Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Twój Stomatolog

Kościuszki 98, Czarnków (wielkopolskie)

Twój Stomatolog - Profesjonalna Opieka Stomatologiczna w Czarnkowie

Zapraszamy do naszej nowoczesnej przychodni stomatologicznej w Czarnkowie, gdzie dbamy o pełne zadowolenie naszych pacjentów poprzez kompleksową diagnostykę oraz wykorzystanie nowoczesnej aparatury stomatologicznej najwyższej jakości.

Nowoczesna Aparatura Stomatologiczna:
Jesteśmy świadomi, że świadczenie usług najwyższej jakości wymaga użycia nowoczesnego sprzętu. Nasza przychodnia dysponuje zaawansowaną aparaturą, taką jak u ...... więcej »

Dodano 13 grudnia 2023 09:06

👁 17

NAVI Polska

Pogodna 12, Czarnków (wielkopolskie)

Firma, będąca pionierem w dziedzinie agrotechnologii, prezentuje zaawansowane nawigacje rolnicze, rewolucjonizując tradycyjne metody uprawy. Dzięki naszym innowacyjnym stacjom RTK oraz systemowi precyzyjnego mapowania plonu, rolnicy zyskują nieograniczone możliwości optymalizacji procesów. Monitorowanie tras maszyn rolniczych na najwyższym poziomie dokładności i zbieranie danych o plonach na poziomie pól umożliwiają ścisłe dostosowanie strategii uprawy. Nasze rozwiązania nie tylko zwiększają efe ...... więcej »

Dodano 2 grudnia 2023 09:10

👁 19

Rzeczoznawstwo Majątkowe Marek Kawka

Akacjowa 11, Lubasz, Czarnków (wielkopolskie)

Rzeczoznawstwo Majątkowe Marek Kawka to firma specjalizująca się w usługach wyceny nieruchomości i doradztwa ekonomicznego. Nasza firma skupia się na precyzyjnym i rzetelnym określaniu wartości nieruchomości, zarówno pod kątem rynkowym, jak i technicznym. Świadczymy pełną gamę usług w dziedzinie wyceny nieruchomości. Dzięki naszym technikom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie określić wartość nieruchomości z najwyższą dokładnością, niezależnie od jej rodzaju i przeznaczenia. Zajmujemy się równie ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2023 09:45

👁 43

LULUM.PL

Odzież z nadrukami

Sikorskiego 22, Czarnków (wielkopolskie)

Chcesz aby każdy wiedział, że jesteś fanem Twojego ulubionego anime? Teraz możesz to pokazać światu dzięki Lulum.pl! Nasza kolekcja koszulek z motywami z anime to doskonały sposób na wyrażenie swoich zainteresowań i uczuć poprzez modę. Wybierając nasze koszulki, wybierasz nie tylko ubranie, ale także formę wyrazu siebie i swojej osobowości. Stwórz swoją modową opowieść z naszymi fajnymi koszulkami, które podkreślą Twoje miłość do ulubionego anime! Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj! Ciesz się wyma ...... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2023 09:22

👁 41

Lektor Personalny

Wiejska 2, Czarnków (wielkopolskie)

Firma edukacyjna Lektor Personalny oferuje korepetycje oraz lekcje indywidualne online. Zakres nauczania obejmuje przedmioty takie jak matematyka, język angielski, język polski, nauki ścisłe i inne. Lektor Personalny umożliwia kompleksowe przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty, matury, ale również nauczenie się biegłego posługiwania językiem obcym.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2022 08:11

👁 59

Kantor Czarnków

Plac Pułkownika Bartoszka 4, Czarnków (wielkopolskie)

Poszukujesz sposobu na ekspresową wymianę waluty po atrakcyjnym kursie? Skorzystaj z usług Kantoru Wymiany Walut Czarnków. Gwarantujemy fachową obsługę i w 100% bezpieczną transakcję. Jesteśmy otwarci na negocjowanie kursów przez klienta. Zadzwoń do nas lub odwiedź nasz punkt aby poznać szczegóły.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2019 10:00

👁 453 (0,24 dziennie)

EUROPAK Producent Opakowań

ul. Ceramiczna 3, Czudec, Czarnków (wielkopolskie)

Europak to marka, która od 1996 roku specjalizuje się w produkcji przeróżnego typu opakowań. Doświadczenie, terminowość, rzetelne podejście do każdego Klienta - oto, na co są w stanie Państwo liczyć, korzystając z profesjonalnych usług Europak. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz do bezpośredniej współpracy.... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2018 04:17

👁 886 (0,4 dziennie)

IPM

Pestkownica - miejsce na szkolenia

Pestkownica, Kuźnica Żelichowska, Czarnków (wielkopolskie)

Pestkownica - jest to hotel znajdujący się nad jeziorem, zapewniający wypoczynek swoim pensjonariuszom. U nas sezon twa cały rok. Oferujemy różne atrakcje latem oraz zimą, np. basen z podgrzewaną wodą oraz różne zajęcia typu gra w tenisa na korcie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wieczory można spędzić oglądając niebo w obserwatorium astronomicznym.Oprócz tego w okolicy dostępnych jest wiele różnych atrakcji np. park linowy oraz inne zajęcia, które pozwolą miło spędzić czas.
... więcej »

Dodano 8 lipca 2016 11:33

👁 992 (0,35 dziennie)