Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka Zarządzanie Nieruchomościami Martyna Weiskopf

Jarzębinowa 6, Kłecko (wielkopolskie)

Kancelaria Adwokacka Martyna Weiskopf koncentruje się na prawie bankowym i finansowym, świadcząc pomoc prawną w sprawach związanych z WIBOREM. Obsługuje klientów korporacyjnych, oferując analizę dokumentacji, przygotowywanie umów, prowadzenie postępowań egzekucyjnych oraz reprezentację przed organami i sądami. Kancelaria współpracuje również przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych z prawnikiem specjalizującym się w prawie cywilnym. Martyna Weiskopf zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości na ...... więcej »

Dodano 19 marca 2024 11:58

👁 40

Alfako Sp. o.o.

Sklep z nagrzewnicami

Czerniejewska 52, Kłecko (wielkopolskie)

Zajmujemy się sprzedażą nagrzewnic powietrza. Mamy również przemysłowe kurtyny powietrzne oraz paleniska grillowe w ofercie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Przygotowaliśmy produkty zarówno do firmy, jak i także do domu. Sprawdźcie nas.... więcej »

Dodano 20 października 2020 13:50

👁 216 (0,16 dziennie)

ptr-bhp

Sprzedaż hurtowa i detaliczna odzieży i art. BHP.

spacerowa 17, Kłecko (wielkopolskie)

Nasza firma zajmuje się sprzedaą hurtową oraz detaliczną rónorakich produktów BHP. W naszym bogatym asortymencie znaleźć mona produkty takie jak: rękawice, buty robocze, akcesoria bhp, kamizelki, kurtki.

Cały nasz asortyment został podzielony na kilka podstawowych kategorii, ochrona głowy, okulary, akcesoria, rękawice, obuwie robocze oraz odziez robocza. Przedział cenowy produktów jest bardzo duzy, dzięki czemu kazdy klient detaliczny jak równiez hurtowy znajdzie produkty w takie, jakich... więcej »

Dodano 22 listopada 2016 13:51

👁 1719 (0,62 dziennie)