Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Antrans

Szkolna 3, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Antrans specjalizuje się w szeroko zakrojonej gospodarce odpadami. Dysponując wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, firma ugruntowała swoją pozycję na rynku usług komunalnych. Antrans zapewnia kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych, oferując pojemniki o różnych pojemnościach, oraz kontenery na odpady przemysłowe, od 5 do 15 metrów sześciennych. Firma operuje w promieniu 60 kilometrów od Borui Kościelnej, obsługując klientów indywid ...... więcej »

Dodano 9 listopada 2023 19:42

👁 31

PROMOTOCYKLE.pl Nowy Tomyśl

Serwis i Sklep Motocyklowy

Kolejowa 10, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Zapraszamy do naszego sklepu motocyklowego w Nowy Tomyśl! Wpadnij do nas, jeśli jesteś pasjonatem jednośladów - nie ważne, czy dopiero szukasz swojego pierwszego motocykla, czy masz już duże doświadczenie. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt i profesjonalne usługi, bo po prostu kochamy to, co robimy! Poznaj naszą szeroką ofertę motocykli, skuterów i motorowerów od renomowanych producentów, jak Romet, Zipp, Bajaj, UM Motorcycles czy Benda.

Znajdziesz u nas też rowery elektryczne, części do motocy ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2023 06:34

👁 36

mojosoft

oprogramownia

Łamana 17, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

By zapewnić bezpieczeństwo danym zgromadzonym na dysku domowym bądź firmowym serwerze, nie wystarczy ostrożność. Najlepszą ochronę zapewniają antywirusy, wyposażone w takie funkcje, jak skanowanie poczty, zapora ogniowa czy blokowanie programów śledzących. W naszym sklepie uzyskają Państwo licencje na takie programy, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania: zarówno w zakresie ochrony komputerów domowych, jak i przy zastosowaniach komercyjnych.... więcej »

Dodano 22 marca 2023 09:59

👁 95

STEBLO sp. z o.o. sp. k.

Leśna 11, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Prezentujemy Państwu propozycję przedsiębiorstwa STEBLO z siedzibą w Nowym Tomyślu w województwie wielkopolskim. Jesteśmy profesjonalnym zakładem, który zajmuje się produkcją pras pneumatycznych przeznaczonych do klejenia drewna litego w płyty lub inne części wykorzystywane w budownictwie. Długoletnie doświadczenie w branży, zespół wyspecjalizowanych inżynierów i techników oraz dostęp do innowacyjnego sprzętu pozwala nam zapewnić produkty i obsługę na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 7 października 2021 07:58

👁 170 (0,18 dziennie)

PPHU Folios s.c.

Przyłęk 29, Przyłęk, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Prezentujemy Państwu ofertę firmy Folios z siedzibą w Przyłęku w województwie wielkopolskim. Od 1984 roku działamy w branży tworzyw sztucznych. Zajmujemy się produkcją folii dla branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej oraz wielu innych. Innowacyjny park maszynowy i zespół profesjonalistów pozwalają nam zagwarantować wysokiej jakości produkty dostosowane do specyfiki działalności naszych klientów. W ofercie mamy folie przemysłowe, termokurczliwe, pęcherzykowe, strech, worki foliowe, fartuchy, ...... więcej »

Dodano 28 maja 2021 12:34

👁 249 (0,23 dziennie)

Barneo Sp. z o.o. Sp. k.

Producent czyściw przemysłowych

Kolejowa 59, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Firma Barneo zajmuje się produkcją profesjonalnych czyściw przemysłowych, celulozowych oraz włókninowych. Oferujemy wysokiej jakości, wytrzymałe i chłonne produkty, które wykorzystywane są w wielu branżach. Współpracujemy z przemysłem spożywczym, farmaceutycznym, poligraficznym, metalowym, a także branżą rolniczą oraz fryzjerską i kosmetyczną. Mamy też artykuły dla serwisów sprzątających oraz automatyczne systemy dozujące czyściwo, czy też stelaże ścienne albo podłogowe.... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 08:18

👁 203 (0,17 dziennie)

Filtrowent International Sp. z o. o. Sp. k.

Urządzenia filtrujące

Boruja Nowa 131A, Boruja Nowa, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Filtrowent z siedzibą w Nowym Tomyślu w województwie wielkopolskim. Funkcjonujemy od 2007 roku, proponując naszym odbiorcom kompleksowe usługi związane z odpylaniem przemysłowym. W naszym asortymencie dostępne są nowoczesne i niezawodne urządzenia takie jak centralne odpylacze workowe, wielofunkcyjne odpylacze ODM, cyklony do trocin, odpylacze stacjonarne, śluzy, zawory izolujące oraz systemy rur.... więcej »

Dodano 1 lutego 2021 12:23
Aktualizacja 1 lutego 2021 12:24

👁 250 (0,21 dziennie)

Matka i Córy

Ekologiczne produkty

Ul. Wypoczynkowa 47/7, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Sprzedaż naturalnych produktów biodegradowalnych. Tkaniny, worki.... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 09:33

👁 177 (0,14 dziennie)

adStudio

Osiedle Północ 32/23, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

adStudio to specjaliści, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Tworzenie witryn, pozycjonowanie, tworzenie marki, działania marketingowe i wiele więcej - jeśli ktokolwiek poszukuje pomocy w aspekcie reklamy online, warto skorzystać z możliwości, potencjału i doświadczenia ekspertów z adStudio. Pozwoli to uniknąć wielu kłopotów i napełniać się nienagannie prowadzoną kampanią marketingową w sieci czy też domeną, która będzie nowoczesna oraz zachęcająca internautów do dodatkowych odwi ...... więcej »

Dodano 6 czerwca 2020 02:33

👁 227 (0,16 dziennie)

adStudio

Agnecja kreatywna

os. Północ 32/23, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Domena agencji adStudio to strony internetowe rożnego rodzaju. Firma znajduje się w Nowym Tomyślu, ale działają na całą Polskę. Chętnie natomiast spotkamy się z Klientami ze Zbąszynia, Opalenicy, Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna, Pniew i innych miejscowości okolicznych. Tworzymy także projekty graficzne i realizujemy je. Wypozycjonujemy strony firmową i sprawimy, że Twoja firma będzie wyżej w wyszukiwarce od konkurencji.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 08:00

👁 300 (0,2 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia