Dodaj firmę Zaloguj się

10 lipca 2018 10:03
👁 330 (0,16 dziennie)

Usługi Prawne i Księgowe Spółka z o.o.

KONTAKT

Usługi Prawne i Księgowe Spółka z o.o.

Elektronowa 2
03-219 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Dla kierowców firmy UBER mamy specjalną ofertę. Mamy kilka pakietów, z których możecie skorzystać. Te pakiety są przygotowane w profesjonalny sposób, ale co ważne są bardzo tanie. Wybierając ofertę specjalną każdy kierowca otrzymuje księgowość na bardzo wysokim poziomie. Do tego dokładamy jeszcze pomoc prawnika, który w razie potrzeby będzie reprezentował klienta. To wszystko w bardzo niskiej cenie, która jest korzysta dla jednej jak i drugiej strony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, bo jest naprawdę bardzo dobra. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy w stanie Wam na nie bardzo szybko odpowiedzieć.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.201.97.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Usługi Prawne i Księgowe Spółka z o.o. Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kancelaria Radcy Prawnego Damrawa Muller

Stefana Batorego, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Kancelaria stawia na zadowolenie Klienta uzyskane przez wysoką skuteczność i profesjonalizm działań. Kierując się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług Kancelaria oferuje doradztwo prawne na najwyższym poziomie, oparte na fachowej wiedzy i doświadczeniu.... więcej »

Dodano 15 sierpnia 2013 11:03

👁 3181 (0,82 dziennie)

Kancelaria Prawna Miłosz Smura

Prawnik Miłosz Smura

Karpia 19a/27, Poznań (wielkopolskie)

Radca prawny Miłosz Smura dostarcza fachowe doradztwo prawne dla osób prywatnych oraz firm. Jeżeli szukasz solidnego i uczciwego prawnika, który może pochwalić się niebywałą skutecznością, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania nasza kancelaria prawna. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Dla naszej kancelarii służenie zainteresowanym profesjonalną pomocą prawną, to nie tylko codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2017 18:17

👁 1338 (0,51 dziennie)

Vavicom - biuro rachunkowe Mokotów, Ursynów, Piaseczno, Józefosław

biuro rachunkowe

Kłobucka 23C/U115, Warszawa (mazowieckie)

Kompleksowe usługi księgowe dla firm i osób prywatnych! Jesteśmy zespołem doświadczonych księgowych, gotowych do współpracy z mieszkańcami Warszawy, Piaseczna i Józefosława! Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!... więcej »

Dodano 1 lipca 2021 13:02

👁 132 (0,13 dziennie)

Konto Lex Doradztwo Podatkowe Tomasz Hugues

Doradztwo podatkowe

ul. Aleje Jerozolimskie 133/101, Warszawa (mazowieckie)

Wsparcie w zakresie podatków i księgowości jest konieczne dla sprawnego funkcjonowania każdej firmy. Dlatego też warto nawiązywać współdziałanie w tej kwestii z kancelariami wyspecjalizowanymi w tej dziedzinie. Jedną z nich jest zlokalizowana w Warszawie kancelaria Kontolex, która działa na rynku od 1993 roku. Jej usługi skierowane są zarówno do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dużych firm, działających w kraju jak i poza jej obszarem.... więcej »

Dodano 22 lutego 2018 08:26

👁 650 (0,29 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Mariusz Turek

Jana Pawła II 54, Częstochowa (śląskie)

Radca Prawny Mariusz Turek to profesjonalista w prawie procesowym. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada dużą praktykę w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Przez kilka lat współdziałał z wiodącymi kancelariami w województwie śląskim i małopolskim. Duże doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych przekłada się na jakość współpracy. Radca Prawny Mariusz Turek oferuje porady prawne oraz obsługę prawną z zakresu prawa spółek han ...... więcej »

Dodano 22 września 2021 12:08
Aktualizacja 12 października 2021 16:54

👁 266 (0,29 dziennie)

Kancelaria JKP.legal

Marii Skłodowskiej Curie 22/33, Katowice (śląskie)

Kancelaria JKP.legal znajduje się w Katowicach. Jej zespół tworzą trzy młode i ambitne adwokatki i radczynie prawne. Z usług korzystają głównie przedsiębiorcy, którzy liczą na profesjonalne doradztwo, stałą obsługę prawną, a ponadto reprezentowanie swoich spraw przed sądami i organami administracyjnymi. Kancelaria porusza się w obrębie prawa pracy, prawa ochrony środowiska, handlowego, gospodarczego, podatkowego lub upadłościowego. Zajmuje się również windykacją należności, zamówieniami publiczn ...... więcej »

Dodano 27 maja 2021 07:29

👁 151 (0,14 dziennie)

Konieczny Wierzbicki

Doradztwo dla startupów

Kącik 4, Kraków (małopolskie)

Sprawna kancelaria prawna jest ważnym partnerem przedsiębiorstwa. Kancelaria radców prawnych Michała Koniecznego i Marcina Wierzbickiego posiadająca siedziby w Krakowie oraz Warszawie prowadzi kompleksową obsługę prawną małych i dużych firm w wielu dziedzinach prawa. Do dziedzin prawa, w których specjaliści z tej kancelarii adwokatów i radców prawnych udzielają merytorycznego wsparcia, należą: prawo budowlane, prawo gospodarcze, prawo spółek, prawo w IT, prawo własności intelektualnej czy prawo ...... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2021 07:18
Aktualizacja 2 kwietnia 2021 07:18

👁 266 (0,24 dziennie)

Radca Prawny Gliwice - Kancelaria Prawna INLEGIS Gliwice

Zwycięstwa 14/105, Gliwice (śląskie)

Radca prawny Gliwice pomoże we wszystkim, co związane z firmami i przedsiębiorstwami. Osoby, które zdecydowały się na założenie spółki mogą skorzystać z takiej pomocy. Radca prawny jest w stanie również pomóc przy likwidacji i przekształcaniu spółek. Jeśli jest konieczna pomoc prawna dla firm i spółek to nie ma to czekać. Trzeba jak najszybciej zgłaszać się z tym do specjalisty.... więcej »

Dodano 1 października 2020 06:36

👁 143 (0,11 dziennie)

Adwokat Marcin Oźminkowski - Poznań

Kancelaria Adwokacka

Nowowiejskiego 25/3, Poznań (wielkopolskie)

Marcin Oźminkowski to dobry adwokat, który zarządza swoją kancelarię w Poznaniu. Jego specjalizacją są sprawy rozwodowe, prawo pracy, sprawy rodzinne, a także sprawy spadkowe. Zajmuje się również sprawami związanymi z ZUS-em i wypadkami. Jest nieustannie aktywny w stu procentach w każdy przypadek, nikt nie jest mu obojętny. Udziela profesjonalnej pomocy prawnej każdemu, bez względu na stopień złożoności danej sprawy. To dobry adwokat, na którego zawsze można liczyć. Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 26 lutego 2020 13:58
Aktualizacja 26 lutego 2020 13:58

👁 312 (0,21 dziennie)

Morawski & Wspólnicy

Kancelaria Prawna

Jana Pawła II, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria Morawski & Wspólnicy zajmuje się pełną obsługą prawną i podatkową. Pracujemy dla międzynarodowych korporacji, oraz dla średnich i małych przedsiębiorstw. Naszą specjalnością jest prawo gospodarcze (obsługa spółek), nieruchomości, podatki, sprawy sądowe i arbitrażowe.

Oferujemy wsparcie w takich kwestiach jak: audyt prawny (due diligence), negocjacje i zawieranie transakcji, oraz zapewniamy doradztwo w zakresie prawa spółek, umów, nieruchomości, finansowania, podatków... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2013 09:48

👁 1349 (0,35 dziennie)