Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Stacja BIO sp. z o.o.

Miejscowość Tajęcina 2M, Krajenka (wielkopolskie)

Pestki dyni będące doskonałym źródłem cynku czy olej z czarnuszki posiadający działanie prozdrowotne – to przykłady produktów, jakie znajdziemy w sklepie StacjaBIO. Oferuje on zdrową żywność, którą warto włączyć do swojej diety. Jego asortyment pochodzi od sprawdzonych dostawców, a w przypadku np. nasion czy orzechów, pakowany jest w duże, ekologiczne, papierowe opakowania.... więcej »

Dodano 21 lutego 2022 05:56

👁 177 (0,3 dziennie)

Onyks Marian Galewski

ONYKS - pogrzeby Krasnystaw na wysokim poziomie

Kościelna 8, Krasnystaw, Krajenka (wielkopolskie)

Każdego z nas dotyka strata bliskiej osoby, przez którą nie jesteśmy w stanie pozbierać myśli. Z pomocą przychodzi nasza firma pogrzebowa krasnystaw ONYKS oferująca profesjonalne pogrzeby krasnystaw na terenie całego województwa lubelskiego. Wiemy, jak ciężko jest przejść przez wszelkie formalności związane z ceremonią pogrzebową. Dlatego też oferujemy pomoc w wypełnieniu dokumentów, sprowadzeniu ciała z domu, jak i ze szpitala oraz ubioru zmarłego. Dysponujemy wysokiej jakości samochodami, któr ...... więcej »

Dodano 11 czerwca 2021 10:54

👁 143 (0,17 dziennie)

MK SEATS

Nad Rzeką 5, Skórka, Krajenka (wielkopolskie)

Specjalistyczne fotele oferowane przez MK Seats są idealnie dopasowane do potrzeb każdego pracownika. Dzięki zastosowaniu regulowanych podłokietników i zagłówków oraz możliwości ustawienia podpory lędźwiowej siedzenia są bardzo wygodne i odciążają kręgosłup. Fotele do autobusów, maszyn budowlanych czy dźwigów mają także zainstalowany amortyzator redukujący drgania. W ofercie firmy znajdują się również części zamienne do foteli, obrotnice, szyny oraz kolumny i podstawy.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 09:20

👁 168 (0,17 dziennie)

KRAS Wojciech Krasnodębski

Dworcowa 6A, Krajenka (wielkopolskie)

Jeśli poszukujecie Państwo odpowiedzialnej firmy w kwestii kredytów finansowych stanowczo polecamy doradztwo od krasfinanse.pl. Jest to firma z wielkimi możliwościami oraz bardzo dobrym zakresem pracy na co dzień. Dzięki krasfinanse.pl będziecie mogli otrzymać pełne wsparcie jakie może dać doradca finansowy w dzisiejszych czasach. Gorąco polecamy.... więcej »

Dodano 14 czerwca 2019 07:03

👁 296 (0,19 dziennie)