Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Implant-dent

Żerków

Żółków 16 B, Żerków (wielkopolskie)

Stomatologia to nie tylko zdrowe zęby. To również odbudowy protetyczne i implantologiczne.
 
Współczesne oczekiwania NASZYCH Pacjentów są dla nas najważniejsze. Dla Państwa zdobywamy wiedzę na licznych kursach i wykładach zyskując Państwa zaufanie.
 
Nowoczesność w naszym gabinecie to nie tylko sprzęt. To współpraca ręki chirurga z nowoczesną technologią, biomateriałami i firmami znanymi na całym świecie.
 
Doświadczenie i wiedza pozwalają realizować najbardziej skomplikowane procedury implantol ...... więcej »

Dodano 21 lipca 2023 11:44

👁 12

Kopalnia kruszywa naturalnego SIERSZEW

Sierszew 20, Sierszew, Żerków (wielkopolskie)

Kopalnia kruszywa naturalnego SIERSZEW oferuje wysokiej jakości surowce na potrzeby odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Kruszywo stosowane jest w produkcji betonu, mieszanek cementowych, klejów, a ponadto podsypek, nasypów i niwelacji terenu. W ofercie dostępny jest żwir, piasek, pospółka i ziemia z nasypu. W zakres świadczonych usług wchodzi transport kruszywa specjalistycznymi pojazdami. Dzięki wieloletniej, sięgającej 2000 roku działalności w branży i doskonałej znajomości potrzeb ...... więcej »

Dodano 11 listopada 2021 10:13

👁 135 (0,2 dziennie)

PIMA-AGRO S.C.

Sklep internetowy z częściami do maszyn rolniczych PIMA-AGRO

Dobieszczyzna 110, Żerków (wielkopolskie)

Firma PIMA-AGRO zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości części zamiennych do maszyn rolniczych. W szerokim asortymencie sklepu internetowego można znaleźć wiele części do maszyn rolniczych, m.in. pługi, kultywatory, brony talerzowe, brony aktywne, głębosze, maszyny okopowe, maszyny zielonkowe. W ofercie znaleźć można części do kombajnów zbożowych (CASE, CLAAS, JOHN DEERE, LAVERDA, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND), opony rolnicze, filtry oraz oleje. W ofercie firmy PIMA-AGRO znaleźć można części pr ...... więcej »

Dodano 30 kwietnia 2021 12:36

👁 232 (0,26 dziennie)

PIMA-AGRO S.C.

Bruder - sklep z zabawkami

Dobieszczyzna 110, Żerków (wielkopolskie)

Nasz sklep internetowy oferuje sprzedaż zabawek niemieckiej marki Bruder. W ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment zabawek, w tym maszyny rolnicze, traktory, koparki, wozy strażackie i ratunkowe, samochody osobowe i wiele innych. Zabawki marki Bruder wyróżniają się na tle konkurencji niepowtarzalnym designem. Pojazdy są odpowiednikiem oryginału. Tworzone są w skali 1:16. Do produkcji używane są materiały najwyższej jakosci, co gwarantuje długoletnie użytkowanie i odporność na wszelkie us ...... więcej »

Dodano 28 kwietnia 2021 12:13

👁 188 (0,21 dziennie)