Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pomiary hałasu, analizy akustyczne, akredytowane - Eko-Akustyka

Klotyldzin

Na Wydmach 2, Klotyldzin, Margonin (wielkopolskie)

Możemy pomóc Ci spełnić branżowe przepisy dotyczące hałasu dzięki niestandardowym rozwiązaniom dostosowanym do potrzeb Twojej organizacji. Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Oferujemy takie
rozwiązania jak projekt akustyczny, pomiary hałasu w środowisku, analiza hałasu. Hałas z procesów produkcyjnych i sprzętu może uszkodzić słuch pracowników i frustrować lokalne społeczności i władze. Nasi certyfikowani eksperci przeprowadzą ocenę wpływu hałasu i przedstawią zalecenia dotyczące najnowszych ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2023 08:32

👁 43

twojakuchnia.eu

Akademijna 8, Margonin (wielkopolskie)

Oferujemy meble kuchenne Legionowo na wymiar. Nasi klienci mogą liczyć na nas przy doborze materiałów i wszystkich dodatków. Stawiamy, na jakość dlatego stosujemy najlepsze zawiasy oaz szuflady, które są wyposażone w cichy domyk. Wybierając naszą ofertę możecie zamówić meble, które prezentują się bardzo modnie i nowocześnie. Z nami stworzenie niepowtarzalnego klimatu w kuchni będzie łatwiejsze. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 26 grudnia 2020 07:12

👁 208 (0,21 dziennie)

najtanszahurtowniabudowlana.pl

Chotomowska 29, Margonin (wielkopolskie)

Interesują Cię wysokiej jakości materiały budowlane, narzędzia, akcesoria, cement, deski, drewno, gazobeton? Zajrzyj na stronę najtanszahurtowniabudowlana.pl, gdzie oferujemy szybkie dostawy na terenie całego powiatu legionowskiego (Jabłonna, Legionowo, Wieliszew,etc.). Nasze materiały budowlane zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny, gwarantując wysokie parametry użytkowe i wysoką trwałość.... więcej »

Dodano 30 stycznia 2020 08:17

👁 223 (0,17 dziennie)

DECORADA

ul. Zegrzyńska 13, Margonin (wielkopolskie)

Jeżeli poszukujecie państwo firmy, która dostarczy wam najwyższej jakości rolety Legionowo, rolety Jabłonna czy też firany Legionowo, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na rynku od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz.... więcej »

Dodano 28 stycznia 2020 09:56

👁 215 (0,16 dziennie)

M-TRANS Mariola Piechocka

Firma Transportowa

ul.Plac Suwalskiego 1/4, Margonin (wielkopolskie)

Firma M-TRANS Mariola Piechocka oferuje usługi transportowe/... więcej »

Dodano 14 czerwca 2019 09:42
Aktualizacja 14 czerwca 2019 09:51

👁 339 (0,22 dziennie)