Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

OnionMachine.pl Projekt S.C.

Trzebisławki 24, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Projekt S.C to nowoczesna firma, która od samego początku działalności zajmuje się projektowaniem oraz produkcją profesjonalnych linii do obierania cebuli. Jest to sprawdzona i godna polecenia marka, która w całym okresie działalności doskonaliła jakość oferowanych usług oraz poszerzała ich ofertę, dzięki czemu mogą sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Główna siedziba przedsiębiorstwa Projekt S.C zlokalizowana jest w miejscowości Trzebisławki 24 w pobliżu Środy ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2022 15:44

👁 20

WUG MB Sp. z o.o.

Paderewskiego 34, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Na stronie wugmb.com można znaleźć informacje na temat oferty polskiego producenta działającego od kilkudziesięciu lat w branży urządzeń grzewczych. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości elementów grzejnych, które powstają z wykorzystaniem nowoczesnej technologii amerykańskiej marki Oakley Industries LTD. Producent dysponuje bogato wyposażonym zakładem przemysłowym oraz zatrudnia doświadczony zespół inżynierów. Klienci mogą zamawiać gotowe elementy grzejne lub wykonane według indywidualny ...... więcej »

Dodano 5 listopada 2021 12:44

👁 165 (0,42 dziennie)

SZPITAL MEDICUS BONUS

Armii Poznań 3, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Jeśli konieczne jest leczenie chorób żył to SZPITAL MEDICUS BONUS jest w stanie pomóc każdemu z pacjentów. Wiele osób bagatelizuje problemy z żyłami traktując to, jako defekt kosmetyczny. Niestety, ale to jest bardzo poważna choroba, dlatego nie można jej w taki sposób traktować. My wiemy jak pomagać pacjentom, którzy od dawna mają problemy z żylakami, dlatego wszystkich po pomoc do nas już teraz zapraszamy.... więcej »

Dodano 23 września 2021 11:00

👁 116 (0,26 dziennie)

L.W.P. "ROMAR"

Kilińskiego 12, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Akcesoria przeciwodleżynowe, Aparatura do fizjoterapii, Drabinki gimnastyczne, fotele gamingowe, Fotele ginekologiczne, Fotele kosmetyczne, Kombajny kosmetyczne, koncentratory tlenu, Krzesła do masażu, Kształtki rehabilitacyjne, lampy bakteriobójcze, Lampy kosmetyczne, Lustra korekcyjne, Łóżka rehabilitacyjne, Łóżka szpitalne, Materace rehabilitacyjne, Maty rehabilitacyjne, Meble do gabinetów lekarskich, Meble kosmetyczne, Mobilne łóżka terapeutyczne, Przyrządy do nauki chodzenia, Składane stoły ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 08:46

👁 94

Eco-Cars Poland

Pławce 20, Pławce, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Eco-Cars Poland z siedzibą w miejscowości Pławce w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją innowacyjnych, ekologicznych pojazdów. W działaniach stawiamy na technologię hybrydową oraz rozwiązania chroniące środowisko. W naszej ofercie znaleźć można także maszyny takie jak aparaty zasypowe, myjki i specjalistyczne pojazdy nowe bądź używane. Sprzedajemy również części zamienne do śmieciarek, zamiatarek i myjek. Gwarantujemy współpra ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2021 13:48

👁 157 (0,26 dziennie)

Zabezpieczenia antywłamaniowe

PHU ELKO Grzegorz Kochański

Os. Jagiellońskie 24/34, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Firma PHU ELKO Grzegorz Kochański powstała w trosce o promowanie ekologicznych rozwiązań. Przedmiotem jej oferty jest montaż układów fotowoltaicznych, które produkują energię elektryczną z fotonów znajdujących się w promieniach słonecznych. Instalacja takich systemów uniezależnia gospodarstwo od konieczności czerpania z dostaw z sieci. Ekipa proponuje też wykonanie sieci komputerowych, uruchomienie monitoringu czy stworzenie dyskretnego okablowania w budynku.... więcej »

Dodano 2 listopada 2020 13:55

👁 188 (0,25 dziennie)

Wózki widłowe sprzedaż/wynajem

UTB Polska

Chwałkowo 22B, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wózków widłowych.
Sprzedaż i wynajem
Najwyższa jakość i bardzo szybki serwis.

Wejdź na stronę i sprawdź jakie wózek będzie idealny do twoich potrzeb.... więcej »

Dodano 22 lipca 2020 16:07

👁 215 (0,25 dziennie)

Urządzenia Transportu Bliskiego

UTB Polska – Wózki Widłowe

Chwałkowo 22B, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Posiadamy szeroką ofertę nowych i używanych wózków widłowych. Prowadzimy wynajem, sprzedaż a także możliwość serwisowania sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.... więcej »

Dodano 4 czerwca 2020 12:28

👁 158 (0,17 dziennie)

Hurtownia Chemii Gospodarczej

B2B Connections Sp. z o.o.

Rolna 4, Łękno, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Zajmujemy się dystrybucją środków piorących chemii niemieckiej w całej Polsce. Sprzedaż hurtowa dotyczy głównie produktów wiodących marek na rynku europejskim takich jak: Persil, Ariel, Dreft, Dato Softlan, Weisser Riese, Vizir, Perwoll, Coral. Wysoka jakość produktów oraz stała dostępność towarów – zapewnia naszym klientom szybkie realizacje zamówień. Wieloletnie doświadczenie, trwała i regularna współpraca z naszymi kontrahentami z Belgii, Holandii i Niemiec pozwala uzyskać najniższe ceny dl ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2020 11:10
Aktualizacja 8 kwietnia 2020 11:16

👁 261 (0,27 dziennie)

Oświetlenie akcentujące - Lena Lighting

Kórnicka 52, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Lena Lighting od 1989 roku oferuje oświetlenie ledowe o wysokiej jakości. Na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych jesteśmy od 2005 roku jako polski producent. Lena Lighting jest specjalistą w branży, ponieważ korzystamy z wiedzy naukowców oraz rozwiniętej technologii. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces powstawania lamp i systemów oświetleniowych LED: projekt, konstrukcję, testy i produkcję. Oferta zawiera między innymi oświetlenie architektoniczne, przemysłowe oraz drogowe. Posiadamy ...... więcej »

Dodano 24 marca 2020 09:00
Aktualizacja 24 marca 2020 09:01

👁 453 (0,46 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia