Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Dariusz Karasiński Komornik Sądowy

os. Piastowskie 38, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Kancelaria Komornika Sądowego - Dariusza Karasińskiego, z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej świadczy usługi komornicze ściśle z aktualnymi przepisami prawa. Komornik Sądowy Dariusz Karasiński funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych i licytacji, zarówno świadczeń pieniężnych, jak i niepieniężnych. Kancelaria korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, takich jak e-Sąd, Elektroniczny CEPIK, OGNIVO, ePUAP, Komornik S ...... więcej »

Dodano 12 października 2023 07:38

👁 11

Centrum Medyczne Nasmedica

Poselska 68, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Centrum Medyczne Nasmedica powstało w wyniku przekształcenia Praktyki Lekarza Rodzinnego Barbary Kwiecińskiej-Nasher, która udzielała świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej od początku 1999 roku w ramach umowy z NFZ w zakresie lekarza i pielęgniarki rodzinnej. Usługi w zakresach objętych umową są dla korzystających ze świadczeń bezpłatne. Od 16 lutego 2015 świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej udzielane są w nowym budynku przy ul. Poselskiej 68.... więcej »

Dodano 28 września 2023 07:04

👁 16

Galpol Taxi Osobowe Nr 15 Leszek Galejak

3 Maja 1, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

GALPOL TAXI OSOBOWE NR 15 to renomowana firma taksówkarska z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, która swoje usługi oferuje przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, realizując standardowe usługi taksówkarskie oraz niestandardowe zlecenia. W ofercie firmy znajduje się również możliwość wynajęcia taksówki na określony czas.
Firma jest prowadzona przez licencjonowanego taksówkarza z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje profesjonalizm ...... więcej »

Dodano 27 września 2023 06:42

👁 12

PARTYGRAFIA Anita Dudek

Harcerska 18, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Partygrafia oferuje szeroką gamę pamiątek i podziękowań na specjalne okazje, takie jak roczek, komunia czy chrzest. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne magnesy na roczek, drewniane medale pamiątkowe, a także piękne aniołki komunijne dla gości. Oferujemy także metryczki dla dziewczynek ze zdjęciem oraz statuetki na dzień mamy lub jako podziękowanie dla rodziców.... więcej »

Dodano 17 kwietnia 2023 03:24

👁 48

ZooArena Internetowy Sklep zoologiczny

ul. Promykowa 16A, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Sklep zoologiczny Zooarena to miejsce, gdzie każdy entuzjasta zwierząt znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroki wybór produktów dla psów, kotów, gryzoni, ptaków oraz wielu innych zwierzaków. W naszej profesjonalnej ofercie znajdziesz karmy świetnych wytwórców, zabawki, akcesoria do pielęgnacji i dużo innych. Nasi pracownicy to entuzjaści zwierząt, którzy chętnie pomogą Tobie w wyborze poprawnego artykułu. Odwiedź nas w centrum miasta i przekonaj się, jak dużo mamy do zaoferowania.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2023 11:10

👁 79

OnionMachine.pl Projekt S.C.

Trzebisławki 24, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Projekt S.C to nowoczesna firma, która od samego początku działalności zajmuje się projektowaniem oraz produkcją profesjonalnych linii do obierania cebuli. Jest to sprawdzona i godna polecenia marka, która w całym okresie działalności doskonaliła jakość oferowanych usług oraz poszerzała ich ofertę, dzięki czemu mogą sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Główna siedziba przedsiębiorstwa Projekt S.C zlokalizowana jest w miejscowości Trzebisławki 24 w pobliżu Środy ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2022 14:44

👁 68

WUG MB Sp. z o.o.

Paderewskiego 34, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Na stronie wugmb.com można znaleźć informacje na temat oferty polskiego producenta działającego od kilkudziesięciu lat w branży urządzeń grzewczych. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości elementów grzejnych, które powstają z wykorzystaniem nowoczesnej technologii amerykańskiej marki Oakley Industries LTD. Producent dysponuje bogato wyposażonym zakładem przemysłowym oraz zatrudnia doświadczony zespół inżynierów. Klienci mogą zamawiać gotowe elementy grzejne lub wykonane według indywidualny ...... więcej »

Dodano 5 listopada 2021 11:44

👁 208 (0,27 dziennie)

SZPITAL MEDICUS BONUS

Armii Poznań 3, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Jeśli konieczne jest leczenie chorób żył to SZPITAL MEDICUS BONUS jest w stanie pomóc każdemu z pacjentów. Wiele osób bagatelizuje problemy z żyłami traktując to, jako defekt kosmetyczny. Niestety, ale to jest bardzo poważna choroba, dlatego nie można jej w taki sposób traktować. My wiemy jak pomagać pacjentom, którzy od dawna mają problemy z żylakami, dlatego wszystkich po pomoc do nas już teraz zapraszamy.... więcej »

Dodano 23 września 2021 09:00

👁 145 (0,18 dziennie)

L.W.P. "ROMAR"

Kilińskiego 12, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Akcesoria przeciwodleżynowe, Aparatura do fizjoterapii, Drabinki gimnastyczne, fotele gamingowe, Fotele ginekologiczne, Fotele kosmetyczne, Kombajny kosmetyczne, koncentratory tlenu, Krzesła do masażu, Kształtki rehabilitacyjne, lampy bakteriobójcze, Lampy kosmetyczne, Lustra korekcyjne, Łóżka rehabilitacyjne, Łóżka szpitalne, Materace rehabilitacyjne, Maty rehabilitacyjne, Meble do gabinetów lekarskich, Meble kosmetyczne, Mobilne łóżka terapeutyczne, Przyrządy do nauki chodzenia, Składane stoły ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 06:46

👁 135 (0,15 dziennie)

Eco-Cars Poland

Pławce 20, Pławce, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Eco-Cars Poland z siedzibą w miejscowości Pławce w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją innowacyjnych, ekologicznych pojazdów. W działaniach stawiamy na technologię hybrydową oraz rozwiązania chroniące środowisko. W naszej ofercie znaleźć można także maszyny takie jak aparaty zasypowe, myjki i specjalistyczne pojazdy nowe bądź używane. Sprzedajemy również części zamienne do śmieciarek, zamiatarek i myjek. Gwarantujemy współpra ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2021 11:48

👁 230 (0,24 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia