Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

KROSBUD ELEMENTY KERAMZYTOWE Sp. z o.o. Sp. K.

Dębówko 38, Przytoczna, Międzychód (wielkopolskie)

Domy z keramzytu modułowe i prefabrykowane wysokiej jakości
Oferujemy Państwu nowe podejście do budowy własnego domu z prefabrykatów keramzytowych.

Krosbud od 12 lat jest producentem prefabrykatów z keramzytobetonów i betonów zwykłych, takich jak: elementy ścian, stropy, podciągi, nadproża, brzegi schodowe. Nasz produkt jest dedykowany dla budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz przemysłowego i inwentorskiego. W rezultacie stosowania naszych innowacji dotyczących budown ...... więcej »

Dodano 20 września 2023 08:47

👁 9

Księgarnia Hada

Dzięcielin 35, Dzięcielin, Międzychód (wielkopolskie)

Internetowa księgarnia wysyłkowa HADA prowadzi sprzedaż książek tradycyjnych oraz audiobooków. W szerokim asortymencie znalazły się powieści, poezja, poradniki, książki historyczne czy psychologiczne. Na tym możliwości się nie kończą, ponieważ z myślą o nabywcach oferowane są też ciekawe gry planszowe dla dzieci i dorosłych, jak też zabawki Lego, lalki dla dziewczynek czy zestawy kreatywne.... więcej »

Dodano 18 października 2021 11:58

👁 188 (0,26 dziennie)

Eko-Fig

Generała Sikorskiego 16, Międzychód (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Eko-Fig z Międzychodu w województwie wielkopolskim oferuje kompleksową obsługę w branży ochrony środowiska. Zajmuje się konsultingiem dla klientów prywatnych lub przedsiębiorstw, które planują rozpocząć działalność ingerującą w stan środowiska naturalnego. Można nam zlecić przeprowadzenie audytów, konsultacje, pomiary, stworzenie dokumentacji oraz kontakt z urzędami i nadzór nad wydawaniem decyzji. Pomagamy otrzymać pozwolenie na gospodarowanie opadami, pozwolenie na emisję pyłó ...... więcej »

Dodano 15 września 2021 10:08

👁 148 (0,2 dziennie)

Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 20B, Międzychód (wielkopolskie)

Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z wieloletnią praktyką w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych oraz konstrukcji stalowych. Firma dostarcza wytrzymałe i spełniające obowiązujące normy półprodukty budowlane przeznaczone do tworzenia sieci kanalizacyjnych, wznoszenia potężnych mostów, stadionów czy galerii handlowych, a także konstrukcje stalowe stanowiące szkielet takich obiektów jak np. hale przemysłowe.... więcej »

Dodano 23 marca 2021 11:31

👁 230 (0,25 dziennie)

Ogród A-Z

Firma ogrodnicza

17 stycznia 3/15, Międzychód (wielkopolskie)

Ogród A-Z swoją siedzibę ma w Międzychodzie w województwie wielkopolskim. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z aranżacją i pielęgnacją ogrodów, a z naszej propozycji korzystają zarówno kontrahenci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Można nam powierzyć zakładanie ogrodu, a także projektowanie i montaż systemów nawadniających. Zajmujemy się całoroczną pielęgnacją terenów zielonych, która obejmuje przycinanie roślin, nasadzenia, nawożenie, czy też przycinanie trawników.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 08:28
Aktualizacja 26 stycznia 2021 08:29

👁 200 (0,21 dziennie)

Style 4 home Bożena Wyrwał

Mierzyn 42, Mierzyn, Międzychód (wielkopolskie)

Na stronie internetowej lazienka360.pl udostępniono szeroki wybór elementów armatury łazienkowej, które charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką trwałością. Klienci mogą wręcz przebierać w przeróżnych modelach wanien, kabin i brodzików prysznicowych oraz toalet, bidetów i dodatkowych akcesoriów. Oferta jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak również właścicieli firm remontowych oraz projektantów wnętrz. Na stronie dostępne są produkty takich marek jak m.in. Schedpol, Comad or ...... więcej »

Dodano 21 stycznia 2021 12:07

👁 180 (0,18 dziennie)

Halo Meble

Ogrodowa 7, Międzybórz, Międzychód (wielkopolskie)

Halo Meble to nowoczesny sklep meblowy z główną siedzibą w Wygodzie Turkowskiej 16 koło Kępna. Jest to firma z olbrzymim doświadczeniem w branży, dzięki czemu doskonale rozumieją i czują potrzeby swoich klientów, dlatego są wstanie przygotować taką ofertę produktów, która spełni wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wieloletnie doświadczenie pracowników przekłada się również na jakość obsługi na najwyższym poziomie. W ich bogatej ofercie produktów można znaleźć między innymi ...... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2020 12:54

👁 190 (0,17 dziennie)

Krosbud Elementy Keramzytowe Sp. z o.o. Sp. k.

Budowa domów z keramzytu

Dębówko 38, Przytoczna, Międzychód (wielkopolskie)

Budujemy domy z nowoczesnego, bardzo bezpiecznego materiału jakim jest keramzyt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i realizacjami jakie możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 22 lipca 2020 11:34

👁 275 (0,24 dziennie)

P.W. MIRMO Mirosław Molik

Plac Kościuszki 6, Międzychód (wielkopolskie)

HorSklep to autoryzowany dealer marki Hormann Polska. Główna siedziba tego sklepu internetowego znajduje się w miejscowości Międzychód na Placu Kościuszki 6. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala na profesjonalną obsługę klienta, któremu sklep może zaproponować najwyższej jakości produkty. W bogatej ofercie asortymentu znaleźć można między innymi napęd do bramy garażowej Hormann, części zamienne, bramy przemysłowe czy wszelkiego rodzaju akcesoria przydatne podczas montażu bramy. Pełna ofert ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2019 14:55

👁 299 (0,22 dziennie)

Mirmo Dawid Molik

Plac Kościuszki, Międzychód (wielkopolskie)

Zajmujemy się sprzedażą napędów oraz akcesoriów w tym: pilotów, fotokomórek, listw

zębatych do bram i napędów renomowanych firm Europejskich i światowych:

- Zestawy napędów do bram przesuwnych
- Zestawy napędów do bram skrzydłowych
- Zestawy napędów do bram garażowych
- Szlabany
- Piloty (nadajniki radiowe)
- Odbiorniki radiowe
- Fotokomórki
- Kolumny do fotokomórek
- Lampy sygnalizacyjne
- Centrale sterujące
- Obudowy do central
- Listwy zębate
- Akumulatory
- Akcesoria... więcej »

Dodano 31 lipca 2015 13:13

👁 1447 (0,49 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia