Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

P.P.H.U. „Adam”

Morelowa 2, Murowana Goślina (wielkopolskie)

P.P.H.U. „Adam” to profesjonalne przedsiębiorstwo z Murowanej Gośliny w województwie wielkopolskim. Początki naszej aktywności sięgają 1981 roku, kiedy to jako rodzinna firma zajmowaliśmy się instalacjami sanitarnymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. Następnie rozszerzaliśmy zakres działalności o usługi remontowo-budowlane i nawiązaliśmy współpracę z siecią Składów Budowlanych VOX. W tej chwili zajmujemy się sprzedażą drzwi wewnętrznych i wejściowych oraz podłóg. Zajmujemy się też budową i sprzedażą d ...... więcej »

Dodano 11 czerwca 2021 11:51

👁 172 (0,21 dziennie)

Drutex Concept

Starczanowska 1, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Historia marki Drutex-Concept sięga 1990 roku. Firma jest znana z produkcji metalowych stelaży do łóżek – regulowanych czy elektrycznych. Poprzez inwestycje w park maszynowy oraz wiedzę polskie przedsiębiorstwo z powodzeniem wprowadza na rynek belgijskie i francuskie systemy, między innymi do mebli tapicerowanych czy sof. Poszczególne modele dostępne aktualnie w katalogu spełniają najwyższe kryteria jakościowe, będąc udaną inwestycją na wiele lat, która zapewnia wygodę w pomieszczeniach sypialni ...... więcej »

Dodano 7 stycznia 2021 09:50

👁 222 (0,22 dziennie)

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe K&P

Opakowania

Konwaliowa 20, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe K&P znane jest jako sprawdzony producent opakowań PET, który zapewnia wysoką jakość usług. Oferta jest elastycznie dopasowywana do potrzeb klientów. Dostępne są między innymi pudełka kosmetyczne, tuby plastikowe i opakowania przeźroczyste. Pracownicy czuwają nad dopracowaniem najmniejszych detali produktów. Zwracają uwagę zarówno na ich wytrzymałość, jak i estetykę. Firma wykorzystuje innowacyjny druk metodą fleksograficzną i dysponuje wydajną linią produkcyj ...... więcej »

Dodano 27 listopada 2019 14:04

👁 312 (0,22 dziennie)

Zioła Dookoła

Internetowy Sklep Zielarski

ul. Wodna 8, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Sklep internetowy, który powstał z pasji do roślin leczniczych, ekologicznego stylu życia i naturalnej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości zioła (krajowe i zagraniczne), roślinne suplementy diety, naturalne kosmetyki i inne sprawdzone produkty dla osób chcących zadbać o zdrowie, doskonałe samopoczucie i piękny wygląd. Zdecydowana większość produktów oferowanych przez sklep Zioła Dookoła opakowana jest w szkło, papier lub inne materiały łatwo ulegające biodegradacji. Stara ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2018 22:56
Aktualizacja 22 grudnia 2018 23:06

👁 1420 (0,82 dziennie)

Tartak Stanmark Murowana Goślina

Pliszka 16, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zdobywaliśmy je małymi krokami. Zaczynaliśmy od wytwarzania trzonków sosnowych. Obecnie dzięki rozwojowi i wielu inwestycjom oferujemy szeroki zakres usług i produktów. Nasza firma rozwija się nieustannie dzięki czemu możemy oferować swoim klientom usługi i produkty najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Zrealizowaliśmy wiele projektów, które można obejrzeć na naszej stronie i ...... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2017 11:16

👁 937 (0,42 dziennie)

Tartak STANMARK

Tartak

Pliszki 16, Murowana Goślina (wielkopolskie)

pecjalizujemy się głównie w produkcji tarcicy konstrukcyjnej oraz wykonywaniu obróbki maszynowej elementów konstrukcyjnych. Realizujemy zamówienia indywidualne o parametrach określonych przez Klienta, dostosowując się tym samym do jego konkretnych potrzeb. Wykonujemy gotowe więźby dachowe, domki gospodarcze, drewutnie i altany wraz z montażem. Dodatkowo możecie Państwo skorzystać z oferty sprzedaży drewna kominkowego oraz drewna w postaci zrzynkowej. W ciągłej produkcji posiadamy nasz macierzyst ...... więcej »

Dodano 26 lipca 2017 09:30

👁 1233 (0,55 dziennie)

PHU Abies - projektowanie i pielęgnacja zieleni, projektowanie placów zabaw

Abies - projektowanie i utrzymywanie zieleni

Zielonka 7, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Jesteśmy firmą z blisko 20 letnim doświadczeniem. Zajmujemy jedną z czołowych pozycji wśród firm tego typu w Wielkopolsce. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: projektowanie, zakładanie i pielęgnowanie zieleni na terenie prywatnym oraz publicznym. Zajmujemy się także karczowaniem, frezowaniem pni czy przesadzaniem. Dodatkowo projektujemy i realizujemy place zabaw dla dzieci, a także rewitalizacje łąk, stawów. Naszych pracowników cechuje doświadczenie, wiedza oraz pełen profesjonaliz ...... więcej »

Dodano 26 lipca 2017 08:42

👁 753 (0,33 dziennie)

Firma Elektrotechniczna El-Strom Janusz Szynka

el-Strom - pomiary elektryczne Poznań

Malinowa 40/8, Murowana Goślina (wielkopolskie)

El-Strom to przedsiębiorstwo z branży elektrycznej, której główną działalność stanowi tworzenie instalacji elektrycznych oraz prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. Dodatkowo zakład zajmuje się pracami związanymi z kontrolą oraz pomiarem i pięcioletnimi przeglądami budowlanymi. El-Strom może pochwalić się wykonywaniem zleceń dla firm współpracujących z Grupą ENEA, ale także z wieloma innymi firmami – budowlanymi, fabrykami, wspólnotami mieszkaniowymi czy producentem betonu. Wysoki poziom wyko ...... więcej »

Dodano 2 marca 2017 10:58

👁 1410 (0,59 dziennie)

BHP Poznań - Firma Pancernik

Kręta 3a lok. 3, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Przepisy bhp obowiązują na dowolnym stanowisku pracy bardziej, czy mniej niebezpiecznym. Artykuły BHP połączone z ochroną pracownika są w stanie traktować ubrań, butów, ale też akcesoriów ochraniających oczy, twarz, uszy, głowę. Jednym z o wiele bardziej niepewnych stanowisk pracy, jest to praca na wysokościach wymagająca odpowiedniego wyposażenia.

Sprzęt typu P. POŻ, bhp poznań powinien być wykonany z najlepszej jakości, bo pracownika jest objęty obszernym ryzykiem. Do pracy na w... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2016 12:08

👁 812 (0,31 dziennie)

Gilmed

ul. Okrężna, Murowana Goślina (wielkopolskie)

Zapraszamy do naszych gabinetów lekarskich. Przyjmują u nas tacy lekarze jak: ortopedia, kardiolog, endokrynolog, pediatra, ginekolog, chirurg naczyniowy i in.. Oferujemy również m.in. ultrasonografię, badanie holerowskie, echo serca czy badania doplerowskie. Nasze gabinety to gwarancja najlepszej opieki. Gabinety GILMED kładą nacisk na dobro pacjenta. Nasze gabinety znajdują się w Murowanej Goślinie. Aby zarezerwować wizytę można zadzwonić pod numer 602 447 197 lub przyjść osobiście. Zapraszamy ...... więcej »

Dodano 16 lipca 2015 12:41

👁 2109 (0,7 dziennie)