Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pracownia psychologiczna SuperEgo

Pracownia psychologiczna SuperEgo

Plac Niepodległości 1, Konin (wielkopolskie)

Dla osób, które przeżyły traumę nasza Pracownia psychologiczna SuperEgo oferuje fachową pomoc. Na traumę stosujemy metodę terapii EMDR. Jest to leczenie przy pomocy ruchu gałek ocznych. Zachęcamy do kontaktu osoby, które mają poważne problemy po rozstaniu z partnerem czy są ośmieszane publicznie. Nasz psycholog konin bardzo chętnie zajmuje się takimi przypadkami i Wam pomożemy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich.... więcej »

Dodano 20 września 2022 08:03

👁 53

Climati-sklep.pl

Climati-sklep.pl

Ślesińska 7, Konin (wielkopolskie)

Climati to sklep internetowy zapewniający swoim klientom szeroki wybór urządzeń z branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, a także rekuperacji. W ofercie znaleźć więc można pompy ciepła, wentylatory czy klimatyzatory w atrakcyjnych cenach. Większość produktów od Climati dostępna jest od ręki, a także ma pięcioletnią gwarancję. Sprawdź więc już dziś ich ofertę!... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2022 04:49

👁 51

Psycholog Beata Sareło

Psycholog Beata Sareło

Kwiatkowskiego 1, Konin (wielkopolskie)

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia psychologicznego? Sprawdź ofertę Beaty Sareło! Ta wykwalifikowana i doświadczona psycholog oraz psychoterapeuta zapewnia usługi z zakresu poradnictwa psychologicznego, terapii rodzin oraz psychoterapii dla dorosłych, par i małżeństw. Wszystko to z zapewnioną przyjazną atmosferą oraz indywidualnym podejściem. Gabinet działa w Koninie.... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2022 06:49

👁 84

Spawanie i ślusarstwo

VENTOZ

Krzymowska 2, Brzeźno, Konin (wielkopolskie)

Sprawdzamy się w pracach ślusarskich, spawalniczych i konserwacyjnych, ale również posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Wykonujemy montaż i demontaż linii produkcyjnych oraz konserwację urządzeń produkcyjnych.... więcej »

Dodano 5 kwietnia 2022 13:57

👁 124 (0,5 dziennie)

Nieruchomości

Mieszkania Pod Klucz

Nadwarciańska 16, Konin (wielkopolskie)

Znajdujemy nieruchomości atrakcyjne pod względem lokalizacji, komunikacji i infrastruktury. Przeprowadzamy remonty i planujemy przestrzeń we współpracy z projektantami wnętrz. W ten sposób tworzymy funkcjonalne i przytulne mieszkania dla ludzi, którzy szukają środowiska pełnego życia, komfortu i wygody.... więcej »

Dodano 5 kwietnia 2022 09:34

👁 142 (0,57 dziennie)

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Jowisz S.C.

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Jowisz S.C.

3 Maja 15, Konin (wielkopolskie)

W Koninie znajduje się przychodnia Jowisz. Wykonywane są tutaj zabiegi związane z medycyną naturalną np. typowanie metaboliczne - odchudzanie, ziołolecznictwo. Poza tym w placówce jest gabinet stomatologiczny. Lekarz wykonuje np. leczenie i usuwanie zębów, wybielanie zębów, leczenie nadwrażliwości zębów. Pacjenci mogą skorzystać również z poradni internistycznej.... więcej »

Dodano 5 marca 2022 07:00

👁 70

Bajka Hotel & Resort

Klasztorna 5, Grodziec, Konin (wielkopolskie)

Hotel Bajka oferuje swoim gościom spokój oraz krystalicznie czyste powietrze. To miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Sprawdź ofertę stylowych pokoi w kameralnym hotelu oraz w Villi Bajka w doskonałej lokalizacji. To także najlepsze pola camperowe i pola namiotowe, beach bar gastro oraz wodne atrakcje. Nad zatoką możesz zorganizować eventy, plażowanie oraz pływanie łódką lub motorówką. Hotel to najlepsze miejsce na organizację spotkań i konferencji, pikników firmowych oraz spotkań integracyjnyc ...... więcej »

Dodano 1 marca 2022 13:34

👁 78

MP Friends Mikołaj Dąbrowski

Kremowa 1a, Paprotnia, Konin (wielkopolskie)

Oferujemy największy wybór ubranek dla dziewczynek. W naszym sklepie internetowym MP Friends Mikołaj Dąbrowski klienci mogą zamówić komplety dla dziewczynek. Jeśli chcecie kupić modne i stylowe ubrania w bardzo przystępnych cenach to u nas możecie to wszystko dostać. Jesteśmy bardzo dobrze zaopatrzeni w najlepszej klasy ubrania. Na pierwszym miejscu nasz sklep www stawia jakość i zadowolenie klientów.... więcej »

Dodano 30 grudnia 2021 08:10

👁 64

LOCH - Andrzej Loch

LOCH - Andrzej Loch

Elżbiety Drużbackiej 3, Konin (wielkopolskie)

Loch jest firmą sprzedającą materiały budowlane. Oferuje głównie blachy pomostowe, blachy, siatki, stal ciągnioną, żaro- i kwasoodporną. Ponadto w ofercie znajduje się stal narzędziowa, metale nieżelazne oraz stal czarna. Część towarów trafia na promocje. Na stronie sprzedawcy klienci mogą zapoznać się przeszłymi realizacjami, a także skorzystać obecnego z kalkulatora mas.... więcej »

Dodano 4 grudnia 2021 06:48

👁 101 (0,27 dziennie)

Audyt Nieruchomości

Świadome Kupowanie

Lawendowa 2, Konin (wielkopolskie)

Planujesz zakupić nieruchomość? Zleć nam jej inspekcję. Przeprowadzony audyt wskaże wszelkie nieścisłości i wady, które mogą znacząco wpłynąć na koszty utrzymania lub remontu, a w ostateczności pomoże podjąć decyzję nabycia obiektu.... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 10:39

👁 104 (0,27 dziennie)

Strona 1 z 12

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia