Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Biuro Rachunkowe OFFICIUM

Księgowość | Usługi księgowe | Księgowa online

Rawicka 5, Krotoszyn (wielkopolskie)

Nasze biuro rachunkowe to profesjonalny partner. Nasza oferta obejmuje prowadzenie rozliczeń w różnych formach, w tym podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz obsługę ZUS. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam dostarczać usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Nasza wyjątkowa cecha to indywidualny kontakt telefoniczny i opieka nad każdym klientem. Pomagamy również w procesie założenia działalności krok po kroku, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Świadczymy również ...... więcej »

Dodano 6 marca 2024 09:07

👁 14

Notariusz Kancelaria notarialna Maciej Galicki

Polna 31, Krotoszyn (wielkopolskie)

Nasza Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług notarialnych zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, w tym sporządzanie aktów notarialnych. Realizujemy różne usługi na bieżąco, takie jak poświadczenia własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu oraz potwierdzanie pozostawania osoby przy życiu.

Większość czynności wymaga jednak wcześniejszego przygotowania, zebrania dokumentów i uzgodnienia terminu. Zapewniamy naszym k ...... więcej »

Dodano 4 marca 2024 08:53

👁 21

NASFORM

Słowiańska 56, Krotoszyn (wielkopolskie)

Ostatecznie, spędzamy w łazience bardzo wiele czasu. Nie tylko skupiając się na higienie, ale także pielęgnacji i relaksie. Innymi słowy: łazienka (a zwłaszcza dobrze urządzona łazienka) ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia i dobrostanu.... więcej »

Dodano 15 listopada 2023 13:04

👁 23

Kancelaria Adwokacka Adriana Bała

Rawicka 1, Krotoszyn (wielkopolskie)

Każda osoba, przeciwko której prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do solidnej obrony. Kancelaria Adwokacka Adriana Bała oferuje pomoc w każdej sytuacji, również w przypadku trudnych spraw karnych takich jak przestępstwa narkotykowe. Ponadto świadczymy usługi między innymi w przypadku aresztowania, zatrzymania oraz rozwodów i alimentów. Siedziba Kancelarii znajduje się w Krotoszynie.... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2023 02:33

👁 49

Meble Hugon

Sklep z meblami

Przemysłowa 42, Rozdrażew, Krotoszyn (wielkopolskie)

Rodzinna marka Hugon oferuje najwyższej jakości meble drewniane. Wyjątkowe produkty charakteryzują się wyjątkowym designem, solidnym wykonaniem i funkcjonalnością. Wnętrze wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego i bukowego.... więcej »

Dodano 14 września 2022 10:04

👁 106 (0,17 dziennie)

Meble Siudy

Koźmińska 26, Krotoszyn (wielkopolskie)

Meble Siudy to profesjonalna firma zajmująca się produkcją mebli w stylu nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim i loftowym. Wszystkie artykuły powstają z wysokiej klasy litego drewna dębowego i wzbogacone są o dodatki ze stali malowanej proszkowo. W asortymencie sklepu znaleźć można meble do salonu, kuchni, jadalni, a oprócz tego biura. Kontrahenci mogą wybrać i zakupić fotele, komody, krzesła, narożniki, ławy, sofy, stoliki, szezlongi, witryny, szafy, hokery, biurka oraz szafki RTV. Uzupełnien ...... więcej »

Dodano 13 grudnia 2021 07:26

👁 210 (0,24 dziennie)

OldBrick.pl Urszula Golińska

Ceglarska 1, Krotoszyn (wielkopolskie)

Nasza firma oferuje STARĄ CEGŁĘ, którą pozyskujemy z rozbiórek domów i innych obiektów zbudowanych przed Drugą Wojną Światową. Nasze produkty w różnorodnych odmianach są obecnie bardzo chętnie wykorzystywane przez architektów wnętrz. Unikatowa struktura starej cegły, pełna niejednolitych faktur i przebarwień pozwala na uzyskanie bardzo oryginalnego efektu dla całego wnętrza. W ramach naszej oferty polecamy także płytki cięte ze starych cegieł, które również wprowadzają niesamowity design w pomie ...... więcej »

Dodano 18 października 2021 13:53

👁 190 (0,2 dziennie)

TDB - TRENER DLA BIEGACZY MARCIN WITKOWSKI

Trener dla biegaczy

ul. Wielkopolska 21/1, Krotoszyn (wielkopolskie)

Zawodnikom, którzy myślą o biegach "ULTRA", Witkowski Running Team rozpisuje plany treningowe pod tym kątem. Witkowski Running Team pomaga osiągać najlepsze czasy w biegach krótkodystansowych tzw. "sprintach", poprzez odpowiednie ćwiczenia biegowe. Witkowski Running Team współpracuje z profesjonalnymi biegaczami oraz pomaga stawiać pierwsze kroki w bieganiu amatorom. Witkowski Running Team zajmuje się także sekcją młodzieżową, dzięki czemu dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne. Witkowsk ...... więcej »

Dodano 1 października 2021 11:48

👁 161 (0,17 dziennie)

EV P.H.U. Ewa Przewoźna

Krotoszyn

Kościuszki 3, Krotoszyn (wielkopolskie)

EVkominiki istnieje już na Polskim rynku od ponad 20 lat na rynku kominków. W tym czasie udało nam się zainstalować wiele różnych kominków w mieszkaniach i domach na w różnych częściach Polski. Wiele z naszych realizacji łączyło tradycję z nowoczesnością.
W naszej ofercie posiadamy różnego typu kominki i piece. Z ich pomocą można ogrzać swój dom i mieszkanie lub wykorzystać do celów typowo dekoracyjnych.... więcej »

Dodano 15 września 2021 11:50

👁 166 (0,17 dziennie)

Leszek Mrozkowiak

Oznakowanie Poziome

Ogrodowskiego 43, Krotoszyn (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Oznakowanie-Poziome ma przeszło 10 lat doświadczenia. Realizuje usługi malowania poziomego. Jej siedziba umiejscowiona jest w Krotoszynie. Jest w stanie wykonać wymagane oznaczenia w halach przemysłowych, na parkingach, jak też na terenach przyzakładowych. Dysponujemy specjalistyczną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem. Możemy oznaczyć dla Państwa drogi komunikacyjne, miejsca postojowe, czy rampy i doki.... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2018 13:20

👁 893 (0,4 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia