Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

WOODRIVE tartak online

Kaliska 47, Odolanów (wielkopolskie)

Jesteś zainteresowany kupnem drewna budowlanego, ponieważ budujesz dom? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Jesteśmy częścią firmy Grupa Burkietowicz Sp.K., która jest liderem w produkcji konstrukcji z litego drewna już od 1895 r. W związku z rozwojem naszej firmy i szerokim zainteresowaniem produktami z drewna, stworzyliśmy internetowy sklep z naszym produktami. W ofercie: drewno (budowlane, lite, konstrukcyjne, klejone), deski i łaty, elementy wykończ ...... więcej »

Dodano 24 stycznia 2024 11:11

👁 28

Grupa Burkietowicz Sp. J.

Woodrive - tartak online dla Ciebie

Kaliska 47, Odolanów (wielkopolskie)

Potrzebujesz solidnych produktów drzewnych wysokiej jakości? Właśnie takie artykuły znajdziesz w asortymencie Woodrive! To sklep, w którym znajdziesz szeroką gamę towarów takich jak drewno budowlane, deski, łaty, czy elementy wykończeniowe. Oprócz trwałych produktów możesz też liczyć na profesjonalne doradztwo oraz sprawną obsługę. Chcesz się o tym przekonać? Już dziś odwiedź stronę sklepu! Zapraszamy!

Grupa Burkietowicz Sp. J.
ul. Kaliska 47
63-430 Odolanów
tel: 62 506 69 69
NIP: 622246409 ...... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2021 12:50

👁 193 (0,19 dziennie)

"Czyścioch" Kompleksowe Usługi Porządkowe

Długa 78, Odolanów (wielkopolskie)

Kostka brukowa straciła swój kolor i pojawiły się przebarwienia? Elewacja domu wymaga odmalowania? Sprawdź ofertę firmy Czyścioch, która rozwiąże te problemy za ciebie. Dzięki stosowanym preparatom oraz sprzętom, kostka brukowa odzyska kolor i zostanie zabezpieczona przed szkodliwymi czynnikami. Profesjonaliści wyczyszczą i pomalują elewację sprawiając, że twój dom będzie na nowo cieszył oko. Wejdź na stronę i sprawdź szczegóły!... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2020 05:13

👁 292 (0,22 dziennie)

KORTRANS - kora sosnowa, biomasa

Długa 43, Boników, Odolanów (wielkopolskie)

Nasza firma jest ekspertem w zakresie kory drzewnej, biomasy i transportu produktów przyjaznych dla środowiska. Od 1984 r. zajmujemy się produkcją i dystrybucją takich produktów jak: kora sosnowa, biomasa, podłoża roślin, zrębki dekoracyjne. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, ponieważ mamy zaawansowany park maszynowy i własną halę produkcyjną a dzięki wieloletniej obecności w branży doskonale znamy potrzeby rynkowe. Oferujemy także transport drewna, biomasy i innego asortymentu na terenie ca ...... więcej »

Dodano 12 maja 2020 12:44

👁 268 (0,19 dziennie)

M-ROL

Sprzęt rolniczy

Strzelecka 45B, Odolanów (wielkopolskie)

M-ROL to polska firma produkująca sprzęt rolniczy, istniejąca nieprzerwanie od 1974 roku oraz z powodzeniem działająca na rynku europejskim M-ROL zapewnia klientom kompleksowy serwis - sprzedaż, instalację i uruchomienie maszyn rolniczych oraz zautomatyzowanych systemów produkcji. Asortyment firmy obejmuje między innymi: mieszalniki pasz, rozdrabniacze, wagi, przenośniki ślimakowe, suszarnie do zbóż, gniotowniki, wybieraki do kiszonki, rozdzielacze i natłuszczarki. Przedsiębiorstwo M-ROL to dyna ...... więcej »

Dodano 19 marca 2020 13:51

👁 543 (0,36 dziennie)

uslugi ogolno budowlane michalowski waldemar

uslugi budowlane waldi

wiosenna, Odolanow, Odolanów (wielkopolskie)

Uslugi Ogolnobudowlane Waldi
Firma Uslugi Budowlane Waldi wykonuje uslugi ogolnobudowlane w szerokim zakresie na terenie Wielkopolski i Dolnego Slaska.
oferujemy profesjonalne i terminowe wykonanie prac budowlanych ,adaptacyjnych jak rowniez remontowych
Jestesmy Firma ktora jest wyczulona na zdanie klienta.
Dla nas liczy sie zadowolony klient.
Fima jest oparta na doswiadczeniu i profesjonalnym podejsciu do kazdego projektu.
Zapraszamy do korzystania z naszych uslug.... więcej »

Dodano 17 lutego 2013 17:39

👁 2787 (0,68 dziennie)