Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Obrazy na ścianę - MagiaFototapet

Wiosny Ludów 16, Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

MagiaFototapet to firma mająca praktykę w wykonywaniu idealnej fototapety do każdego wnętrza. Marka ta z łatwością dostosowuje się do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Produkcja na najwyższej jakości technologii do drukowania pomaga urzeczywistnienie jakościowej fototapety, która posłuży latami.

Fototapety do sypialni, salonu i kuchni, a nawet realizacje 3D to niesamowity hit ostatnich lat. MagiaFototapet oferuje darmowe wizualizacje i natychmiastową realizację. Stworzen... więcej »

Dodano 7 września 2021 06:26
Aktualizacja 7 września 2021 06:27

👁 263 (0,27 dziennie)

Liron Polska

Producent maszyn do lodów.

Plac Kosynierów 26, Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

Liron Polska to polski zakład produkując maszyny do lodów. Bazuje na
doświadczeniu zespołu polskich inżynierów. Łączy ich wiedzę i umiejętności z praktycznym doświadczeniem ze sprzedaży lodów.
Za polskim hitem eksportowym stoi niepowtarzalny proces produkcyjny. Automaty przechodzą wielostopniowy proces wdrożeniowy. Na wstępie przechodzą testy w fabryce, następnie w naszych lodziarniach, by trafić do sieci franczyzowej. Dopiero po przejściu wszystkich etapów, udoskonalone maszyny trafiają do kli ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2020 06:31
Aktualizacja 27 kwietnia 2020 08:35

👁 354 (0,24 dziennie)

Walczak sp.j.

podłogi drewniane

ul. Dworcowa, Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

Producent naturalnych desek podłogowych, parkietu i mozaiki z litego drewna dębowego oraz jesionu.

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu walorów zarówno technicznych, jak i estetycznych naszych podłóg drewnianych, staliśmy się wysoce uznaną marką pośród architektów oraz parkieciarzy. Zgodnie z ich opinią nasze produkty stanowią gwarancję solidnego wykonania i dają pewność osiągnięcia zamierzonych rezultatów w aranżowanych wnętrzach.... więcej »

Dodano 9 października 2013 09:58

👁 1658 (0,43 dziennie)

MATI CONSULTING SZKOLENIA

Mchy, Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

Firma MATI CONSULTING SZKOLENIA zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych i otwartych. Organizujemy szkolenia i kursy z wielu różnorodnych dziedzin, takich jak marketing, zarządzanie, obsługa klienta, przedsiębiorczość, obsługa komputera itp. Zespół firmy tworzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy różnych specjalności. Oferujemy zmiany programów szkoleń adekwatne do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych zleceniodawców. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, najwyższy poziom usług i atrak ...... więcej »

Dodano 26 marca 2013 07:49

👁 2347 (0,58 dziennie)