 754 (0,3 dziennie)

Agenda BHP Grzegorz Świerczyński

Wrzeciono 49/17, Warszawa (mazowieckie)

Agenda BHP to renomowana firma specjalizująca się w szkoleniach i usługach BHP oraz Ppoż w Warszawie. Zespół doświadczonych specjalistów zapewnia najwyższej jakości szkolenia, które pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w pracy. Szkolenia wstępne i okresowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.... więcej »

Dodano 22 marca 2023 04:32

👁 39

Futura ośrodek szkoleniowy

ośrodek szkoleniowy

Zielonej Łąki 22, Łomianki (mazowieckie)

Firma Futura BHP trudni się m.in. przeprowadzaniem praktycznych szkoleń BHP po angielsku. Dokładnie wiemy jak profesjonalnie i szybko opracować funkcjonalny oraz oryginalny schemat szkolenia. Nasze najważniejsze atrybuty to taniość, jasne ustalenia, elastyczna umowa. Powierzając przeprowadzanie szkolenia wstępnego bhp w ręce firmy Futura, masz pewność naszych wszelkich starań oraz wyjątkowych wspomnień. Treningi, które przeprowadzamy są pełne ,czyli tyczą się nie jedynie części "teoretycznej" a ...... więcej »

Dodano 2 czerwca 2017 16:02

👁 697 (0,29 dziennie)

Optimum Katarzyna Smolec

Sklep bhp odzież robocza

Świeradowska 47, Warszawa (mazowieckie)

Optimum bhp to internetowa hurtownia i sklep bhp. Polecamy produkty jak odzież robocza, buty robocze, rękawice robocze, artykuły bhp. Obuwie robocze i odzież ochronną dostarczamy w całej Polsce i Europie. Szukasz odzież robocza Warszawa? Nasza hurtownia bhp dostarczy Ci także obuwie ochronne i rękawice czy to skórzane, wzmacniane skórą czy rękawice powlekane. Nasza siedziba jest w Tychach jednak mamy adres do korespondencji i nasze przedstawicielstwo w Warszawie.... więcej »

Dodano 20 listopada 2019 10:23

👁 560 (0,38 dziennie)

BHP Partner Piotr Wielgosz

Szkolenia BHP

ul. Szczytowa, Warszawa, Łomianki (mazowieckie)

Szeroko pojęta obsługa BHP to główne pole funkcjonowania warszawskiego Centrum Szkolenia BHP Partner. Eksperci ośrodka specjalizują się w organizacji szkoleń wstępnych oraz okresowych. Gwarantują pomoc w przygotowywaniu regulaminów bezpieczeństwa pożarowego czy w instalowaniu znaków pożarowych we wszystkich obiektach. Obce nie są im również ćwiczenia akcji ratowniczych. Wśród najnowszych świadczeń znajdziecie szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej.... więcej »

Dodano 6 listopada 2012 11:32

👁 2052 (0,51 dziennie)

BHP Solar

BHP Warszawa

ul. Twórcza 66G, Warszawa (mazowieckie)

Firma SOLAR oferuje kompleksowe usługi w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferujemy obsługę BHP dla firm na terenie miasta Warszawa. Różnorodne doświadczenie wynikające z ponad 10-letniego funkcjonowania w branży zapewnia usługi BHP na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra, dzięki wysokim umiejętnościom prowadzi profesjonalne i interesujące szkolenia BHP w mieście Warszawa. Oferujemy indywidualne i elast ...... więcej »

Dodano 28 listopada 2021 17:10

👁 111 (0,15 dziennie)

PROFIT

Szkolenia BHP i PPOŻ

Stanisława Kulczyńskiego, Warszawa (mazowieckie)

Firma szkoleniowa "Profit" to profesjonalna firma oferująca szkolenia BHP w Warszawie i okolicach (lub w formie samokształcenia w całej Polsce). Korzystne opinie wszystkich klientów oznaczają o fachowym i unikalnym podejściu do każdego szkolenia. Koszty usług przystosowywane są do możliwości klienta i ich zakresu. W ofercie znajduje się również przygotowanie dokumentacji powypadkowej, opracowanie oceny ryzyka zawodowego oraz doradztwo z zakresu BHP. Po więcej informacji zapraszamy na stronę inte ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2015 10:25

👁 1123 (0,36 dziennie)

Usługi BHP Jeannette Fudała

Skarbka z Gór 122 E lok. 47, Warszawa (mazowieckie)

Usługi BHP Jeannette Fudała to mazowiecka firma specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń z pierwszej pomocy w obrębie Warszawy. W ofercie dostępny jest m.in. kurs pierwszej pomocy dla dzieci, kurs pierwszej pomocy EFR oraz kurs Care for Children EFR. Ponadto marka świadczy dodatkowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. Szczegółowe informacje zostały udostępnione na stronie. Szkolenia ratownicze odbywają się na Białołęce w Warszawie. Zakres zajęć jest dopasowywany indywidualnie do uczestników.... więcej »

Dodano 20 lipca 2021 12:15

👁 234 (0,27 dziennie)