Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Przychodnia lekarska Poznań - poradnia medyczna | Sanitatis

Piłsudskiego 64, Oborniki (wielkopolskie)

Dzieci bardzo często mają problem z mówieniem o swoich emocjach i problemach. W takich sytuacjach najczęściej zamykają się w sobie, co może skutkować zachorowaniem na depresję. Bardzo ważna jest obserwacja dzieci i odpowiednia reakcja, gdy zauważymy niepokojące zmiany w ich zachowaniu. Z pomocą rodzicom przychodzi psychiatra dziecięcy, który je zdiagnozuje i wprowadzi odpowiednią terapię. Zapraszamy do naszego Centrum Opieki Zdrowotnej Sanitatis w celu umówienia wizyty. Nasi lekarze czekają z po ...... więcej »

Dodano 24 września 2022 12:07

👁 56

Pro Plast Epp - producent mat gumowych i wyrobów prasowanych

Obornicka 17, Oborniki (wielkopolskie)

W naszej firmie Pro Plast Epp klienci mogą zamówić maty i wybór prasowane. Jeśli potrzebny jest kompletny zespół jezdny to zapraszamy do sprawdzenia oferty. My, jako producent mat gumowych i wyrobów prasowanych jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania klientów. Tworzymy wszystko, co najlepsze. W przypadku elementów gumowych wykorzystujemy do tego niepotrzebne, zużyte opony samochodowe.... więcej »

Dodano 27 stycznia 2022 09:36

👁 80

THERMO-TOOLS

Uścikowo 58c, Oborniki (wielkopolskie)

Firma THERMO-TOOLS specjalizuje się w projektowaniu i budowie form do termoformowania. Narzędziownia funkcjonuje nieprzerwanie od 2005 roku, zatrudnia wykwalifikowanych ekspertów i może się pochwalić dużą rzeszą zadowolonych klientów krajowych oraz zagranicznych. W zakres oferowanych usług wchodzi również frezowanie CNC, szlifowanie płaszczyzn i wiercenie głębokich otworów. W ofercie znaleźć można zarówno kompleksowe formy, jak też pojedyncze podzespoły na życzenie zamawiającego. Specjalistyczne ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 09:41

👁 93

ZajazdEuropa

Borki Wyrki 74, Oborniki (wielkopolskie)

Zajazd Europa to elegancka sala weselna z hotelem znajdująca się w Siedlcach. Oferowana sala jest w stanie pomieścić do 300 osób, co pozwala na organizację hucznego wesela i zaproszenie dużej ilości gości przez nowożeńców. Pracownicy wspólnie z klientem ustalają wystrój sali, rodzaj i ilość stołów oraz dekoracje, tak by dostosować je do oczekiwań klientów. ... więcej »

Dodano 13 listopada 2021 06:48

👁 82

Szymex-Bud

Sanatoryjna 19, Kowanówko, Oborniki (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Szymex-Bud specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych oraz systemów lekkiej obudowy. Całościowo obsługujemy realizację inwestycji, od przygotowania projektu, poprzez budowę, aż po uzyskanie pozwoleń na użytkowanie obiektu. Zapewniamy projektowanie i budowę hal magazynowych, wiat, chłodni i mrożni. Nasza kadra ślusarzy i spawaczy posiada ponadpodstawowe uprawnienia i certyfikaty. Poprzez inwestycję w nową halę produkcyjną i nowoczesny, specjalistyczny sprzęt zapewniamy sp ...... więcej »

Dodano 13 września 2021 11:53

👁 121 (0,27 dziennie)

VIN Car Partner Oborniki

Vinex Rafał Łochowicz

Czarnkowska 16, Oborniki (wielkopolskie)

Zajmujemy się kompleksową rejestracją samochodów z krajów Unii Europejskiej jak i spoza Unii:
​ • składamy wnioski i odbieramy akcyzę z urzędu celnego (czas realizacji 1 dzień roboczy!),
​ • przetłumaczymy wszystkie wymagane dokumenty z każdego języka (czas oczekiwania
1 dzień roboczy),
​ • polecimy odpowiednią stację diagnostyczną, aby zrobić przegląd pojazdu,
​ • załatwimy wszelkie formalności w urzędzie skarbowym (VAT-23, VAT-24, VAT-25),
​ • zarejestrujemy ... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2021 12:54

👁 133 (0,27 dziennie)

Calde sp. z o.o. sp. k.

CALDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stawna 29F, Oborniki (wielkopolskie)

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie zaopatrzenia w produkty higieniczne. Czystość i zapewnienie higienicznych warunków w miejscu używalności publicznej to obowiązek każdego, kto za nie odpowiada. U nas zaopatrzysz się w chemię do sprzątania oraz niezbędny do tego sprzęt, środki dezynfekcyjne, a także dozowniki, podajniki oraz kosze na śmieci.... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2021 08:25

👁 98

Kalia Zakład Pogrzebowy

marsz. Józefa Piłsudskiego 49 lok. c, Oborniki (wielkopolskie)

Zakład Pogrzebowy Kalia mieści się w Obornikach i zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. W trudnym czasie pomagamy rodzinie i bliskim zmarłego przy dopełnieniu wszystkich formalności urzędowych, szpitalnych i kościelnych. Dokładamy starań, aby odciążyć rodzinę i wszystko przygotować na najwyższym poziomie. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie, od transportu zmarłego, po pełną obsługę pochówku wraz z odpowiednią oprawą muzyczną i kwiatową. Zespół naszego zakładu pogrzebowego tworzą doświad ...... więcej »

Dodano 25 marca 2021 15:13

👁 173 (0,28 dziennie)

Pasieka-kaszubska.pl - wyjątkowe wyroby pszczele

Pasieka-kaszubska.pl

Uścikowo 123, Oborniki (wielkopolskie)

W poszukiwaniu miodu najlepszej jakości koniecznie sprawdź Pasiekę Kaszubską! Jest to sklep, w którym znajdziesz produkty pochodzące z tradycyjnego, rodzinnego gospodarstwa, opierającego się na wieloletniej tradycji. Bogata oferta obejmuje miód pszczeli, lipowy, rzepakowy, leśny i gryczany w dużych i małych słoikach. Nie brakuje też produktów pszczelich i miodu z dodatkami. Zamów już dziś z dostawą pod wybrany adres!

Pasieka Kaszubska Leszek Gonia
ul. Uścikowo 123
64-600 Oborniki
tel: 884062 ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2020 19:52

👁 198 (0,26 dziennie)

M&W Spedition

Powstańców Wlkp 23/9, Oborniki (wielkopolskie)

Jednym z w największym stopniu legendarnych oraz zwykle wykorzystywanych środków przewozu, jakie są w dzisiejszym świecie jest transport drogowy, z jakiego to każdego dnia korzystają miliony ludzi na całej kuli ziemskiej. Obecnie transport drogowy jest tak niezmiernie rozpowszechniony, iż niemal nie istnieje figura, jaka nie korzystałaby, na co dzień z jego możliwości a tym samym nie ułatwiała sobie powszedniego poruszania się, nawet na kolosalne odległości. Transport towarów definiuje codzienne ...... więcej »

Dodano 7 października 2020 05:42

👁 147 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia