Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Card Store s.c.

Wojska Polskiego 23c, Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

Warhammer to najpopularniejsza gra figurkowa na świecie, której uniwersum przeniesiono również jako RPG tradycyjne i komputerowe, na ekrany filmowe czy karty książek. Pełną ofertę przeznaczonych do niej akcesoriów jej fani znajdą w sklepie Card Store. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Mamy przystępne ceny i wysyłamy zamówienia powyżej 350 złotych za darmo.... więcej »

Dodano 1 grudnia 2021 08:58

👁 156 (0,17 dziennie)

Twist Yacht

Skokowska 8, Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

Rejs jachtem po morzu można sobie zafundować nawet wtedy, gdy nie jest się właścicielem żadnej jednostki – dzięki ofercie Twist Yacht, producenta łodzi żaglowych. Propozycja czarteru jachtów na Bałtyk obejmuje zarówno wynajem samej żaglówki, jak i opcję z pełną obsługą. Ta druga forma skierowana jest do osób nieposiadających uprawnień sternika morskiego. Łodzie Twist są wyposażone w systemy nawigacyjne i nowoczesne rozwiązania ułatwiające sterowanie, nie brakuje też udogodnień w postaci rolerów ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2021 12:03

👁 296 (0,24 dziennie)

Tuli Otuli

Wojska Polskiego 58/2A, Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

Dla każdego rodzica dobro jego dziecka niewątpliwie jest najważniejsze! Doskonale z tego zdajemy sobie sprawę i dbając o komfort dzieci oferujemy państwu najwyższej jakości akcesoria pomocne w pielęgnacji waszych pociech. W naszej ofercie znajdziecie państwo między innymi chusteczki muślinowe, pieluchy bambusowe czy też podkład na przewijak. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego sklepu dla najmłodszych.... więcej »

Dodano 29 lipca 2020 17:24

👁 251 (0,18 dziennie)

Mazurski Ogród

Ignacego Łukasiewicza 2/2, Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

Projektowanie ogrodów w Ełku to nasza główna propozycja. Konsultujemy układ nowego ogrodu na bezpłatnych konsultacjach. Działamy kompleksowo. To znaczy, że po założeniu ogrodu możemy pielęgnować zieleń, robić porządki sezonowe, dostarczać kruszywa dekoracyjne. Mamy bardzo korzystne cenowo pakiety abonamentowe, szczególnie istotne dla stałych klientów.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2019 12:20

👁 355 (0,22 dziennie)