Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Lektor Personalny

Wiejska 2, Czarnków (wielkopolskie)

Firma edukacyjna Lektor Personalny oferuje korepetycje oraz lekcje indywidualne online. Zakres nauczania obejmuje przedmioty takie jak matematyka, język angielski, język polski, nauki ścisłe i inne. Lektor Personalny umożliwia kompleksowe przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty, matury, ale również nauczenie się biegłego posługiwania językiem obcym.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2022 09:11

👁 33

Kantor Czarnków

Plac Pułkownika Bartoszka 4, Czarnków (wielkopolskie)

Poszukujesz sposobu na ekspresową wymianę waluty po atrakcyjnym kursie? Skorzystaj z usług Kantoru Wymiany Walut Czarnków. Gwarantujemy fachową obsługę i w 100% bezpieczną transakcję. Jesteśmy otwarci na negocjowanie kursów przez klienta. Zadzwoń do nas lub odwiedź nasz punkt aby poznać szczegóły.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2019 11:00

👁 426 (0,27 dziennie)

EUROPAK Producent Opakowań

ul. Ceramiczna 3, Czudec, Czarnków (wielkopolskie)

Europak to marka, która od 1996 roku specjalizuje się w produkcji przeróżnego typu opakowań. Doświadczenie, terminowość, rzetelne podejście do każdego Klienta - oto, na co są w stanie Państwo liczyć, korzystając z profesjonalnych usług Europak. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz do bezpośredniej współpracy.... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2018 06:17

👁 848 (0,45 dziennie)

IPM

Pestkownica - miejsce na szkolenia

Pestkownica, Kuźnica Żelichowska, Czarnków (wielkopolskie)

Pestkownica - jest to hotel znajdujący się nad jeziorem, zapewniający wypoczynek swoim pensjonariuszom. U nas sezon twa cały rok. Oferujemy różne atrakcje latem oraz zimą, np. basen z podgrzewaną wodą oraz różne zajęcia typu gra w tenisa na korcie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wieczory można spędzić oglądając niebo w obserwatorium astronomicznym.Oprócz tego w okolicy dostępnych jest wiele różnych atrakcji np. park linowy oraz inne zajęcia, które pozwolą miło spędzić czas.
... więcej »

Dodano 8 lipca 2016 13:33

👁 964 (0,38 dziennie)