Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

STEBLO sp. z o.o. sp. k.

Leśna 11, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Prezentujemy Państwu propozycję przedsiębiorstwa STEBLO z siedzibą w Nowym Tomyślu w województwie wielkopolskim. Jesteśmy profesjonalnym zakładem, który zajmuje się produkcją pras pneumatycznych przeznaczonych do klejenia drewna litego w płyty lub inne części wykorzystywane w budownictwie. Długoletnie doświadczenie w branży, zespół wyspecjalizowanych inżynierów i techników oraz dostęp do innowacyjnego sprzętu pozwala nam zapewnić produkty i obsługę na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 7 października 2021 09:58

👁 100 (0,23 dziennie)

PPHU Folios s.c.

Przyłęk 29, Przyłęk, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Prezentujemy Państwu ofertę firmy Folios z siedzibą w Przyłęku w województwie wielkopolskim. Od 1984 roku działamy w branży tworzyw sztucznych. Zajmujemy się produkcją folii dla branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej oraz wielu innych. Innowacyjny park maszynowy i zespół profesjonalistów pozwalają nam zagwarantować wysokiej jakości produkty dostosowane do specyfiki działalności naszych klientów. W ofercie mamy folie przemysłowe, termokurczliwe, pęcherzykowe, strech, worki foliowe, fartuchy, ...... więcej »

Dodano 28 maja 2021 14:34

👁 184 (0,33 dziennie)

Producent czyściw przemysłowych

Barneo Sp. z o.o. Sp. k.

Kolejowa 59, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Firma Barneo zajmuje się produkcją profesjonalnych czyściw przemysłowych, celulozowych oraz włókninowych. Oferujemy wysokiej jakości, wytrzymałe i chłonne produkty, które wykorzystywane są w wielu branżach. Współpracujemy z przemysłem spożywczym, farmaceutycznym, poligraficznym, metalowym, a także branżą rolniczą oraz fryzjerską i kosmetyczną. Mamy też artykuły dla serwisów sprzątających oraz automatyczne systemy dozujące czyściwo, czy też stelaże ścienne albo podłogowe.... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 09:18

👁 144 (0,22 dziennie)

Urządzenia filtrujące

Filtrowent International Sp. z o. o. Sp. k.

Boruja Nowa 131A, Boruja Nowa, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Filtrowent z siedzibą w Nowym Tomyślu w województwie wielkopolskim. Funkcjonujemy od 2007 roku, proponując naszym odbiorcom kompleksowe usługi związane z odpylaniem przemysłowym. W naszym asortymencie dostępne są nowoczesne i niezawodne urządzenia takie jak centralne odpylacze workowe, wielofunkcyjne odpylacze ODM, cyklony do trocin, odpylacze stacjonarne, śluzy, zawory izolujące oraz systemy rur.... więcej »

Dodano 1 lutego 2021 13:23
Aktualizacja 1 lutego 2021 13:24

👁 181 (0,27 dziennie)

Ekologiczne produkty

Matka i Córy

Ul. Wypoczynkowa 47/7, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Sprzedaż naturalnych produktów biodegradowalnych. Tkaniny, worki.... więcej »

Dodano 29 grudnia 2020 10:33

👁 119 (0,17 dziennie)

adStudio

Osiedle Północ 32/23, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

adStudio to specjaliści, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Tworzenie witryn, pozycjonowanie, tworzenie marki, działania marketingowe i wiele więcej - jeśli ktokolwiek poszukuje pomocy w aspekcie reklamy online, warto skorzystać z możliwości, potencjału i doświadczenia ekspertów z adStudio. Pozwoli to uniknąć wielu kłopotów i napełniać się nienagannie prowadzoną kampanią marketingową w sieci czy też domeną, która będzie nowoczesna oraz zachęcająca internautów do dodatkowych odwi ...... więcej »

Dodano 6 czerwca 2020 04:33

👁 167 (0,18 dziennie)

Agnecja kreatywna

adStudio

os. Północ 32/23, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Domena agencji adStudio to strony internetowe rożnego rodzaju. Firma znajduje się w Nowym Tomyślu, ale działają na całą Polskę. Chętnie natomiast spotkamy się z Klientami ze Zbąszynia, Opalenicy, Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna, Pniew i innych miejscowości okolicznych. Tworzymy także projekty graficzne i realizujemy je. Wypozycjonujemy strony firmową i sprawimy, że Twoja firma będzie wyżej w wyszukiwarce od konkurencji.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 10:00

👁 236 (0,24 dziennie)

Pomoc drogowa - CarsTechnic

Sękowo 168, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Pomoc drogowa CARS TECHNIC świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi powypadkowej ASSISTANE oraz pomoc merytoryczną i techniczną na miejscu kolizji, jak również możliwość holowania pojazdów do 4t i przewóz osób. Oprócz tego firma oferuje także reperację wszelkich uszkodzeń, usługi wulkanizacyjne, odpalanie na kable, dowóz paliwa, wymianę kół, samochody zastępcze oraz parking czynny całą dobę. Zespół CARS TECHNIC to doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy, którzy do każdego zlecenia podchod ...... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 01:28

👁 223 (0,23 dziennie)

Bella Vi - Salon kosmetyczny

Osiedle Stefana Batorego 52, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Bella Vi to gabinet kosmetyczny zlokalizowany w Nowym Tomyślu. Oferuje profesjonalne usługi z zakresu stylizacji paznokci, pielęgnacji stóp, zabiegi na twarz, stylizację brwi i rzęs, depilację woskiem i laserem, zabiegi z kosmetologii estetycznej, makijaż oraz solarium. Zespół Bella Vi to wykwalifikowany i kompetentny personel, nieustająco polepszający swoje umiejętności na rozmaitych kursach branżowych. Personel do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a każdy zabieg poprzedzony jest wnikliw ...... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2020 21:00

👁 207 (0,21 dziennie)

CarsTechnic Pomoc drogowa

Sękowo 168, Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

CarsTechnic z Nowego Tomyśla to zawodowcy, jacy pomogą każdemu kierowcy. Znaczna propozycja dotycząca pomocy drogowej holowania oraz naprawy aut do 4T, pod szyldem CarsTechnic pracują fachowcy, którzy pasjonują się motoryzacją, sami są kierowcami oraz wiedzą, jak istotny jest funkcjonujący pojazd w czasie wyjazdów.... więcej »

Dodano 19 marca 2020 05:11

👁 159 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia