Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Kancelaria Adwokacka Adriana Bała

Rawicka 1, Krotoszyn (wielkopolskie)

Każda osoba, przeciwko której prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do solidnej obrony. Kancelaria Adwokacka Adriana Bała oferuje pomoc w każdej sytuacji, również w przypadku trudnych spraw karnych takich jak przestępstwa narkotykowe. Ponadto świadczymy usługi między innymi w przypadku aresztowania, zatrzymania oraz rozwodów i alimentów. Siedziba Kancelarii znajduje się w Krotoszynie.... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2023 04:33

👁 15

Meble Hugon

Sklep z meblami

Przemysłowa 42, Rozdrażew, Krotoszyn (wielkopolskie)

Rodzinna marka Hugon oferuje najwyższej jakości meble drewniane. Wyjątkowe produkty charakteryzują się wyjątkowym designem, solidnym wykonaniem i funkcjonalnością. Wnętrze wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego i bukowego.... więcej »

Dodano 14 września 2022 12:04

👁 71

Meble Siudy

Koźmińska 26, Krotoszyn (wielkopolskie)

Meble Siudy to profesjonalna firma zajmująca się produkcją mebli w stylu nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim i loftowym. Wszystkie artykuły powstają z wysokiej klasy litego drewna dębowego i wzbogacone są o dodatki ze stali malowanej proszkowo. W asortymencie sklepu znaleźć można meble do salonu, kuchni, jadalni, a oprócz tego biura. Kontrahenci mogą wybrać i zakupić fotele, komody, krzesła, narożniki, ławy, sofy, stoliki, szezlongi, witryny, szafy, hokery, biurka oraz szafki RTV. Uzupełnien ...... więcej »

Dodano 13 grudnia 2021 08:26

👁 141 (0,26 dziennie)

OldBrick.pl Urszula Golińska

Ceglarska 1, Krotoszyn (wielkopolskie)

Nasza firma oferuje STARĄ CEGŁĘ, którą pozyskujemy z rozbiórek domów i innych obiektów zbudowanych przed Drugą Wojną Światową. Nasze produkty w różnorodnych odmianach są obecnie bardzo chętnie wykorzystywane przez architektów wnętrz. Unikatowa struktura starej cegły, pełna niejednolitych faktur i przebarwień pozwala na uzyskanie bardzo oryginalnego efektu dla całego wnętrza. W ramach naszej oferty polecamy także płytki cięte ze starych cegieł, które również wprowadzają niesamowity design w pomie ...... więcej »

Dodano 18 października 2021 15:53

👁 150 (0,25 dziennie)

TDB - TRENER DLA BIEGACZY MARCIN WITKOWSKI

Trener dla biegaczy

ul. Wielkopolska 21/1, Krotoszyn (wielkopolskie)

Zawodnikom, którzy myślą o biegach "ULTRA", Witkowski Running Team rozpisuje plany treningowe pod tym kątem. Witkowski Running Team pomaga osiągać najlepsze czasy w biegach krótkodystansowych tzw. "sprintach", poprzez odpowiednie ćwiczenia biegowe. Witkowski Running Team współpracuje z profesjonalnymi biegaczami oraz pomaga stawiać pierwsze kroki w bieganiu amatorom. Witkowski Running Team zajmuje się także sekcją młodzieżową, dzięki czemu dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne. Witkowsk ...... więcej »

Dodano 1 października 2021 13:48

👁 122 (0,2 dziennie)

EV P.H.U. Ewa Przewoźna

Krotoszyn

Kościuszki 3, Krotoszyn (wielkopolskie)

EVkominiki istnieje już na Polskim rynku od ponad 20 lat na rynku kominków. W tym czasie udało nam się zainstalować wiele różnych kominków w mieszkaniach i domach na w różnych częściach Polski. Wiele z naszych realizacji łączyło tradycję z nowoczesnością.
W naszej ofercie posiadamy różnego typu kominki i piece. Z ich pomocą można ogrzać swój dom i mieszkanie lub wykorzystać do celów typowo dekoracyjnych.... więcej »

Dodano 15 września 2021 13:50

👁 119 (0,19 dziennie)

Leszek Mrozkowiak

Oznakowanie Poziome

Ogrodowskiego 43, Krotoszyn (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Oznakowanie-Poziome ma przeszło 10 lat doświadczenia. Realizuje usługi malowania poziomego. Jej siedziba umiejscowiona jest w Krotoszynie. Jest w stanie wykonać wymagane oznaczenia w halach przemysłowych, na parkingach, jak też na terenach przyzakładowych. Dysponujemy specjalistyczną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem. Możemy oznaczyć dla Państwa drogi komunikacyjne, miejsca postojowe, czy rampy i doki.... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2018 15:20

👁 857 (0,45 dziennie)

Redakcja TrustedCosmetics.pl

Cały kraj, Krotoszyn (wielkopolskie)

Redakcja TrustedCosmetics.pl jako serwis kosmetyczny szczególnie interesują nas tematy piękna, urody, wellness, zdrowia i dobrego samopoczucia. Niezwykle ciekawią nas również branże: Kosmetyka, Piękno, Wizaż,Uroda, Medycyna estetyczna, Rozwój osobisty, Body Care, Kolor Trends, Anty Aging, Spa, Salony kosmetyczne i fryzjerskie, Halth, Eco&Fit, Fitness, Dietetyka, Stomatologia oraz współpraca i promocja.
Dołącz do społeczności TrustedCosmetics.pl – ludzi dbających o zdrowie i urodę. Odwiedź nas: ...... więcej »

Dodano 7 czerwca 2016 20:34

👁 1076 (0,42 dziennie)

Kurek Katarzyna. Kancelaria Radcy Prawnego

Rawicka, Krotoszyn (wielkopolskie)

Kancelaria działa od 1999 r., świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego, jak również na rzecz osób fizycznych.... więcej »

Dodano 12 października 2015 13:02

👁 1383 (0,49 dziennie)